Jump to content

Awaiting Fear


archsound

Recommended Posts

Drago mi je da se ljudima svidja spot, snimljen je na brzaka al smo se zato u montazi namucili dosta!!!

Ispao je old skul, bas ko sto smo i hteli, nismo mi za fensi sranjca. Inace spot je sniman u bivsoj klanici koja ne radi od 2001 godine, mogao je prostor jos vise da se iskoristi ali smo imali samo jedan dan da sve snimimo.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dimmu1: I ja bi spot kao Progenesies od Borgira, ali znas ti koja je to kinta, koji su to efekti i koliko se dugo takav spot montira i sta sve trazi za onakvu bolest. :lol:

nisam ja mislio na produkciju nego na radnju spota da mi se i nije svidela,za spot prvenac i sa obzirom u kakvoj se drzavi i uslovima nalazimo produkcija je i vise nego dobra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam ja mislio na produkciju nego na radnju spota da mi se i nije svidela,za spot prvenac i sa obzirom u kakvoj se drzavi i uslovima nalazimo produkcija je i vise nego dobra.

 

 

Haha, kapiram i ja prva kazem u pravu si :rockdevil: Imala sam ja ideje svakakve, ali to je problem sa Beogradom sto ne mozes da nadjes da kupis silikon (al ne onaj za ispod grudnih misica :mhihi: ) i pravu filmsku sminku...inace bi tu bilo svega...nazalost, takve stvari se mogu samo naruciti i to nemam pojma preko koga i kako :mhihi:

 

A htela sam ja i da padam u onaj prostor kod lifta, ali mi nisu dali, uplasili se kako ce me podici posle hahaha :lol:

 

A inace nije se imalo mnogo vremena, a ni zivaca, bar s moje strane, obzirom da je mene tu noc snimanja pucala do jaja temperatura i bas mi nije bilo dobro, ali sto je rekao jedan ortak, bar smo ustedili na sminki :mhihi:

 

Sve u svemu, sto si i sam rekao za prvenac je solidan :rockdevil:

Edited by Wolfshade

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bitno je da spot ne služi sam sebi kao svrha nego je tu da ispromoviše pesmu, a ova pesma mi je više nego odlična to je sigurno. A kad bude više para i vremena biće i napucanijih spotova (al' kako to obično biva muzika će biti lošija :D ).

 

Elem što se tiče pevanja u spotovima, meni je nekako bolje da je tu i mikrofon ako su tu već gitare i sve. Ima i ovakvih i onakvih ali to je moj lični ukus...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bitno je da spot ne služi sam sebi kao svrha nego je tu da ispromoviše pesmu, a ova pesma mi je više nego odlična to je sigurno. A kad bude više para i vremena biće i napucanijih spotova (al' kako to obično biva muzika će biti lošija :D ).

 

Elem što se tiče pevanja u spotovima, meni je nekako bolje da je tu i mikrofon ako su tu već gitare i sve. Ima i ovakvih i onakvih ali to je moj lični ukus...

 

 

Ma ne treba meni to maleno govance od tehnike...ja navikla sa brda na brdo, pa kad vrisnem, pa kad dreknem.... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

A što se tiče komentara da je prekratka pesma, mislim da je lakše da se uglavi kraća pesma na teve nego neki mini dokumentarac za koji bi trebalo i vremena i para da se napravi, i kad treba da ga puste oni ga iskasape ili ga iseku na pola pesme.

 

 

Па, ако упоредиш ту песму и песму коју сам ја споменуо видећеш да је разлика у свега минуту, а тај минут би значајно придодао споту.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, ако упоредиш ту песму и песму коју сам ја споменуо видећеш да је разлика у свега минуту, а тај минут би значајно придодао споту.

 

 

Neka, ovako smo malo izucili zanat na kracoj stvari, pa onda kada budemo radili sledeci spot, bice jos bolji - a mozda to cak i bude Funeral, jer nisi jedini koji nam je to rekao. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima na kritikama ;) to se ceni,

 

Bitno je da spot ne služi sam sebi kao svrha nego je tu da ispromoviše pesmu, a ova pesma mi je više nego odlična to je sigurno. A kad bude više para i vremena biće i napucanijih spotova (al' kako to obično biva muzika će biti lošija :D ).

 

 

Pa iskreno se nadam da nece biti tako... Jebes sve ako to nije iskreno i iz srca... Da sviramo zbog para,svirali bi Cecu ili jos bolje Lepa Alisa i drugari hahah

 

hahah bilo bi vrh da je satan imao onaj mikrofon oko glave, ko madona

 

LIKE A VIRGIN! hahah e a realno,razmisljam da uzmem taj mik za nastupe. Kad budem imao kesa naravno haha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ja sam pogledoo onaj video i jebe mamu i spot i pesma ,one kozorila zise ispred Alisu ,loknasti onaj djitarista i Azazel gitara sa Spejs Iter logo na njome i refren di peva ovaj Satan sho mu dajete lepak i kesu jebe mamu,ceo dan se derem po kucu:DEEEDD INSAJJJDD! xDDD Sad cu da uzmem jos nesho da preslusham od vas ,dooro je ovo mnogo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ja sam pogledoo onaj video i jebe mamu i spot i pesma ,one kozorila zise ispred Alisu ,loknasti onaj djitarista i Azazel gitara sa Spejs Iter logo na njome i refren di peva ovaj Satan sho mu dajete lepak i kesu jebe mamu,ceo dan se derem po kucu:DEEEDD INSAJJJDD! xDDD Sad cu da uzmem jos nesho da preslusham od vas ,dooro je ovo mnogo!

 

Hahhahahaah, hvala ti !!! OVo sam procitala posle budjenja i do jaja se ismejala!!! "loknasti djitarista" hahahah :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baale ne diraj mi operatora banovacu te goticaru :)

Uh izdvojio bi kadriranje i glumu Alise kao jako dobru,mada mi je ono oko one zice kad svirate svi prilicno naivno i podseca me na oldschool grind spotove ,ali sve u svemu jedan od boljih nashih spotova...Pesma ubica\m/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...