Jump to content

Da Li Mladi Previse Rano Krecu Da "luduju"?


METAL Man

Recommended Posts

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prvo, nema potrebe da se malim govnarima izdaje licna karta dok ne napune 18. malim probisvetima ispod 18 treba zabraniti ulaz na svaki splav, u svaki klub. i da pokušaju da udju preko veze, na foru da znaju gorilu na ulazu, pedera-šankera unutra, nema! toj dvojici otkaz,a te što su pokušali da udju dandare. i marš napolje!!!

Ja ne mogu, izadjem da prošetam svoje lanene bele pantole (bez gacja ispod, mada desi se da nosim uzani slip), udjem u klub, i osetim se ko penzioner...lepo je videti sve te utegnute guzičetine, stegnute sise, napućena usta, ali kad saznaš da ta dupeta i sise imaju svega 15 godina, stvarno počinjem da se plašim, i pitam se kakvi su to roditelji, da li znaju de su im deca. posle kuku lele kad ih nadju silovate ili kindnapovane nekud u noći.

Roditelji kukaju kad se pojavi neki pedo medjed, a o tome ne razmisljaju kad puste svoje maloletne šćeri da idu u grad, napirlitane i utegnute ko bedevije od 30 godina. Znači, svim maloletnim štakorima, ulaz po klubovima da bude dozvoljen do 9 makismum,ali stvarno i posle toga, trkelj, i kuci.

Klinke sa 15 ne nose gacje, bruseve, sminkaju se gore nego kurve kod temerina i bača. Ja kad sam imo 15 godina vidim gaće bubrežnjače u neke klinke pa mi lepo, i zamisljam sta je ispod, a sta ovi klinci, imaju sve na tacni, zato su svi i prsli mamicu im jebem štakorsku. pa ja da imam dete, jebo bi mu mamicu (ali zaista), reko bi mu jebaću ti mater što kasno ižlaziš, i posle bi mu stvarno jebao mater. njega bi otero u sobu da uči, a ja bi sproveo u delo ono što sam mu rekao da ću da uradim. deca treba drzati na uzici do 18-e,i vaspitati ih ko u zabeli dok ne sazriju, i ne shvate šta je život. a ne da idu u klubove de dolaze neizivljene voline sa pezoima u zatamljenim staklima. mrcine koje ne mogu da pojebu nista preko 30, jer su jadni, jer imaju patkove velicine zrna pasulja, jer osim love samo suntavilno sivilo imaju u glavi i ondak startuju te pink klinke koje eto, u njima vide priliku da budu vidjene. zimi nose kratke majice di sevaju goli bubrezi i krivi se kičma, i odose jajnici brale, ali ne,male glupace oce da udovolje sominama celavima, a ovima bitno da istresu svoj pasulj, i da ih sutra odjebu uz frazu ''bez kuci kurvo''. znaci, deci zabraniti pristupe pre 18-e,a celavima pesnice u glavu i kolac u prkno.jebo im ja pas mater!!!

 

Znači ovaj post je prokleto jebeno istinit i tako jebeno komičan ( ili možda tragikomičan)

 

Svejedno...zabole me stomak, dva minuta se smejem - ne mogu da se zaustavim k'o čovek! :)

 

Ovo mu dođe najjači post u ''povijesti'' Yumetala!

 

:pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ja da imam dete, jebo bi mu mamicu (ali zaista), reko bi mu jebaću ti mater što kasno ižlaziš, i posle bi mu stvarno jebao mater. njega bi otero u sobu da uči, a ja bi sproveo u delo ono što sam mu rekao da ću da uradim.

:) :) Vrh! :)

 

i pitala me ovako:

"sta ako se ja obuchem provokativno i ako me neko siluje bitju ja kriva za to?"

 

pa naravno da otjesh tjurko jedna! :D

budala i psihopata tje uvek biti, ne mozhemo

ih sve pohapsiti. pedofili i psihopate su medju nama

izgledaju kao ja, ti ili wi....

ALI shto mozhesh uraditi, je da ne privlachish toliko pazhnje! zar ne?

