Jump to content

2008.09.05. *SKC, Beograd* N I L E, Grave, Belphegor


FRUBI_ZMIJA_GADAFI

Recommended Posts

E pa jel to znzachi da ih vishe u Felixu nema ? Ajd samo na brzaka mi javite da znam kako i gde da uzmem karte

 

PS. na sajtu eventima nema mogucnosti za kupovinu ulaznica, zato pitam jel mogu negde drugde u bg da se kupe ? da znam u kom pravcu da se proshetam

Edited by Joca_Wildchild

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 602
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uzeo kartu jos 26-og. Nego moram da cekam ovu moju dvojicu mrmota da skupe pare i drzim fige da se karte nece rasprodati do tad, da ne bih sam isao na koncert.

 

 

Inace ocekujem ludnicu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta drugo mozes ocekivati kada Belphegor svira! :da:

 

Ja idem prvenstveno zbog Nile-a, a i radujem se i nastupu Grave-a, iako ih ne slusam preterano. Iskreno za Belphegor me bas briga. Mada ipak kad pola sale vikne BONDAGE GOAT ZOMBIE!!!!! ima da se pokidam od smeha, a tako ce i biti znajuci kakav je to kvlt ovde na yumu.

 

Nego evo jedne pesmice koju sam napisao u cast koncerta(malo sam pokrao ove nase repere ali newermind):

 

Dolazi nam Nile i svima je do jaja,

jedva cekam jesen da se kuva ajvar.

 

Ko shvati razumece...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto Frubi nema obicaj da prazni inbox, moracu ovo ovde da ga pitam:

Bubnjar Nile-a je voljan da odradi kliniku u BG-u, rece da mu treba neka prodavnica da obezbedi bubanj, mada bi mozda mogao i on svoj da donese. Ti si vec Virgil Donatiju organizovao kliniku, pa me interesuje kako ide sa prostorom? Bilo koja informacija bi mi bila korisna.

Hvala unapred.

 

Jel ce stvarno da pravi kliniku? Ima li proverenih informacija?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frubi,reci koliko je josh otprilike ostalo karata,josh se nisam obezbedio.

 

 

Mada ipak kad pola sale vikne BONDAGE GOAT ZOMBIE!!!!! ima da se pokidam od smeha, a tako ce i biti znajuci kakav je to kvlt ovde na yumu.

Jedva chekam taj trenutak. :rockdevil:

 

Sremska Mitrovica 7! Ko ce da nas nadmasi? :P

Blok 70,dvojica. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...