Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

Ne diraj nam Sisusa :violent:

Ma, to je ona samo ljubomorna na moju kosu, pusti je, procice je.

 

Pa dobro miševi, gde su slike? Kako da vam verujemo?

 

I opet ćemo mi Rumljani biti najveće budale. Evo najsvežije slike, od sinoć:

l_1e04b8908a4069710062df76808960601.jpg

Da se naslutiti na šta mi kosa liči. :)

Kad vidim tu majicu, uvek mi padne na pamet da ce vam je jednog dana hirurskim putem odstranjivati sa koze. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam nijednu "svezu" sliku, mislim od poslednjeg sisanja pa do sad, tek je par dana proslo a ja se uzasavam slikanja, pa jos nikome nije poslo za rukom da me slika :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja se razmishljam da napravim dredove i da ih pushtam nekoliko narednih decenija...sada mije do kljuchne kosti

Sta znam, ranije su mi bili zanimljivi sad su nekako previse zastupljeni, gde god se okrenem dredovi, dosadili su svima vec :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Btw, znatno je zdravije farbati kosu kolor samponom jer od njega postaje zdravija i meksa, a farbom se bukvalno sprzi + steti kozi glave.. I uz to Wash & Go regenerator za farbanu kosu (jojoba) = dobitna kombinacija. :zeleni: Meni kosa nikad nije bila u boljem stanju (duzina - pola ledja otprilike).. :cool: Prava goticarska. :surprised:

Share this post


Link to post
Share on other sites

амм... каква је боја кад се фарба шампоном? И, како се то спира? Мислим, није трајно јел?! нејасан ми тај процес.......

 

Zavisi i od prirodne boje i od boje sampona. Meni je za crnu bilo potrebno 2-3 farbanja cele kose da bi se boja primila (sto i nije problem jer mozes da se farbas na 15 dana). Crni sampon daje crvenkast odsjaj a teget vise vuce na crno nego na teget. :zuba: Za svetlije boje ne znam.. Nije trajno ako se ofarbas jednom, mada ni tad nece verovatno da se ispere u potpunosti. Mada imas uvek one skidace farbe.. valjda. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako ukloniti perut?!!

 

e ima taj sulfare sto neko rece ali ako je perut od gljivica (a skoro svakom jeste, ja sam jedina osoba koju znam da NIJE :) ) onda kupi MIKOSEB sampon i resio si problem.

 

nazzgul probaj da neperesh kosu nikakvim shamponima ako mozes bar mesec dva,ako ne pomogne nikom nista,nista te ne kosta,a i kad peres samo vodom max dvaput nedeljno,osim ako si dimnjicar ili moler....

 

za protivnike ove metode odgovaram unapred,pogledati dole-

 

jel medved pere svoju bundu shamponom?

jel medved ima perut?

konj pere kosu?

konj ima perut?

 

pa, u stvari, ima :) hahhaha a kom si ti medi zagledao kosicu?

 

 

a sto se kose tice moje, lozila sam se da je pustam pre dve godine i bogami bila je poprilicna, al je kovrdzava i onda se tako shiri i shiri i shiri i smorilo me odrzavanje jako i na kraju sad furam onako do ramena neku kovrdzavu modifikaciju kleopatra frizure s tim sto siske svaki mesec-dva-tri (kad se skrstim da odem kod frizera :) ) sisam drugacije a i ofarbana sam u crno sa dva crvena pramena napred.

 

hocu roze ali ne uspevam. smara me sto imam jako taman pigment prirodno i onda ne mogu da se zezam sa farbama :( mislim MOOOOGU al je tesko :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, evo jednog paradoxa sad mi pade na pamet:

 

'PUSTIO je kosu a sad je VEZUJE?!

 

Moja poenta je da izbegavate vezivanje kose po svaku cenu! Ja vezujem kosu samo kada jedem i to je samo jednom obuhvatim gumicom, cisto da ne ode u tanjir! :D I kada radim ne vezujem kosu a bogami ni kapa, ni rajf nisu neko resenje (takodje, kao i gumica, lose uticu na kosu!) Ako vec pustate kosu pustite je! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, evo jednog paradoxa sad mi pade na pamet:

 

'PUSTIO je kosu a sad je VEZUJE?!

 

Moja poenta je da izbegavate vezivanje kose po svaku cenu! Ja vezujem kosu samo kada jedem i to je samo jednom obuhvatim gumicom, cisto da ne ode u tanjir! :D I kada radim ne vezujem kosu a bogami ni kapa, ni rajf nisu neko resenje (takodje, kao i gumica, lose uticu na kosu!) Ako vec pustate kosu pustite je! ;)

 

 

Ja bas jedva cekam da je vezem.Jos treba da mi poraste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehe, pa to mogu i da razumem, nervira te sad ta duzina pa cekas da poraste dovoljno da je vezes da ne smeta... medjutim, ovo za vezivanje sam rekao da se izbegava kad god je to moguce jer steti se kosa...

Edited by ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...