Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

Ali sto ljudima da nabijam kompleks?

 

Zato sto si ti lepa a mi nismo. :razz:

Nego, cena pravljenja dredova, i gde mogu da ih uradim?

Glupo mi da cimam ortaka, to predugo traje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da i ja napisem par stvari koje su meni pomogle... Nazalost, spadam u grupu devojaka koje imaju tanku kosu koja zahteva jako puno paznje. Pozitivna strana je to sto je moja kosa jedna od onih "svilenih" pa zaista ume da izgleda divno. Ali, pre par godina sam se farbala prvo u crno, pa u crveno, pa u nesto ridje i farba mi je uzasno ostetila kosu. Sad je vec bolja situacija. Ako imate problema sa opadanjem kose, ne zalite da date pare na Vichy-jev tretman protiv opadanje kose, koji ukljucuje sampon i ampule (jeste skupo, ali vredi svaki dinar). To bi bilo ovo 09.jpg

 

Plus, ricinusovo ulje i kapi koprive su isto dobro resenje, a da biste izbegli da vam se kosa masti od ricinusa obavezno se stavlja i pantenol. Ako uzimate AD kapi, nikako uljane jer se one jako brzo usmrde i uzasno maste kosu, znaci obavezno vodene (iako ih nema svuda).

Sto se balzama tice, po meni najbolji za kosu je Bottega verde balzam sa ginsengom

542023.jpg

 

a volim i njihov sampon sa kanom (mada nije za one koji imaju problema sa suvom kosom).

541082.jpg

 

 

Eto, ja trenutno imam bakarno braon kosu, stavljam iskljucivo prelive koji ne stete kosi, iako se ispiraju dosta, tako da stavljam boju koja je srodna mojoj prirodnoj boji, a opet daje joj ono nesto :da: I jos uvek sam u potrazi za idealnim samponom, mislim da cu probati ovo sto je Shamandalie preporucila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe deluje kao da ima 30+ (nemoj da mu kazes da se ne ubedaci :D )

Cuo je to do sad vec 100 puta.

 

jbg da zivis gde i ja skontala bi sto. u ovom trenutku u mom mestu prebivalista su u modi vehabije (ko ne zna sta su, jbg) i problem je u tome sto ko god da me vidi sa bradom smatra da sam vehabija. cak i oni me smatraju za jednog od svojih i redovno mi se pozdravljaju. e da i kad su me na ulici proglasili za cetnika odusevio sam se, jer mi je to prvi put da mi neko ozbilno kaze tako nesto, a i jadni starci su se malko uplasili :twisted:

 

 

P.S. da ne bude neke zabune i jedni i drugi gorepomenuti mi zesce idu na ku``c :violent:

Tako je jednom covi sa bradom prisao pop i rekao mu zdravo kolega. :)

 

Da li je moguce?!

Sto ne bi bilo moguce?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ukoliko zelita da kupita bilo koji od ovih proizvoda, kontaktirajte Amy na PM. :mrgreen:

 

:) Bar da mogu da dilujem... Vichy ima u svakoj boljoj apoteci, a Bottega Verde je u Ziri u BGu, u Novom Sadu je u Nju Norku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se balzama tice, po meni najbolji za kosu je Bottega verde balzam sa ginsengom

a volim i njihov sampon sa kanom (mada nije za one koji imaju problema sa suvom kosom).

 

Ja imam njihovu masku sa kanom i cini mi se da je dobra, kosa je posle upotrebe sjajna, ali je ne bih preporucila kome je kosa vec suva. Da, nije ni za dugu kosu kao moja, jer je dovoljna za 3 upotrebe, sto ispada prilicni skupo. Probala sam i njihovu kanu sa terapeutskim dejstvom, znaci, ne boji kosu, vec joj samo daje sjaj i mislim da nije lose, ako imate vremena da se time bavite, mada mislim da ima i boljih preparata.

 

Kao sto sam pomenula, posetite onu parfimeriju na Zelenom vencu, Starom merkatoru ili Zemunu, jer tamo mozete povoljno kupiti odlicne Revlon flex sampone (pre nekoliko meseci cena im je bila oko 250 din, dok je sampon protiv opadanja kose, takodje super, bio 450)....Ah, moracu da dojurim u BG neki dan i nakupujem se tih gluposti, jer bolje nek budu u rezervi.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam i ja jednu curu koja ima dred do koljena prakticno,i da bi ga napravila tolikog morala je da uzima kosu od familije,prijatelja,poznanika i koga god stigne a voljan je dat malo kose.To je tako nekako odvratno i ne-higijenski!Nosis kilo tudje kose na glavi! :uhoh: Bljak!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...