Apsolutno tacno.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Logika vam je sjebana. Daleko od toga da ja podrzavam klinkice u oblacenju kao fufice, ali ako pricamo o zenskim stvorenjima -uopste- ko vama daje pravo da nekoga napadate zbog stila oblacenja? Sta sad, zato sto manijaka ima ne treba devojka sebi da dozvoli taj neki ventil za lecenje kompleksa/dizanje samopouzdanja, stavec? Ako riba zeli da se oblaci provokativno onda ne treba da se buni ako je likovi gledaju ili joj cak dobacuju recimo (ovo drugo koliko god da je ruzno i primitivno je ipak neizbezno, jelte). Ali ako ce neko da preduzme nesto VISE od toga to je onda samo i iskljucivo krivica te individue koja to nesto, jelte preduzima. Problem je sto se u ovoj drzavi ocigledno i dalje smatra da riba nema prava da se seksi obuce sebe radi, ili nekog frajera koji joj se svidja radi, a da to ne znaci da hoce da odmah sa prvim zadriglim debilom koji se zapilji u nju da se kresne.. pa ako se necka, da joj on pokaze da ona to ustvari zeli. Manijake treba institualizovati, a devojkama pustiti da nose sta hoce, kao sto to frajeri mogu.

Edited by Salvation

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kad odem u diskoteku osecam se kao penzos,sve deca 91,92,93,94.Batali...Jos kad mi se zakaci klinja 92 godiste i glumi neko ludilo 'znas ti ko sam ja' dok mu ne prilepis sljagu i onda krenu krokodilske suze,zove brata,pa naravno onda i telefon leti u tri picke materine...Ja ne znam sta se desava danas,u tim godinama ja sam imao izlazak do 11-12,ovo sad nije normalno.

Hrabri su kad ih ima 30 na 1,kad je ortak uleteo medju njih 10,jednog bacio u nesvest svi poceli da placu a do pre 3 minuta su bili kriminalci...

 

Jedno vece ulazimo mi u diskoteku i jedno 15 devojcica stoji ispred i moli obezbedjenje da ih pusti,nisu imale 17 godina pa nije moglo.I ja kako sam skot i volim da podjebavam ljude,okrenem se i kazem im 'mrs kuci,jos vam je mleko toplo'

Edited by Steven Seagal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kad odem u diskoteku osecam se kao penzos,sve deca 91,92,93,94.Batali...Jos kad mi se zakaci klinja 92 godiste i glumi neko ludilo 'znas ti ko sam ja' dok mu ne prilepis sljagu

To su najjace price. :rockdevil: Moja mladja sestra slavila rodjenda ja sedim u separeu jbg ja sam tu pocasni gost :) prilazi mi decko 15 god i kaze sta me gledas mrkoDa li da mu jebem mater sad ili odmah? Ali zao mi decka.Ja iako sam klinac(18) ne razumem ovakve tipove. Ali to je zato sto im je kucna atmosfera kao u Ausvicu i onda izadju napolje i zivela sloboda. Jednostavno puknu ljudi u kuci i napolju prave haos. Uglavnom su ti mali huligani neki niski "nabildovani" tipovi, jbg kompleksi su cudo. Mom drugu isekli uvo ispred diskoteke, izboli ispred Ekskluziva.... I posle me pitaju sto ne idem u diskoteke cesto. Zbog toga sto sam nekog potkacio i UVEK ko god bio kazem ivini treba da popijem ne batine vec noz u stomak. Da je kao u vreme starijih bilo pesnice to je druga prica. Razbio te od batina pa jbg a sad nozevi i cuda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Logika vam je sjebana. Daleko od toga da ja podrzavam klinkice u oblacenju kao fufice, ali ako pricamo o zenskim stvorenjima -uopste- ko vama daje pravo da nekoga napadate zbog stila oblacenja? Sta sad, zato sto manijaka ima ne treba devojka sebi da dozvoli taj neki ventil za lecenje kompleksa/dizanje samopouzdanja, stavec? Ako riba zeli da se oblaci provokativno onda ne treba da se buni ako je likovi gledaju ili joj cak dobacuju recimo (ovo drugo koliko god da je ruzno i primitivno je ipak neizbezno, jelte). Ali ako ce neko da preduzme nesto VISE od toga to je onda samo i iskljucivo krivica te individue koja to nesto, jelte preduzima. Problem je sto se u ovoj drzavi ocigledno i dalje smatra da riba nema prava da se seksi obuce sebe radi, ili nekog frajera koji joj se svidja radi, a da to ne znaci da hoce da odmah sa prvim zadriglim debilom koji se zapilji u nju da se kresne.. pa ako se necka, da joj on pokaze da ona to ustvari zeli. Manijake treba institualizovati, a devojkama pustiti da nose sta hoce, kao sto to frajeri mogu.

