Jump to content

Zvezda vs Partizan


El Karnisero

Zvezda Vs Partizan  

220 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

To je turcizam , ne mora se bukvalno shvatiti...

 

te fore kao delije su elitne turske jedinice...

 

Pa i janjicari su bili elitne turske jedinice pa su bili dovodjeni iz Srbije...

 

Sad sto ih ovi drugi bukvalno shvataju, zabole me Qrac...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja volim kad me cigani ne vole...i turci :D

 

Mi grobari, majstori zanata svog, saljemo cigane u hladan grob :D

Lepo je bilo pevati ovu pesmicu na jugu...pogotovo se to radilo kad se neki cigan povredi na derbiju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste li pevali kad ste ubili onog momka raketom?

 

Nisam bio na tom derbiju...

A da imas mozga i pameti, znao bi da je to bio nesrecan slucaj...

Posle je odnesen buket na sever...meni je zao bilo kog Srbina...jebes fudbal, svi smo Srbi...

A kad vec provociras, najvise srpskih zivota u fudbalu je stradalo od strane zvezdasa...ustvari, to nisu navijaci, ko god koristi nozeve, sa bilo koje strane...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam bio na tom derbiju...

A da imas mozga i pameti, znao bi da je to bio nesrecan slucaj...

Posle je odnesen buket na sever...meni je zao bilo kog Srbina...jebes fudbal, svi smo Srbi...

A kad vec provociras, najvise srpskih zivota u fudbalu je stradalo od strane zvezdasa...ustvari, to nisu navijaci, ko god koristi nozeve, sa bilo koje strane...

To za nozeve si u pravu,ali nesrecan slucaj my ass....a otkud znas da je bio nesrecan slucaj kad nisi bio tamo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To za nozeve si u pravu,ali nesrecan slucaj my ass....a otkud znas da je bio nesrecan slucaj kad nisi bio tamo...

 

Pa majku, sto puta se ispaljivale rakete, obicno padnu najdalje do centra, tad se desilo sta se desilo, tragedija...

Inace, da se ja pitam, ne bi se ni koristile te rakete..kao ni stangle ista sve ne u tucama...ja sam isao jedno vreme redovno na sve derbije ali nikad sa ciljem da se bijem, glupo je tuci brata Srbina zbog fudbala...Prozivke, to je ok, navijamo, zezamo se...ali otislo se predaleko...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja iskreno mislim da su tuce na stadionima pozitivan nacin da se ljudi oslobode viska energije...Bolje tuci ciganina na stadionu nego ribu ili kevu ... :)

Bolje jedno mlako pivo nego cetri ladna. :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja iskreno mislim da su tuce na stadionima pozitivan nacin da se ljudi oslobode viska energije...Bolje tuci ciganina na stadionu nego ribu ili kevu ... :)

 

Pa ima tu logike...ako hoces da se bijes-izvoli...ali na ferku...cinjenica je da vecina ne sme na ferku...jer su jaki samo u grupi...

Zato sam ja junacki pruzio otpor njima dvadesetorici, kako sam ih tukao glavom u noge, mnogi se posle drzali za noge, bas sam ih razbio...cak mi se i nos slomio koliko sam ih mlatio njime :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam poslednji put otišao na derbi 2003. godine. Zvezda je pobedila 3:0, a ja bio na jugu Marakane. Nisam lomio stolice, ali sam jedva izvukao živu glavu od onih koji su ih lomili i nisu gledali gde ih bacaju.

 

jesi l' tad bio u metal fazi? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam poslednji put otišao na derbi 2003. godine. Zvezda je pobedila 3:0, a ja bio na jugu Marakane. Nisam lomio stolice, ali sam jedva izvukao živu glavu od onih koji su ih lomili i nisu gledali gde ih bacaju.

 

БАРАБЕ!!! Tребало би ту увести мало реда, значи - мора да се гледа где се баца и свако има право да баци само три столице.

А можда си могао предложити да сви седну и да се њишу певајући "Волим црно беле", као на церту Гардијана.

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...