Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

Da glanca, polira, voskira ..... zakon.

 

Inace ko zivi u Bg i koristi gradski prevoz svakodnevno, nikako mu ne preporucujem dugu kosu, ja imam kratku pa svaki dan moram da je perem jer pokupi mirise izduvnih gasova iz autobusa :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, pa nije, vidi se da nije sveze oprana po temenu :D

Inace lepa je boja, malo je tamnija nego ranije koliko vidim?

Volim tu kombinaciju kod zena svetla kosa - tamne oci :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma salim se i ja malo naravno. Vidi se da je oprane pre mozda dan, dva... Poenta je u tome sto je morala da napomene da slucajno ne pomislimo nesto. :D

 

Meni su se vala duge kose smucile, zadnjuh 5 godina stalno ista frizura, osim sto sam imala shishke jedno vreme. Sad su konacno porasle, pa sam skratila kosu do negde ispod usiju i ponovo se vratila u crvenu. Pitam se kad cu se konacno odluciti izmedju crne i crvene. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su se vala duge kose smucile, zadnjuh 5 godina stalno ista frizura,

Znam na sta mislis i ja sam dugo imala dugu dugu ravnu kosu a onda prvo sam je skratila pozadi skroz, pa onda posle godinu dana jednu stranu, pa sad je ta strana porasla, i kosa mi je sada negde do ramena jednaka sa obe strane, ali pozadi i dalje kratim na neka tri meseca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam na sta mislis i ja sam dugo imala dugu dugu ravnu kosu a onda prvo sam je skratila pozadi skroz, pa onda posle godinu dana jednu stranu, pa sad je ta strana porasla, i kosa mi je sada negde do ramena jednaka sa obe strane, ali pozadi i dalje kratim na neka tri meseca

 

 

Pa tako i ja imam nesto. Pozadi je malo kraca. Ocu da je pustim negde do ramena, pa cu skroz da je izravnam. Muka mi je vise od odrzavanja duge kose. Dodatna muka je jos ako je farbas godinama kao sto ja radim, a imas tanku kosu. Pa jos ako ti se brzo masti, pa moras svaka 2 dana da je peres. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

3. Oni samponi protiv peruti, zatim Wash and go i slicno, jer to otkloni perut a unisti kosu. Za perut je najbolji zeleni Neutro Roberts.

 

gresis!ja koristim WaG protiv peruti...otklanja perut kao besan, a i kosa je dobra, tj. nije unistena, kako kazes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko ja znam, teme je pozadi. Ova slika je spreda. I dalje mi nije jasno kako vidis teme. :confused:

Da ga jebem, teme je sva koza koju pokriva kosa iliti skalp :)

Kad ti na preparatu za kosu pise utrljati dobro u teme ti trljas samo zadnju stranu glave? :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fuj.

 

Volim ljude koji cuvaju svoju kosu, ma da li ona bila kratka ili duga.

Frizure su nesto sto stalno menjamo, ili sto se menja i samo od sebe.. :D

 

Jedna od najkvalitetnijih kosa u metal muzici:

mustaine.jpg

 

Pu bre Zmajo :P, a ja :D :D :D?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne farbam je cesto, ali imam tanku kosu, i uzasno se brzo masti.... :icon_ne:

 

+1.. Duzina smeta jer bukvalno otezava kosu, tako da se jos vise slepi i gubi volumen. :( Ja sam vec navikla da je perem svaki drugi, nekad i svaki dan. Farbam se na mesec dana otprilike..

A kad izraste pa razdeljak bude svetlosmedj, a ostatak kose crn.. :violent:

Edited by Symbolica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...