Jump to content

Slatkiši i grickalice


El Karnisero

Recommended Posts

Proslog juna kad su krenule vrucine pojela sam sav ovaj sladoled od limuna iz prodavnice u komsiluku, dolazim jedan dan u prodavnicu a lik koji radi tamo mi kaze sa vrata 'nemam ono sto trazis', jbt skroz sam se istripovala :).

 

Šta, istripovala si da nije mislio na sladoled? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

bio je onaj deltin sladoled...onaj u casi...taj je bio dobar...zvao se koktel ili se jos zove,ne znam...nije on bio nista posebno,al je za te pare bio savrsen...jedan od retkinih deltinih sladoleda da ista valja...jebala ih ona njihova cokloada sa ekstraktom crnice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na zalost gde god da odem ima Gricka... a to su Maxi i Merkator. Znaci UVEK ga ima i sjajan je, kao i do sada. Mada jednom sam kupila bajat al to je bilo u CG, njima nis' ne verujem :) mislim, kad prave akcije "jogurt na snizenju" a to samo jer rok istice tog dana. Mada i Maxi u Delti su me jednom ispalili, za nesto od tipa 300 din, rok je bio za dva-tri dana. Pojela sam nevertheless. Sta moze da mu bude kad ga cuvam na 4 stepena :D

Choko Smoki - sjajno. Bila sam veoma skepticna. Ako volite Kit Kat loptice i ovo ce vam se svideti a jeftinije je :D i cokolada je lepsa (Kit Kat ima skroz vestacki ukus, kao da su zasladjivali Natrenom a ne belim shecerom).

Ritter Sport bela cokolada i lesnik - savrseno. Keks - sranje. Ostali - super, narocito marcipan.

Jel ima jos neko ko obozava Frikomov na stapicu od bele cokolade i kokosa? :D Meni je omiljena stvar leti. Znaci spolja je hrskava bela cokolada a unutra sjajan kokos prosaran karamelom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sladje je kad od para za uzinu kupis rumenka a mama ti neda da ga jedes jer je previse leden :).

 

Ni meni mama nije dozvoljavala da ga jedem, ali iz drugih razloga.

"Neću da bacam pare na zaleđenu i obojenu šećernu vodicu, bolje kupi pravi sladoled..."

xD

 

A ništa nije prijalo ljeti kao Rumenko. :)

Edited by Diaboli Juna

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel zna neko od vas sta se desilo sa grickom? jel ima toga jos uvek? pre par nedelja sam video u novom sadu kod studentskog parka i reko kupicu kad budem isao kuci ali naravno da sam zaboravio..

ako se neko neseca sta je gricko,to je ovo desno

grickoo.jpg

 

Ima gricka, što ste se natripovali. Podseća me na učenje, svaki session drugarica i ja pojedemo tri četiri kese... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što, Sneško je zakon... a i jeftin, to je najvažnije! :)

 

 

al rumenko je jeftiniji! :P

joj, jel' se secate onih drugih, citroni, jabi i djusko...? djusko mi je bio omiljeni, volela sam ga vise i od rumenka... :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...