 

 

 

bravo.

kako god da se obuce ili ne obuce, i koliko god da je mlada ili matora zenska - pojam silovanja je previse bolestan, da bi okrivio bilo koga do manijaka.

 

ne mijesajte pojmove. da ne skrecemo temu u silovanja i sl. ali dobacivanje na ulici nije isto sto i napad na osobu (u cilju fizickog i mentalnog sjebavanja).

 

 

 

a sve ostalo - nego sta nego roditelji. :da:

ne treba dijete da tumaci koji film je kako rangiran, nego roditelj treba da bude upucen sta i kako da dopusti djeci da gledaju.

da ne bude - eto, drzava ne brine o djeci.. drzava ih nije rodila, pa zajebite.

 

nama se znalo - cim krene film s eksplicitnim sadrzajem, pravac soba (nije nam se ni govorilo, sami smo dizali dupe s kauca). i u sobi nije bilo tv-a.

takodje, ako je bilo prerano za krevet, prebacivao se kanal i tu nije bilo diskusije.

uzori djetetu ne treba da budu najpopularnija riba u skoli, nego MAJKA, i ne najveci drkadzija razreda, nego OTAC.

ja se sjecam kad je moja sestra krenula u treci razred gimnazije, i jedan dan je SAMO MASKARU stavila (znaci ni karmin, ni puder, ni sjenke) i stara je lijepo vrati s ulaza.. uz komentar:

"ne ides u skolu da se modiras, nego da ucis". a bilo je napucanih i sredjenih riba (poslije se uspostavilo, sve propali slucajevi), i bilo je sminke na pretek u kuci.

s druge strane, izlasci nam nisu bili uskraceni, i milion drugih stvari - i nas tri sestre danas, ruku na srce smatramo da smo izuzev zajebanih godina rata, imale pristojnu mladost. u kontekstu izlazaka, frke sa starcima i sl.

 

parafraziram Vladiku.... (znam da ne valja velike ljude parafrazirati) - "danas djetetu stomak pune roditelji, glavu ulica, a srce... srce mu niko ne puni."

 

 

 

edit:

gledam neki dan emisiju u vezi interneta i koliko su djeca nezasticena.. komentar jedne majke je bio - ah, ma ja nemam pojma o tim kompjuterima, ja tamo ne prilazim..

mislim, ako ti dijete provodi na necemu toliko sata a ti ne zelis ni da NAUCIS o cemu se radi, poslije se cudis, otkud pedofil na vratima?!

meni moji kad su prvi kompjuter kupili, oboje (zapravo, troje - i baba :) ) su sjeli lijepo i isla je prica kako sta funkcionise tu..

SVAKI DAN, moj cale je zelio da zna sta radim na kompjuteru. ako pisem pismo, nije ga citao, ali je zelio da zna kome ide i o cemu je.

mama takodje, ali opet nista nije bilo u cilju neke istrage, prosto se pricalo o svemu u kuci, nista se nije krilo. ako me nesto ne pitaju, sama im kazem..

bilo je neslaganja i svega ali postojao je neki respekt izmedju nas, vodilo se racuna o svemu. kao i sad evo. :da: (zato sad isfrustrirana pamelom surfujem :) )

Edited by blondie+bonjovi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Logika vam je sjebana. Daleko od toga da ja podrzavam klinkice u oblacenju kao fufice, ali ako pricamo o zenskim stvorenjima -uopste- ko vama daje pravo da nekoga napadate zbog stila oblacenja? Sta sad, zato sto manijaka ima ne treba devojka sebi da dozvoli taj neki ventil za lecenje kompleksa/dizanje samopouzdanja, stavec? Ako riba zeli da se oblaci provokativno onda ne treba da se buni ako je likovi gledaju ili joj cak dobacuju recimo (ovo drugo koliko god da je ruzno i primitivno je ipak neizbezno, jelte). Ali ako ce neko da preduzme nesto VISE od toga to je onda samo i iskljucivo krivica te individue koja to nesto, jelte preduzima. Problem je sto se u ovoj drzavi ocigledno i dalje smatra da riba nema prava da se seksi obuce sebe radi, ili nekog frajera koji joj se svidja radi, a da to ne znaci da hoce da odmah sa prvim zadriglim debilom koji se zapilji u nju da se kresne.. pa ako se necka, da joj on pokaze da ona to ustvari zeli. Manijake treba institualizovati, a devojkama pustiti da nose sta hoce, kao sto to frajeri mogu.

