Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

Satriani ili ove kosijanerke?

 

Pa verovatno kosjane ove, mislim u pravu si bio, zaboravih da kazem, da je Satriani napravio najbolji potez ka je osisao kosicu. Svirka mu je bila uvek unikatna ali sad je i njegov imidz isto tako jak, kao ZEMLJA! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa verovatno kosjane ove, mislim u pravu si bio, zaboravih da kazem, da je Satriani napravio najbolji potez ka je osisao kosicu. Svirka mu je bila uvek unikatna ali sad je i njegov imidz isto tako jak, kao ZEMLJA! :pivopije:

 

Mudro zboris prijatelju :pivopije:

 

A ove kosijanerke su uzasne, ko zna kakve sve "Stanare" imaju u kosici :opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tema je kosa a Satrijani nema kosu.

 

Da, ali pazi ti koji je to car! Tema je kosa i pored milion gitarista sa dugom kosom na temi o istoj se PRVI pomene Satriani, ha ha! Kralj! :D

Edited by ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Satrianiev imidz je neprevazidjen. :pivopije:

Secam se kada sam ga prvi put gledala kako izvodi uzivo surfing with the alien, onda sam skontala na koga me je podsecao svo to vreme :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

On svira kao da je sa druge planete (naprednije, muzicki naprednije) pa zasto ne bi i izgledao kao svemirac :pivopije:

Mhm, verujem da je sa tom taktikom i smislio taj imidz. Sav je space-y :lol:

satriani.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja obozavam ravnu kosu. Imam neko talasasto sranje treba mi vecnost da je ispravim, i onda cim je vazduh vlazan ili nedaj boze pada kisa, kao da je nisam ni ispravljala :puke:

Moj stariji brat ima krupne lokne, to je ok, ali talasasta... Uzas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...