Jump to content

Muvanje- sve sto niste hteli da znate ali vam pise ovde....


Guest Razbijač-NAAĆI

Recommended Posts

meni kad se neko stvarno svidja, ja se smuvam s nekim levim, jer nemam petlje da pokrenem pricu s onim za kojim sam pukla.

do sad sam pukla 4 puta, od toga sam s jednim bila, a s drugim na jedno vece samo. jer sam se uplasila da budemo zajedno.

 

tako da, ja sam budala. xD

 

:no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 386
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja nemam fobije, veruj mi, ja se nikad ne nerviram zbog riba. Ja sam i ranije rekao, meni je kod ribe najbitniji softver, a ako uz taj softver ide i iole kvalitetan hardver to je dobritna kombinacija, a to sto sam poznavao stotine tih riba je dodatni plus i iskustvo za mene pa zato nikad nisam bio kao 99% danasnjih klinaca koji se loze na razne fufice i sponzoruse a pri tom nemajuci pojma sta je to i ko su one ;)
samo pazi da ti taj softwere (riba) ne postane Open source :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Maria

 

Nisi budala ali ti treba vise samopouzdanja :pivopije:

 

Moja devojka pije pivo,isto tako pije i viski,na istom smo.Sve zavisi gde izadjemo,u Furuni se pivo samo i pije,ako izadjemo u neki fensi kafic ovako onda najcesce viski.

Doduse u Furuni je Jack Daniel's neka brlja :)

Edited by Steven Seagal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja predlazem da sve devojke koje pisu na ovoj temi okace svoje slike pa da krene sajber muvanje...

Da skratimo posao a ne ovako da ispisete 100 strana i onda odete smorene u krevet :) :)

 

Naravno ne mislim na vesticu jer ce posle da zove muza da juri tipove sa satarom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kontam sto vam je to odbojno, zasto bi muskarci samo uzivali u pivu?

Meni je odbojno kad je tip pusac, jer ja ne pusim, ali da mi bude odbojno sto on radi nesto sto i ja...?

Хм. По тој логици, не би ти био одбојан тип који носи шминку, женску одећу, улошке, тампоне, и слично?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja predlazem da sve devojke koje pisu na ovoj temi okace svoje slike pa da krene sajber muvanje...

Da skratimo posao a ne ovako da ispisete 100 strana i onda odete smorene u krevet :) :)

 

Naravno ne mislim na vesticu jer ce posle da zove muza da juri tipove sa satarom :)

Samo ti izazivaj vesticu jos malo pa ce koncert Kamelota, onda si nadrljao ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni kad se neko stvarno svidja, ja se smuvam s nekim levim, jer nemam petlje da pokrenem pricu s onim za kojim sam pukla.

do sad sam pukla 4 puta, od toga sam s jednim bila, a s drugim na jedno vece samo. jer sam se uplasila da budemo zajedno.

 

tako da, ja sam budala. xD

 

Primetio sam par takvih devojaka. I nije mi jasno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хм. По тој логици, не би ти био одбојан тип који носи шминку, женску одећу, улошке, тампоне, и слично?

Haha, mesas totalno drugacije stvari.

Pice nema veze sa odecom.

Necu vise ni da nastavljam raspravu u ovom smeru, ocito nema nikakvog smisla ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хм. По тој логици, не би ти био одбојан тип који носи шминку, женску одећу, улошке, тампоне, и слично?