 

Čuj bitch,ne radi se o tome kako se one oblače,sto se mene tiče mogu da hodaju i gole,ako to zakon dozvoljava.samo se radi o tome da ta deca ne trebaju da izlaze na mesta di se nocu skuplja sljam, gamad. manijak je rec sa vise znacenja. drugo, sta cemo sa zenskim manijacima koje naadaju decaka? to je u redu,a? mrš u kurac stim. dobacivati ribi na račun oblačenja je blisko samo najgorem paoru, koji je pičku vido samo na posteru iz voajera i sex cluba ili na monitoru svog kompijutera. nisu krive klinke sto se tako oblace,krivi su roditelji koji dozvoljavaju da se u deteta razvije ta izvitoperena svest. nije kriva ni televizija, evo, oce da ukinu kecere,zato sto deca simuliraju borbe.a el lepo pise da to ne treba da gledaju deca od 12.god, i ko je kriv za to? roditelji,naravno! picka im materina, sto ima daju da gledaju to? posle se cude sto su im deca luda i nedojebana.

 

@Salvation

Evo,recimo,tebe da su roditelji lepo vaspitali nebi ovako brabonjao, o sjebanoj logici. ti u suštini ne čitaš postove, pogotovu moje, iz kojih moes mnogo toga poučnog da naučiš.

 

i da se vrnem na temu, nema vise crtaca, branka kockice i pedjolina, internet govna uzimaju maha, klinci svet vide svinjskim ocima, upijaju poremecene ljubavne romanse latino spaunica, i tako se medjusobno muvaju. u serijama gledamo klimaktericnu smiljku vasiljevic koja nema pojma da glumi, ona pizduljina marcelo pise clanke i feljtone na nivou desetogodisnjeg deteta i nedozrelog dizelaša iz devedesetih. pesme koje pravi amadeus bend, smatraju se rockom, pesme djoganija šiptara i mileta kite su hitovi, puscaju se di god da izadjes...strasno...

stoga,ne radi se o ooblacenju, te klinke sto se provokativno oblace, goli bubreza i stomaka, i to zimi, ostace neplodne za celi zivot, i nece moci da rode...mozes ti njima da ukazes, ali sta vredi. i meni su rekli petre ne duvaj travu, pa ih nisam slusao. posle kad osetis kurac u prknu, nema nazada, nema plakanja zbog ti postupaka i posledica koje slede. eto, oblace se ko sizika, da maloletni i oni matori konjovi bale, ali kad se uda i svati da ne moz da rodi,eeeee...

tako da,sta je naravucenije, roditelji su krivi, ne deca, deca su samo pijuni u ovom moru govana.

danas deca ne gledaju crtace,ne citaju knjige,vec chatuju,gledaju kako da se sto pre pojebu,pa makar i preko interneta,pedosi govore-''najsladje je mlado piche kad mu dlaka nice'', ali ja kazem ''najsladje je mlado piche,kad iz njega fridrih niče''.stoga, produhovljenosti i vaspitanja malo,ne bi bilo na odmet.

 

 

Voli vas vaš,

Petar Vranješić

Jo lajoša 68

Subotica

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Sida preko kondoma? u laboratoriji je sve moguce.

 

2. To ispada da su one radile samo po mestima na kojima nisu htele domace.

 

3. Pametnjakovicu, skandal je izbio zato sto su tako jeftinu kurvu (ostavljena na ulazu u bolnicu), posecivali svi redom.

1. Ti verovatno ne znaš ni da staviš kondom, dok misliš da je to 100% zaštita od side... :rolleyes:

 

2. A odavde zaključujem da nikad nisi ni bio u Nemačkoj ili Holandiji, pa tako lupetaš gluposti. U "distriktima crvenih fenjera" nema Nemica i Holanđanki, tamo su samo Ukrajinke, Moldavke i Ciganke koje proturaju kao meleskinje. I u klijenteli nema Nemaca i Holanđana, samo turisti. Za domaće posetioce postoji specijalna roba koja prolazi hiljadu kontrola.

 

3. Ostavljena na ulazu u bolnicu jer se nijednom makrou ne bi isplatilo da plaća bolničko ležanje za leš u perspektivi. A skandal je izbio jer je ta kurva bila skupa i opsluživala je najveće bosanske biznismene. Ja se toga sećam, a ti ne, ali naravno ti si uvek u pravu.

