Jump to content

Sta najviše volite da pijete?


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

Prvi put posle 20-ak godina ljustim Skenderbeg konjak. Cheerz!!!!!!!!!!!!

 

 

Auu, brings back helluva memories. Ni ja ga nisam cugnuo, pa tako par decenija moze se reci :pivopije:. Kaki je danas? Valja?

 

Zajedno bre :D

 

Cek, nije stvarno valjda zajedno pomesano? Seces zestoko pivom, right?

 

Ono drugo (podmornica) mi zovemo genericki 'boilermaker' mada kad bacis Jaegermeiste onda se to zove Jaeger Bomb. Jedan od popularnijih napitaka je i Irish Car Bomb. Mljac.

Edited by Dersu Uzala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajedno je-dakle buckuris :D

Mada za divno cudo ima sasvim ok ukus sem sto udara u glavu samo tako :mrgreen:

Dakle mesao sam sa sljivom i stomaklijom

Inace sto se tice zestina moje omiljeno je Gorki List i Jaeger (uh mogao bi da tucem uvek to :rockdevil: ),pa tek posle toga mucenica ovaj rakija :)

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auu, brings back helluva memories.

Uh. Ja se odmah setio najstrasnijeg pijanstva ikada, kad sam se krajem 80-ih jednom zamalo ubio Skenderom. Stvarno, jedva sam ziv ostao, drugari su izveli pravi rescue mission. Sustina price je da je Skender toliko ukusan da sam popio 0.7 flajku manje vise na eks. Dete kreten. Od tog dana pijem kako dolikuje ljudskome bicu. :)

 

Irish Car Bomb. Mljac.

E to je pos'o. Pre par godina smo ih natezali nocima sa nekim Ircima u Petrovcu na moru. Mnogo dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo dobro, direktno se pretvara u krv u organizmu :)

 

Pre par godina smo se vracali iz Albanije i lik koji uvozi Skenderbeg je pred carinom hteo da nam podeli po nekoliko flasa, ali nije moglo jer je svako vec imao par flasa za sebe u prtljagu i jos toliko u krvotoku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a shta je sa limunom posle tekile? :D

 

Zdravo razmisljas. Kazu da je limun pun vitamina C. Verovatno se u Meksiku sad lece od ovog gripa sa puno Tekile i puno limuna sto osim virusa efikasno sprecava i paniku u stanovnistvu. Evo i ja se spremam da obnovim svoje kucne zalihe ovog drevnog meksickog nardonog leka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Alkohol sam poodavno batalio jer sam u sustini hedonista i ne volim mazohisticki trip dan posle. Ako moram da se odvalim tu je gandza. Volim jedino martini jer je sladak i moze da se cuga kao sokic.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

To radim samo nocu posle 20h da bi zaboravio sve gluposti koje sam cuo preko dana. Samo gandza ceo zivot i nema problema. Alkohol je mnogo gori u svakom pogledu. Pravis budalu od sebe kad se napijes. Na travici mozes ceo dan da kuliras i budes normalan.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada vise ne budem mogao da zivim svoj buran i nadasve kvalitetan hedonisticki zivot po pitanju slatkog preterivanja u

hrani i picu, ostace mi fenomenalne uspomene na super provod uz dobru kapljicu i carsku klopu, jebat ga, jedan je zivot...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam napustio redove redovnih dzamera, povremeno kada mi se pripali kupim paklo Lakija ili Drine Bez Filtera i popusim citavu kutiju odjednom, otrujem se

i mine me zelja za narednih mesec-dva. Povremeno volim da rasplamsam neku dobru tompaju, uz dugo zalivanje dimova sa dobrim starim Vrancem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...