Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

A, i da se pohvalim, pojavila mi se prva seda :D

 

Zajebala sam te, meni josh 2007. xD

 

 

 

A na onaj Garnierov sajt se bash i ne bih oslanjala - predlozhili su mi da se farbam u hladne boje, a one mi nikako ne stoje. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajebala sam te, meni josh 2007. xD

 

 

 

A na onaj Garnierov sajt se bash i ne bih oslanjala - predlozhili su mi da se farbam u hladne boje, a one mi nikako ne stoje. xD

 

Stvarno? Sa 16? Morala sam da ti zavirim u profil da vidim koliko imaš godina :)

Zanimljivo koliko smo svi različiti :da:

 

eileen, što? Slobodno reci. Ja sam baš ponosna na svoju sedu :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

u 21. sam imala prvu sedu

sad kad mi kosa izraste, sevuckaju sa strane kod slepoočnica :)

 

 

razmišljala sam da pustim prirodnu boju kose ali sad mi je kontrast popriličan jedno 3-4 nijanse, a smorila bih se opet da se šišam pa puštam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja je pustam od septembra i prezadovoljna sam. Tek sad kapiram da mi od svih boja moja najbolje stoji :):)

Ima sedih. Ali jos uvek se ne vide toliko jer mi je dobar deo kose farban, pa dok ne izraste sve... Meni je to sedo cute. Ionako izgledam matoro ceo zivot, evo sad i dobrog razloga :)

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da sam ovo vec postovala ali hajd nema veze... Tacno ta prica o boji tena i preporucenoj preporucenoj boji za kosu :)

 

 

Stvari koje nikad nisam znala da odredim - kakvog mi je oblika lice, kakva mi je boja koza (npr. ja se tripujem da je dosta tamna, dok mi svi kazu da sam bleda :blink:) i jos milion stvari. Ja ne znam to da odredim. :(

 

Mogu odrediti drugima, ali sebi ne. Cak ne mogu ni oci precizno da odredim, sem da su braon. :mhihi:

Niti se secam kako mi izgleda prirodna kosa jer je cas bila tamnija, cas svetlija... :S A i daaaavno sam je poslednji put videla.

 

Strasno. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno? Sa 16? Morala sam da ti zavirim u profil da vidim koliko imaš godina :)

Zanimljivo koliko smo svi različiti :da:

 

Sa 17 i po.* xD Stres je chudo. xD

 

 

 

 

 

*Edit: Punim 19 uskoro. :smile:

Edited by Diaboli Juna

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma nema to veze. nekome je genetski sećam se da smo imali jednog tipa u razredu u gimnaziji koji je došao sa sedim pramenom. šta smo imali tad ne sećam se koliko je to godina?

 

sede nastaju tako što kiseonik prodre u koren dlake. ništa strašno.

 

 

 

inače uvek mi se sviđala ona veštica iz crtanog, tarzan li beše ili koji, što je imala sede pramenove na crnoj kosi i bila sva zločesta

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm čupanje sedih mi se nije nikad činilo kao isplativ posao

uvek razmišljam o tome kako u stvari čupam svoju kosu. i onda to nisam ni radila

 

Jbg, da su mi se kasnije opet pojavile, vjerovatno ih ne bih dirala vishe.

 

 

Srecjom, nisu (josh), kosa mi je jadna i bijedna i bez farbanja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, ali kada vidim ovakve slike, kažem jedno tužno i zavidno MAU.

 

144943704_f4376777fc.jpg

12.jpg

is611009.jpg

lady_belle.jpg

 

Stvarno verujem da je teško prestati sa farbanjem. Možda još sa farbanjem i nekako, neki skidač boje ili svetli pramenovi pa se ne vidi toliko razlika... ali kana??? nemam pojma.

A da prestanem sa kanom... nikako... već sam se navukla... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...