 

I nemoj molim te više da se praviš pametan kad si glup.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Logika vam je sjebana. Daleko od toga da ja podrzavam klinkice u oblacenju kao fufice, ali ako pricamo o zenskim stvorenjima -uopste- ko vama daje pravo da nekoga napadate zbog stila oblacenja? Sta sad, zato sto manijaka ima ne treba devojka sebi da dozvoli taj neki ventil za lecenje kompleksa/dizanje samopouzdanja, stavec? Ako riba zeli da se oblaci provokativno onda ne treba da se buni ako je likovi gledaju ili joj cak dobacuju recimo (ovo drugo koliko god da je ruzno i primitivno je ipak neizbezno, jelte). Ali ako ce neko da preduzme nesto VISE od toga to je onda samo i iskljucivo krivica te individue koja to nesto, jelte preduzima. Problem je sto se u ovoj drzavi ocigledno i dalje smatra da riba nema prava da se seksi obuce sebe radi, ili nekog frajera koji joj se svidja radi, a da to ne znaci da hoce da odmah sa prvim zadriglim debilom koji se zapilji u nju da se kresne.. pa ako se necka, da joj on pokaze da ona to ustvari zeli. Manijake treba institualizovati, a devojkama pustiti da nose sta hoce, kao sto to frajeri mogu.

 

Pola tacno. Problem u ovoj drzavi je sto nema institucija (kao sto su nekad bili skolski pedagog i razredni staresina) koje bi informisale i upucivale mladez u malo kvalitetniji zivot. Pa je onda steta sto se gomila devojcica oblaci gledajuci u "ribe" sa TV-a, bilo to s ukusom ili ne. Dao bog Kineze i njihove radnje...

Znam neku ekipu od preko koja, kad god mi dodje u goste, zija i drka u kolima dok preko pesackog prelaze navedene klinke. Toga preko nema (ili ima, ali u promilima), kao sto se preko ne nose duksevi upasani u donje delove trenerki. Sindrom prepisivanja mode '90-tih od Ruskih kriminalaca i mafijasa.

Uostalom, pre polemisanja, neko od nas bi trebao da upita par malih komada da i one napisu ovde kako i zasto se ponasaju. Takodje, da se dovede i neki manijak i da se izjasni sta ga to privlaci da navaljuje na takva stvorenja.

Ili, jos bolje, zakljucati manijaka i par devojcica u neku sobu, pa da posle pisu svoja iskustva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je klinka 92 godiste htela da pusi kurac samo da bi bio sa njom.Oterao sam je u 3 picke materine.To je dete jos,ima sise kao pirinac a tripuje da je riba ipo.

Vrh je bio pre par meseci,ja u istoj diskoteci stojim sa ortakom i cirkam,i prolazi jos jedan nas ortak koji je stariji od mene 5 godina,krupan je,oko 110 kg,nabildovan.Sama njegova pojava dosta govori.I zakaci ga neki klinac i sto je najgore krene na njega u fazonu 'sta je bilo'

Samo je poletela jedna pesnica i klinac se istog momenta nasao ispod sanka...Cela ekipa tih ludih momaka je samo gledala i naravno muda su im se skvrcila kao na mrazu...Ja recimo imam ekipu ali ne izlazim sa celom u grad samo da bih se tukao.Svestan sam da ja protiv 10 klinaca ne mogu nista,ali nas petorica na njih 10 mozemo mnogo vise :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Meni je klinka 92 godiste htela da pusi kurac samo da bi bio sa njom.Oterao sam je u 3 picke materine.To je dete jos,ima sise kao pirinac a tripuje da je riba ipo.

