Jump to content

Awaiting Fear


archsound

Recommended Posts

Ja sam za foru da se otvori temu Satan *pro/contra*!!!! Pa se tamo raspravljajte haha :D

 

Ovo je tema Awaiting Feara i nece se tolerisati raznorazne gadosti...misljenja i kritike, pozitivne ili negativne uvazavamo, ali ne i pljuvanje koje nema veze sa bendom, nego sa njegoivm pojedincima.

 

Pa zamislite sada da meni dodju svi oni krznari i kozari da mi je*u mater jer sam u fazonu zastite zivotinja?

 

Ljudi, trebate da shvatite da bend cine individualci, ali oni zajedno gube svoje indvividualne stavove i postaju neka druga, da je nazovem , institucija kada su zajedno. Prema tome, "hateri" Satanovog lika i dela, napravite sebi temu, a ovde pisite ukoliko imate sta da kazete o samom bendu...a ne o Satanu, Filipu, Igoru, Svabi i Alisa. (aneks zakona: naravno, uvek mozete da se osvrnete na Filipovo i Igorovo sviranje gitare, Svabin bubanj, vokale itd...ali u smislu ljudi kao benda, a ne njihovih licnih stavova)

 

Dogovoreno? :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije organizator jedini kome se jebe :D hahaha

 

Realno to se jos uvek ne zna... Ali ono ako ti je ohrabrujuce mi cemo biti na vreme u skcu (a posto znamo da je vreme relativno to je skroz ok :P).

 

@ prethodna tema:

 

Citiracu recenicu u koju sam napisao i moderatoru i na temi :

 

Kao veliki fan bivseg heterinog rada sa nestrpljenjem sam poslusao nove pesme i totalno se razocarao... Znaci tvrdim da je ovo novo golo govno,sa mog stanovista gledanja... I kao fan MOGU da kazem sta mi se svidja,a sta ne,zar ne? A to sto je neko sa 30 godina retardiran,pa to ne moze da prihvati i pride ide pa kenja po temi moga benda,ne zato sto mu se ne svidja vec zbog toga sto sam ja rekao,nema veze samnom. On je malouman i to je to.

 

A druga prica je ta sto su odredjeni moderatori u tom bendu i onda po NJIHOVOJ temi NE SME NISTA DA SE KAZE sto nije njima u korist,a po drugima moze da se kenja. Kakvi su to ljudi,dovoljno govori sta rade sa "koncertnom organizacijom" nama fanovima metala,ali to je sasvim druga prica.

 

EMO JE GAY! SLOBODA GOVORA JE OK!

 

p.s

 

Bio sam banovan na tri dana pa nisam mogao da odgovorim pre. Demokratija?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj Grobodane...dobijas pivo za ovo, ako budem imala para!!! :D Javi mi se! :D

 

Iskreno, mislim da pored AA, sve bole -peep- za nas...jos ce da nas gadjaju da sidjemo sto pre sa bine hehehehe :D

 

Ali eto, lepo je znati, da bi neko i nas poslusao! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj Grobodane...dobijas pivo za ovo, ako budem imala para!!! :D Javi mi se! :D

 

Iskreno, mislim da pored AA, sve bole -peep- za nas...jos ce da nas gadjaju da sidjemo sto pre sa bine hehehehe :D

 

Ali eto, lepo je znati, da bi neko i nas poslusao! :pivopije:

 

Što da ne, još ako Satan pokaže dupe eto radosti :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...