Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

http://www.blic.rs/slobodnovreme.php?id=76964

Armin Morbah jedan od najpoznatijih svetskih frizera i stilista, zadužen za negu kose najvećih svetskih manekenki i glumica, u ekskluzivnom intervjuu za „Blic“ otkriva kako je najbolje negovati kosu, šta je u modi i koliko prirodne maske mogu da pomognu, a koliko da odmognu kosi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

eto, moja pokojna baba nije frizer za selebritiz, pa opet me naucila da na kosu od maski stavljam samo umuceno jaje s maslinovim uljem. ili ako sam u zurbi, samo maslinovo ulje.

 

hiljade preparata i drangulija, i opet se oslanjam na ono sto su djevojke/zene koristile i prije prvog svjetskog...

 

 

prva stvar je genetika. sve ostalo je bacanje para. ja koristim sampon od 1 dolara (sto je okej, jer u ratu smo recimo godinama koristili samo vodu i kabas sapun, nema sampona) a imam jacu i guscu kosu od pola selebritiz :lol:

 

 

inace, nemam nista protiv sijede kose, ali ako je jos duga i preduga, nekako ne stoji bas da je sijeda.. generalno, starije zene po meni - treba da nose malo krace frizove. jer djeluje mnogo urednije.

sijeda kosa, duga - uvijek izgleda neuredno, jer je suva u 90 posto slucajeva, plus je istanjena.

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

eto, moja pokojna baba nije frizer za selebritiz, pa opet me naucila da na kosu od maski stavljam samo umuceno jaje s maslinovim uljem. ili ako sam u zurbi, samo maslinovo ulje.

 

Ovo meni tako prija... Danas sam to stavila na kozhu glave, nisam chak ni regenerator stavila, zhivnula mi je kosa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

uf pa nisam sigurna za kišnicu ... to je važilo dok smo imali malo manje aerosola u vazduhu. sad je kiselo baš baš i nisam sigurna da bih kišnicom prala kosu..

 

Tako nekako :) Bila bi za nijansu tamnija, sa divnim mirisom auto puta :)

 

Ne moraš prati destilovanom, samo je ISPERI destilovanom sa malo limuntusa.

To ja radim, velika je promena. Bar kod mene. Eto, tek da znate, postoji lek :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...