Jump to content

Kosa


....

Recommended Posts

1. Hvala Shamandalie za pp

2. Dobili su ponovo Ultra Dolce kolekciju pa sam kupila po par pakovanja da imam zalihe. Neverovatno, ovih mesec dana sam premostila sa Niveom, sad kad sam se vratila na ove sampone razlika je neopisiva.

3. Jel' ima neko preporuku za salon koji je na potezu Zemun,NBG a da je ok za sisanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mali off, ali koristan:

 

Uprošćavanje suglasničkih grupa:

 

Glasovi t i d se gube ispred dž, ć, č, c i đ (slivenih, afrikata): zalistak/zalisci (ali i zalistka), listak/liska, naprstak/naprsci (ali se dopušta i naprstka) i sl.

idi ganjaj one sto misle da je 'jer' upitni oblik :):P

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stoga, ne s toga. :P

 

Mrzi me da radim ono što bi trebalo da radim. Stoga hipertrofija postova. Istovremeno, njihova devalvacija. Kad god mnogo govorim, to je zato što su mi misli smušene. Ali moram da se oslobodim nekih misli, prave mi buku u glavi. Nemam vremena za buku.

 

------

Ju, nisam ni vidjela. Shameonme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Exitu ne znam baš koje godine vidjela sam djevojku sa kosom do cipela, tj. martinki :)

 

jbt, mene zanima kako oni to peru/sushe/ne daj boze feniraju x)

 

 

i kako zive sa tim, znash ono kako sede, spavaju, idu u wc  :lol:

 

 

 

e, da, volim ja dugu kosu, pogotovu ravnu, ali ono je previshe za moj ukus.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam devojku koja je imala kosu do dupeta, cak i malo duzu, i to jako gustu, medjutim ona to na neku foru sve smota u jednu jako malu pundjicu i dovidjenja, toliko o zivotu s tim. :D

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaju one to, ali im je u svakodnevnom zivotu lakse kad je vezana, narocito kad je tolika. I ja ovo moje sranje na glavi uglavnom drzim vezano a mogu samo da zamislim koliko je zajebano kad imas nesto mnogo dugo i gusto... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...