Jump to content

Sta najviše volite da pijete?


Melodicus Deathus...

Recommended Posts

Od rakia samo sljiva i viljamovka, eventualno loza (nie mi omiljena, ali moze)...sve te visnjevace, medovace, kaisie su mi previse slatkaste, nie mi gust...valjda zato sto i sokove skoro uopste ne piem...nekad kad mi dodje razvalim se od koce ili kad radim u polju zidarska ladna Frutela kola padne kao kec na 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko znam u Pa uopste nije problem pazariti pice posle 22h ili imam tu srecu sto me svi poznaju pa ja nemam problema da pazarim pice.

 

Koliko znam u Pa uopste nije problem pazariti pice posle 22h ili imam tu srecu sto me svi poznaju pa ja nemam problema da pazarim pice.

Za Pa to ne vazi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja i dalje ne razumem kako neko može da pije žestinu

popio sam nekoliko rakija i viskija prethodnih dana, meni je to ogavno

 

Постоји ли иједан позитиван аспект твоје личности?

 

Rakija dodje kao sok od jabuke!! Bogovsko pice.

 

Ако ти се пије сок, пиј сок. Разне кајсије, дуње, брескве, медоваче су срање живо. Поента ракије је јак укус, укус ракије, да жеже у грлу, атмосфера у којој се пије и дејство. Ако ти јака ракија смета немој пити ракију. Просто.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem mu mater, sigurna sam da negde u Pančevu videh da piše da nema alkohola posle 10

Mada, ovde teško nađeš prodavnicu da uopšte radi noću (ili ja ne znam da se snađem) :D

 

@đeneralni

Danas me ispalili ovi iz transfuzije, neće od nas ilegalnih duzmu krv

Džaba im objašnjavam da punim 18 za dva meseca, neće ni da čuju

Nije lako kaci mlad :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ginis u konzervi > ginis u flaši.

 

Škotski viski je piće bogova, nema ničeg da mu prismrdi. Jedino šteta što nema većeg izbora u srbiji... mada, opet ne bih imao para za sve te divote, pa i bolje ovako. od ovih dostupnih, Talisker 10 je divota, a već i Džoni Blek i Balantajns 12 su pristojna pića.

A irski Blekbuš je sjajan i relativno jeftin (jeftiniji od džeka, a miljama ispred istog).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem mu mater, sigurna sam da negde u Pančevu videh da piše da nema alkohola posle 10

Mada, ovde teško nađeš prodavnicu da uopšte radi noću (ili ja ne znam da se snađem) :D

Prodavnice koje rade noću u PA:

-Ugao Sv.Save i Beogradske(Moše Pijade)

-2 trafike na uglu Karađorđeve i Vojvode Radomira Putnika

-Ugao Lenjinove i Dr.Žarka Fogaraša

-Narodna bašta - jedna sa bolničke strane, jedna preko puta, ka Streli

...ma ima ih još, samo ne mogu sad odmah da se setim

 

Naravno, uvek su tu i pumpe, u vidu Mola, Plinare, OMV itd. gde možeš da (se) natankaš :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...