Jump to content

Najbolji thrash album


Deamon714

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Pa definitivno se ne moze izabrati samo jedan album. Tu su prvi albumi Megadetha i Metallice. Osnova thrash metala... Ostali su se samo nadovezali.

 

Znas,Slayerov "Show no mercy" je izasao '84,dok je Mega Deth-ov "Killing is my bussines" izasao '85.I ko se na koga tu nadovezuje? :? tongue.gif

 

kill 'em all - '83

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mr. Torture....

ne pise se tako taj poslednji album vec:

Megadet - Sou far sou gud....Nauci engleski!!! biggrin.gif  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)

E shupku jel umesh ti da chitash ? Ja sam napisao SO FAR SO GOOD sto nema ni veze sa spelovanjem na srpski vec je na engleskom. :ne: :ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

smile.gif potresash ... mnogo veca stvar treba da se desi da bi se ja potresao prijatelju.

MIslish da bi bilo bolje cirilicom .. Со Фар Со Гоод Со Вхат ili Соу Фар Соу Гуд Соу Ват .. laugh.gif добра...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mr. Torture....

ne pise se tako taj poslednji album vec:

Megadet - Sou far sou gud....Nauci engleski!!! biggrin.gif  :)  :)  :)  :)  :)  :)  :)

E shupku jel umesh ti da chitash ? Ja sam napisao SO FAR SO GOOD sto nema ni veze sa spelovanjem na srpski vec je na engleskom. :ne: :ne:

 

slusaj, prijatelju iz osnovne smile.gifsmile.gif ja se samo zajebavam, moroncino, al izgleda da to svako ne moze da ukapira....

sala, kretenu...sala!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metallica - Master of puppets i ...and justice for all

...to je ono neprevazidjeno a pored toga bih dodao Iced earth - horror show (nije bas cist thrahs ali ima te zestine...ufff) i od testamenta - low i dnr

...i naravno "St. Anger" smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta se toliko potresaš, prijatelju? Vidiš da se čovek zajebava.

A ono napisano bi bilo mnogo bolej da je ćirilicom.

 

njegov mozak jos nije dostigao evolutivni stepen kao kod ostalih ljudi laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif

Aha, moj je na mnogo vishem stepenu :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

predpostavljam da se "reign" odnosi na reign in blood...pa ni to nije thrash...stvar je u tome da se Slayer cetvorka bas i nije tukla glavom o zid, sta sviraju, niti su se mucili da objasnjavaju svoj stil sviranja, procitajte par intervjua, recimo Jeff Hannemana....zato, stvarno ne vidim svrhu pisanja najboljih thrash albuma, jer su lako pronalazljivi kao igla u plastu sijena.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jebiga ako gledas tako onda ne postoji ni jedan thrash album.

Reign in Blood - thrash sa uplivima deatha

Kreator - Endless Pain, PLeasure To Kill etc. thrash/speed

Metallica - Ride... sa uplivima NWOBHM

 

ma daj molim te sve je to thrash !!! biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

postoje thrash albumi ali ih je vrlo malo...zbog toga sam i sam rekao da nema svrhe raspravljati o najboljim thrash izdanjima, kad ih (cistih) skoro i nema...ipak, postoje....

recimo master (tu bas i nema nekih uticaja)

ride the lightning (koji nwbhm?) razgledaj malo neke thrash sajtove, i vidjeces da je pravi primjerjednog thrash albuma....uh, sad sam poceo da serem...ne vjerujte svemu sto procitate....

Ocijenite za sebe. Ipak, mene ta svrstavanja u podzanrove nerviraju,

i po mom misljenju ona su potrebna SAMO ljudima koji sviraju metal, ne onima koji ga striktno slusaju!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pantera-Cowboys From Hell

Slayer-Season In...

Ne bih rekao ni da je jedan od nabrojanih thrash album:

Cowboys from hell preovladava americkim power metalom,

a Seasons in the abyss, ima upliva death-a, koji su kod slayera stalni opd snimanja reign in blood!!!! To NISU thrash albumi!!!!

 

glupost. seasons in the abyss je tipican thrash album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zašto ponovo pravite zabunu oko thrash i speed metala? To je jedna te ista stvar. Jedni bendovi sviraju malo brže, drugi malo sporije, ali je u osnovi isto.

 

ne, uopce nije ista stvar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

predpostavljam da se "reign" odnosi na reign in blood...pa ni to nije thrash...

 

jao, daj prestani sa tim glupostima.

 

Slusaj ti profesore:

Vidimi da si dosa ovdje da drzis svakom predavanja, pa bih ti preporucio da se okanes toga!!Da ti Araya nije slucajno napomenuo da je seasons tipican thrash album. Ima upliva!!!Slayer nisu bili thrasheri na pocetku svoje karijere, kad je thrash bio jedan od najzastupljenijih pravaca u Americi, pa ce bas 90 da se vracu "korijenima"....oladi malo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...