Jump to content

Slatkiši i grickalice


El Karnisero

Recommended Posts

  • 1 month later...

Zatvoreno :( Prva poslasticarnica gde torte i kolaci zapravo imaju ukus i to dobar a nema gde nisam bila. Koliko su im slike dobre toliko je i ukus odlican.

http://www.portal-srbija.com/zabava-i-umetnost/poslasticarnice/caffe-poslasticarnica-choko

ako neko zna gde su se preselili (iz Krunske)... ako uopste i dalje postoje.

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je bilo sumnjivo sto su nesto dugo na odmoru, upala sam s drustvom pre neko vece po navici kad ono iskace ispred nas neki navalentni lik i prica o klubu kao da se tamo neke orgije desavaju 'udjite udjite imamo svasta divlje al nemamo kolace' :udri::haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam vise sta da radim,veliki problem me muci vec par godina,jebeno sto ne vrate originalni ukus KOKA KOLI,pre par dana sam popio limenku koju mi je drugarica donela iz MADJARSKE,samo mogu reci jedno - BLAST FROM THE PAST -,samo sto nisam poceo da placem kad sam se setio da je nekada davno i ovim prostorima obitavala tako savrsena hemija u obliku savrsenog pica mi KOKA KOLE :D!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

presla sam skroz na indijski orah i pistace :wub: jeste skuplje i masno al makar su omega masne kiseline a ne trans fat kao u cipsu :veseli:

indijski orah po samoposlugama kosta oko 2.nesto k po kilogramu, u bio spajzu je 900 al je grozan. Najbolji balans cena-ukus ima na meru u Merkatoru, oko 1.nesto k.

samo pistac im ima ukus na soda bikarbonu.

jos samo njih da nadjem i ihaj :D

 

Pistaci su za razliku od vecine drugih grickalica zdravi. Vazna napomena za one koji jedu pistace je da iz ljusture izgrebu i onu klicu sto ostane zalepljena sa strane jer je upravo ona neverovatno lekovita. Ubija slobodne radikale  i tako to!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...