Jump to content

Pitanja vezana za Rapidshare, kodeke, torrente i slično


Zen

Recommended Posts

Dakle, imate problem sa filmom koji ste downloadovali, nece da se otpakuje, nece da se "spoji", trazi kodek, losa extenzija i slicno...

sva pitanja o downloadu i problemima, registracijama, crack-ovima i slicno

SAMO OVDE!

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Pre neki dan me je jedan (vrlo glupi) clan izprozivao da je lose sto radim razmene jer mogu da nabavim adsl.

 

Sad,recimo ja radim razmenu od 20 DVD-a. 20 DVD-a ja njemu i toliko on meni. To je na primer 120 DivX filmova. Sve se to zavrsi u roku od 6 dana i plati se ukupno 700 dinara za prazne diskove i postarinu.

 

Sad,ako zelim da batalim to i downloadujem kako me je posavetovao,morao bi za adsl da platim oko 1500 mesecno ili koliko je vec i od toga dobijem: 1 DivX film dnevno ako skidam sa torrenta tj ako ne prsne veza ili se nesto desi,nemam pojma sta.  Ovo sto sam napisao nema nikakve veze sa temom,vec mu samo objasnjavam da nije u pravu (zato sto je glup). Moje pitanje u vezi teme je: za koliko vremena se skine jedan DivX film sa rapidshare(podeljen u delice od 100Mb koje moras da sastavljas)? I kako vam se to uopste isplati? I sta je zanimljivo kod download-a kad imate razmene? Komplikovano je,skuplje,i iritirajuce ako nemozes da skines ono sto trazis. Wtf??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na 512k, 1400d mesecno,filmovi sa dosta seedova piche,stoga 1 film skines za 3.5 sata.

Recimo dnevno skini 2 filma sa dobrim seederima, i 1 manje popularan, to ti jeste manje filmova od jedne menjaze od 20dvd-ova, ali sve dobijas po svojoj preferenciji, mozes da skines i igru, audiobookove, kurseve, multimedijalne enciklopedije, bukvalno kompletan jedan svet ti je na izvolte.

ti si ignorantan, a ja sam za tebe ajnstajn, jasno?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel bi neko bio ljubazan da napiše vrednosti parametara koje koristi u mikro torrentu. Tj. koje vrednosti staviti za bandwidth allocation, number of connections, active downloads... da bi se sve skidalo najvećom mogućom brzinom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na 512k, 1400d mesecno,filmovi sa dosta seedova piche,stoga 1 film skines za 3.5 sata.

Recimo dnevno skini 2 filma sa dobrim seederima, i 1 manje popularan, to ti jeste manje filmova od jedne menjaze od 20dvd-ova, ali sve dobijas po svojoj preferenciji, mozes da skines i igru, audiobookove, kurseve, multimedijalne enciklopedije, bukvalno kompletan jedan svet ti je na izvolte.

ti si ignorantan, a ja sam za tebe ajnstajn, jasno?

 

Ti si najnize bice ovde na forumu bre,ne znam kako ti to niko nije rekao..

 

Od prilike lupetas to za seedove jer i ja imam adsl 512 pa mi je za Day After trebalo dan ipo da ga skine. A imao je valjda nesto manje od 200 seedova. Ok,ja verujem da si ti niko i nista,ti veruj da si ajnstajn i nastavi da se drogiras. Jedan je tako verovao da je napoleon.. I "apis" ti mene za jaja. :evotigana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si najnize bice ovde na forumu bre,ne znam kako ti to niko nije rekao..

 

Od prilike lupetas to za seedove jer i ja imam adsl 512 pa mi je za Day After trebalo dan ipo da ga skine. A imao je valjda nesto manje od 200 seedova. Ok,ja verujem da si ti niko i nista,ti veruj da si ajnstajn i nastavi da se drogiras. Jedan je tako verovao da je napoleon.. I "apis" ti mene za jaja. :evotigana:

Pa kad skidas sa javnih trackera...Filmovi se skidaju sa privatnih trackera a rariteti i kultovi sa rapidshare-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si najnize bice ovde na forumu bre,ne znam kako ti to niko nije rekao..

 

Od prilike lupetas to za seedove jer i ja imam adsl 512 pa mi je za Day After trebalo dan ipo da ga skine. A imao je valjda nesto manje od 200 seedova. Ok,ja verujem da si ti niko i nista,ti veruj da si ajnstajn i nastavi da se drogiras. Jedan je tako verovao da je napoleon.. I "apis" ti mene za jaja. :evotigana:

 

Otvoris portove za torrent program koji koristis , skines patch koji povecava maksimalan broj konekcija ( u XP-u je to 10 , a sa ovim povecas na 50-60 ) Povecas i broj konekcija u programu .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

e ljudi, jel znate neki dobar sajt gde mogu da se skinu torrent-i za PC igrice? Uglavnom koristim www.mininova.org za filmove ali nije mi od velike pomoci za igrice.

 

Hvala unapred

 

:pivopije:

 

:confused: :confused:

 

Otvoris portove za torrent program koji koristis , skines patch koji povecava maksimalan broj konekcija ( u XP-u je to 10 , a sa ovim povecas na 50-60 ) Povecas i broj konekcija u programu .....

 

'ajde ako te ne mrzi objasni mi ovo! nisam bas vican sa torrentima, do sada sam koristio e-mule i rapidshare. tek sam skoro poceo da koristim torrente.

 

Hvala unapred

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:confused: :confused:

'ajde ako te ne mrzi objasni mi ovo! nisam bas vican sa torrentima, do sada sam koristio e-mule i rapidshare. tek sam skoro poceo da koristim torrente.

Hvala unapred

 

Prvo mozes da sjebes limitaciju broja tcp konekcija ovim.

Drugo,otvoris portove na modemu, za sagem uputstvo, za huawei upuststvo, za ostalo guglaj.

Nije nesh komplikovano ako se prati par koraka koje bi i majmun znao da ponovi.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...