Jump to content

Stillborn Sun


bloodred

Recommended Posts

STILLBORN

 

Thrash/Death band iz Jagodine.

 

Iza sebe ima dva demo snimka:

Whispers of Lunacy (2004)

The Essence of Apocalypse (2007)

 

Za fanove At the gates, Kreator, Nevermore, Megadeth. Iced Earth...

www.myspace.com/stillbornserbia

 

Enjoy!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

У принципу не коментаришем такве ствари, али уз све бендове које су узели за опис своје музике, баш Пантеру нађоше да узму за лого.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dao mi je Veselin neke vashe pesme i mislim da biste uz malo medijske podrshke napravili dobar uspeh na ovim prostorima.Stari pevach vam je blesav svaka mu chast za ono shto je odradio,pogotovo shto se nije bavio muzikom,bar koliko ja znam pre nego shto je pocheo da peva u Stillbornu.Jedina zamerka mi je bubanj,jer ne volim da chujem onako mehanichki zvuk,vishe volim ziv bubanj ali ne kazem da je loshe ispao,uostalom svirali smo sa Alisterom u Kragujevca pre nekih mesec dana pa sam imao prilike da se uverim u tehnichke sposobnosti vasheg bubnjara.

Nadam se da ce i album izaci uskoro.

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Prijatelji, svi vi koji ste zainteresovani za kupovinu kompleta ili jednodnevnih karata za CASTLE FESTIVAL u Smederevu, a da ste iz Jagodine, Cuprije, Paracina i okolnih mesta, mozete ih naruciti na na sledeci broj telefona - 064/255-90-48.

Kompletan info u vezi sa CASTLE FESTIVALOM mozete videti OVDE

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Svirka u Paracinu prosle nedelje bila je odlicna,druga gitara je bila ono sto je falilo ovom odlicnom bendu.Naravno sound na koncertu nije bio u potpunosti savrsen sto nije bila krivica benda vec tonca koji je to nedovoljno odradio bas zbog toga da bi glavnom bendu zvuk bio savrsen.Nazalost to je bilo i ocekivano kad bend nastupa kao predgrupa bez obzira sto se zanr ostalih bendova koji su nastupali to veche bio potpuno drugaciji ali popravicete to kada budete odrzali samostalan koncert ili zajedno sa bratskim bendovima u svom gradu.Pozdrav od "starog" ljubitelja thrash metal zvuka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
U nedelju, 21. decembra posle nastupa u Vranju, Azazelov sivi metal (ford) karavan kreće za Jagodinu... posle više od pet godina opet medju Jagodincima. Ovoga puta Jagodinsko pivo is the name of the game, a posle koktela i zakuske, u klubu DNK domacin Stillborn ce zapoceti svirku u 21h, a zatim ce Azazel preuzeti dirigentsku palicu.

Drž'te gaće !





jagodina3640.jpg
Edited by ALISTER

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sećam se dela stare ekipe Stillborna još iz daleke 2003. Drago mi je da smo se ponovo videli, i odlična svirka beše sada :rockdevil: Vi momci baš dobro peglate i odlično ste uvežbani, bilo bi dobro da opalite jedan EXIT dogodine. x] Sve najbolje za nastupajuće godine, čujemo se još!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
Guest STILLBORN SUN

OBAVESTENJE

 

Pocetkom marta ove godine odlucili smo da bendu promenimo ime, a novi naziv umesto naziva STILLBORN, bice STILLBORN SUN!

Na ovaj potez smo se odlucili iz vise razloga, a jedan od tih je i postojanje vise bendova koji rade pod istim nazivom.

STILLBORN SUN trenutno radi na pripremanju pesama za snimanje novog albuma, a nadamo se da ce do kraja leta ove godine biti i snimljen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...