Jump to content

Koji ste poslednji original CD nabavili?


White Man

Recommended Posts

Bez uvrede, ali meni je imbecilno dati ovolike pare za disk, ali sto se kaze - ovce su za sisanje.

 

Treba imati i malo srece, npr. Mutiilation - Sorrow Galaxies sam nasa bez vecih problema za 16 e,

a na ebayu sam danas naleteo za 47 dolara na isti (End All Life 2007, nema barkod).

Share this post


Link to post
Share on other sites

али ово је било прво издање. твоје вероватно није, чим је нов диск, а од пре годину дана је. и овај је чини ми се био лимитиран на 100 комада.

 

Vampires limited to 100 ne postoji (tj. postoji, ali je vinil), original Drakkar verzija iz 1995. je limitirana na 1000 komada i jeste zaista retka, mada je 150$ ipak previše. Nemethor je verovatno pazario Nihil Records portugalsko reizdanje :da:

Edited by Gojko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vampires limited to 100 ne postoji (tj. postoji, ali je vinil), original Drakkar verzija iz 1995. je limitirana na 1000 komada i jeste zaista retka, mada je 150$ ipak previše. Nemethor je verovatno pazario Nihil Records portugalsko reizdanje :da:

 

Nihil records 85/333

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez uvrede, ali meni je imbecilno dati ovolike pare za disk, ali sto se kaze - ovce su za sisanje.

 

Tako nekako. Meni je kao zadrtom kolekcionaru 50€ (sa sve poštarinom) najviše što bih dao za CD, ma koliki da je raritet.

 

Inače:

 

Kataklysm - Temple Of Knowledge (Kataklysm Part III)

 

Ovoliki broj grešaka u spelovanju nisam video ni na jednom back coveru xD

Edited by Gojko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjajan izbor. Koliko si plati Threshold ako nije tajna i koje izdanje?

 

Ne znam za cenu moram da pitam ortaka jer mi je on to sve poklonio. Mislim da su svi cd-ovi bili oko 10-15 evra. Stvarno lep popust koji je on nasao negde u Milanu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar je bitno koje je izdanje? Jedino ako je buklet lepsi i veci. Ovako ne vidim nikakvu razliku. Pesme vamo , pesme namo!!! Meni ne fali nista ni mojim piratskim cd-ovima. Jedino je mozda pozitiva ako ima ludacki meni i spotove kao na mojim Number of the beast i Powerslave Mejden CD-ovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da je bitno, ima razlike u svemu, coveru, bookletima, blablabla...svako ima nesto sto mu se najvise svidja, meni na primer bas kojekakvi bonusi i video klipovi uopste ne trebaju na disku, kupicu DVD ili nesto.

Od Metallice imam sve 1st presove sem kill em all-a koji je skup ko djavo, kvalitet diska je triput bolji nego neka novija izdanja sto imam, stari su 20 i kusur godina a i dalje sviraju bez ikakvog preskakanja i seckanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da je bitno, ima razlike u svemu, coveru, bookletima, blablabla...svako ima nesto sto mu se najvise svidja, meni na primer bas kojekakvi bonusi i video klipovi uopste ne trebaju na disku, kupicu DVD ili nesto.

Od Metallice imam sve 1st presove sem kill em all-a koji je skup ko djavo, kvalitet diska je triput bolji nego neka novija izdanja sto imam, stari su 20 i kusur godina a i dalje sviraju bez ikakvog preskakanja i seckanja.

Slažem se u potpunosti sa tobom,prvi pres je majka,sve nakon toga je otimanje para,skup je to hobi,kako naš narod kaže "koliko para toliko muzike"!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Behemoth-Evangelion+dvd digi :rockdevil:

Behemoth-Demigod :rockdevil:

Dark Funeral-Diabolis Interium 2cd digi :rockdevil:

Marduk-Those of the unlight (Osmose izdanje, ne gay reizdanje) :rockdevil:

Gehenna-Seen Through the Veils of Darkness (Cacophonous Records izdanje 1995.) :rockdevil:

Edited by Grishnackh...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...