Vrh je bio pre par meseci,ja u istoj diskoteci stojim sa ortakom i cirkam,i prolazi jos jedan nas ortak koji je stariji od mene 5 godina,krupan je,oko 110 kg,nabildovan.Sama njegova pojava dosta govori.I zakaci ga neki klinac i sto je najgore krene na njega u fazonu 'sta je bilo'

Samo je poletela jedna pesnica i klinac se istog momenta nasao ispod sanka...Cela ekipa tih ludih momaka je samo gledala i naravno muda su im se skvrcila kao na mrazu...Ja recimo imam ekipu ali ne izlazim sa celom u grad samo da bih se tukao.Svestan sam da ja protiv 10 klinaca ne mogu nista,ali nas petorica na njih 10 mozemo mnogo vise :)

 

sta sereš ti? klinka '92?koliko ti imas godina, 18?

gde ti to izlaziš u zezanje,po osnovnim školama?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam 21 i devojcica od 15-16 godina je za mene klinka,jos ako je nabedjena da je iskusna i zajebana treba je maznuti maljem u glavu

Dobro kaže čovek, mazni ti to tukijem. Kad imaš 21 godinu, onda i jesu za tebe te od 16. Već kad malo porastu (18) krenuće da jure neke mnogo starije pa ćeš morati da tražiš pičku kod onih koje sad imaju 13 godina.

 

Veruj mi, iz iskustva (višestrukog :twisted: ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro kaže čovek, mazni ti to tukijem. Kad imaš 21 godinu, onda i jesu za tebe te od 16. Već kad malo porastu (18) krenuće da jure neke mnogo starije pa ćeš morati da tražiš pičku kod onih koje sad imaju 13 godina.

 

Veruj mi, iz iskustva (višestrukog :twisted: ).

 

Potpisujem :pivopije::pivopije::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam promasio Forum... video sam neke "klinke" od 15-16-17 (bog te pita koliko imaju, a uvek slazu) i, da nisam ozenjen, da bih im ga da rade sta hoce. Ako ne bih ja, dao bi neko drugi. To ti je kao kad vidis torbu punu para na ulici i, ako ne uzmes ti, uzece neko drugi. Doduse, ono prvo je zakonom kaznjivo, ali ne znam da li se felacio isto racuna..?

Pobogu, dajte klinkama da popuse, jednom se zivi :bigblue:

PS: Steven Seagal, daj telefon te klinke!

Edited by Rock City

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam promasio Forum... video sam neke "klinke" od 15-16-17 (bog te pita koliko imaju, a uvek slazu) i, da nisam ozenjen, da bih im ga da rade sta hoce. Ako ne bih ja, dao bi neko drugi. To ti je kao kad vidis torbu punu para na ulici i, ako ne uzmes ti, uzece neko drugi. Doduse, ono prvo je zakonom kaznjivo, ali ne znam da li se felacio isto racuna..?

Pobogu, dajte klinkama da popuse, jednom se zivi :bigblue:

PS: Steven Seagal, daj telefon te klinke!

 

 

Taj rad! Apsolutno se slazem! I meni je jedan pandur u Crnoj Gori rekao, posto mi se nabacivala neka klinka od 16-17 godina, da oni te cice smatraju za "starije maloletnice" tako da nije isto da li zguzis klinku od 13 ili 17 godina i ako je pristala na sex neces nista odgovarati. A ako ti neces hoce drugar tvoj tako da nema nista od moralisanja vec uslizi zelje devojcici ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Logika vam je sjebana. Daleko od toga da ja podrzavam klinkice u oblacenju kao fufice, ali ako pricamo o zenskim stvorenjima -uopste- ko vama daje pravo da nekoga napadate zbog stila oblacenja?

 

Logika je na mestu.

Tu se moram posluziti logikom mog cjaleta (koja mi je vazda isla na zivce ali je imala i dobre strane) "dokle god si pod mojim krovom, ja te hranim i oblacim ima da se ponasas kako ja kazem". Naravno, ovo je logika koju mnogi roditelji zloupotrebljavaju.

Sto znaci, kada bude samostalna i zaradjivala svoj 'lebac neka se oblaci kako hoce i nek radi sta hoce. Dokle god je izdrzavano loce ima da cjuti i radi sta joj se kaze.

Tako da "sloboda dece" da rade sta hoce i da oblace sta hoce umnogome zavisi od toga kako su vaspitani i kakvi su im roditelji. Okolina tu ima malo uticaja.

zasto deci kada vec danas mogu da rade sta hoce i da bleje celu noc napolju ne daju i da glasaju od 12 godine??? Pa lepo, jer JOS UVEK NISU (PO ZAKONU) ODRASLI! Naravno 18 godina ne znaci da si odrastao i normalan covek, to znaci samo da si presao jedan deo puberteta i da imas malo soli u glavi....

 

Tako opet dolazimo na pricu o roditeljima. Ako neko pusti cjerku da mu izadje iz kuce ko drolja i da luta gradom celu noc... Well, onda to tako treba izgleda.... :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...