 

pa sad, vidi, ako momak ima menstruaciju, normalno je da nosi tampon ili ulozak. (znas, mi uloske ili tampone ne nosimo radi toga da budemo zenstvenije, nego jerbo nam u odredjenim periodima trebaju iz veoma odredjenih razloga).

bezveze je dozivljavati pijenje piva kao neku manifestaciju muzevnosti. to je pice, kao i svako drugo. sluzi da ili utazi zedj ili da se od njega ozderes.

naravno, tvoje misljenje je jednako dobro kao i moje. ali je moje ipak bolje. :P

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ dead men walking

bate veruj mi da ni meni samoj nije jasno zasto se tako ponasam... tako da ono... nekom drugom tek ne moze biti.

ali ja sam stvarno resila da to u buducnosti popravim. videcemo dokle ce me odvesti =D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi vi spominjete da volite direktnost i da znate na čemu ste sa tom osobom, a ja znam neke tipove koji su isto tako nešto želeli i puf upoznamo se mi i sve super. Oduševljeni ali uplašeni. Ne mogu da se nose sa direktnošću i iskrenošću ženske osobe, a još ako im je poljuljan ego u krevetu. Odoše... Mada cenim kad priznaju da nisu tako nešto očekivali, pa su se malo uplašili, ali ja nemam ništa od tog njihovog straha. Neće da se čeliče :):)
Onda ko ih jebe.Ides dalje.Znaci da su kukavice.U danasnje vreme je to cesta pojava,cini mi se.Muskarci se plase jakih zena,ne znaju kako da se nose sa njima.Al to je vec njihov problem.A sto se ovog piva tice,nemam reci.Sovinizam cist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda ko ih jebe.Ides dalje.Znaci da su kukavice.U danasnje vreme je to cesta pojava,cini mi se.Muskarci se plase jakih zena,ne znaju kako da se nose sa njima.Al to je vec njihov problem.A sto se ovog piva tice,nemam reci.Sovinizam cist.

 

Umorih se malo od repriza. Ista predstava, samo drugi glumci.

Intrigantna ova tema, puno je ljudi i djavola :mhihi: prati ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa sad, vidi, ako momak ima menstruaciju, normalno je da nosi tampon ili ulozak. (znas, mi uloske ili tampone ne nosimo radi toga da budemo zenstvenije, nego jerbo nam u odredjenim periodima trebaju iz veoma odredjenih razloga).

bezveze je dozivljavati pijenje piva kao neku manifestaciju muzevnosti. to je pice, kao i svako drugo. sluzi da ili utazi zedj ili da se od njega ozderes.

naravno, tvoje misljenje je jednako dobro kao i moje. ali je moje ipak bolje. :P

Не. Скроз ми је непривлачно и одвратно када цура пије пиво. Без обзира на њен изглед. Чак и ако то ради потпуно гола.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ dead men walking

bate veruj mi da ni meni samoj nije jasno zasto se tako ponasam... tako da ono... nekom drugom tek ne moze biti.

ali ja sam stvarno resila da to u buducnosti popravim. videcemo dokle ce me odvesti =D

 

Ja bih uvek pre bio sam nego sa nekom koja mi se ne svidja. Al to sam samo ja...

 

Eto i to je početak :pivopije: (ups, nije ženstveno da piješ pivo, moraću sam) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa sad, vidi, ako momak ima menstruaciju, normalno je da nosi tampon ili ulozak. (znas, mi uloske ili tampone ne nosimo radi toga da budemo zenstvenije, nego jerbo nam u odredjenim periodima trebaju iz veoma odredjenih razloga).

bezveze je dozivljavati pijenje piva kao neku manifestaciju muzevnosti. to je pice, kao i svako drugo. sluzi da ili utazi zedj ili da se od njega ozderes.

naravno, tvoje misljenje je jednako dobro kao i moje. ali je moje ipak bolje. :P

:):da:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:

 

sisus za precednika

Budno oko moderatora prati ovu temu.

Samo cekam kad ce da me stave na "preview".

 

Ne radite to preklinjem vas!!!!!!!

 

 

Ali, avaj (sta god to znacilo). :)

 

Edit: ne kucajte u mraku, postoji sansa da omasite koje slovo.

Edited by Sisus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не. Скроз ми је непривлачно и одвратно када цура пије пиво. Без обзира на њен изглед. Чак и ако то ради потпуно гола.

 

 

ajd, videcemo :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...