Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

Eh, evo jednog paradoxa sad mi pade na pamet:

 

'PUSTIO je kosu a sad je VEZUJE?!

 

Moja poenta je da izbegavate vezivanje kose po svaku cenu! Ja vezujem kosu samo kada jedem i to je samo jednom obuhvatim gumicom, cisto da ne ode u tanjir! :D I kada radim ne vezujem kosu a bogami ni kapa, ni rajf nisu neko resenje (takodje, kao i gumica, lose uticu na kosu!) Ako vec pustate kosu pustite je! ;)

 

ja ne vezujem ni kad igram basket i sl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko nije opsednut kosom kao jedna moja drugarica iz odeljenja.Ona nije normalna.u skoli se bar 5 puta oceslja na dan.Ma kakvi 5 to je malo,bar 10.Plus sto stalno nesto dira kosu i kupuje neke ludilo sampone...

Ako joj kazes da joj je kosa ruzna-bije!Bije i kad joj diras kosu,a ako je pocupas mrtav si. :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko nije opsednut kosom kao jedna moja drugarica iz odeljenja.Ona nije normalna.u skoli se bar 5 puta oceslja na dan.Ma kakvi 5 to je malo,bar 10.Plus sto stalno nesto dira kosu i kupuje neke ludilo sampone...

Ako joj kazes da joj je kosa ruzna-bije!Bije i kad joj diras kosu,a ako je pocupas mrtav si. :violent:

Jaooo kako je to divno kad si u periodu zivota: cupanje drugarice iz skole za kosu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko nije opsednut kosom kao jedna moja drugarica iz odeljenja.Ona nije normalna.u skoli se bar 5 puta oceslja na dan.Ma kakvi 5 to je malo,bar 10.Plus sto stalno nesto dira kosu i kupuje neke ludilo sampone...

Ako joj kazes da joj je kosa ruzna-bije!Bije i kad joj diras kosu,a ako je pocupas mrtav si. :violent:

 

uh, al' bi ja to tovario...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...