Jump to content

Pollution


Red Viper

Recommended Posts

Eh, moram da se po'valim, to je moje delo! :D

 

 

Hvala Luka za sve! :pivopije:

 

Da se mi pohvalimo da nam je sinoc emitovan demo na Thrash Unlimited Radiju iz San Dijega i da ce nastaviti regularno da se vrti.. Nas ''Violator'' je postavljen kao difolt song na njihovom myspace profilu, http://www.myspace.com/edtrax ! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

poslusao sam pesme...

 

jel bubanj kucan il sviran?

 

u kom je studiju snimano?

 

instrumenatl-fin snimak

 

violator-nije losa previse malo vokala snimljeno.ali jel isti lik pewa u obe pesme sa vokalom??? ..slobodno ste mogli jos al i ova je fina

 

zadnja pesma -ista stvar vise vokala i malo upecatljivije i agresivnije .. bolji mi je glas u prethodnoj pesmi

 

generalno za prvi snimak -super

 

111

Edited by Speed_Dead

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ono nije skupo snimiti bubanj da se ne lazemo,moze da se skupi kes lako ,mislim ako vas ima u bendu 4-5 svako po 30 eura i to je to ..

 

evo mi cemo snimati sad ovo nase u novembru il mozda pre al sa pravim bubnjem ,samo se nadam da ce produkcija bubnja biti cool ko ova koju sam sad poslusao ,samo sa malo jacom pedalom , al to je to

 

:D

 

111

Share this post


Link to post
Share on other sites

и то кели :)

а и има мало и стратоа...хаха

 

Ma Luka ima da postane majstor svog zanata!! :pivopije:

 

Dooro je ovo,nije lose ,svidja mi se Maniac depression! :rockdevil:

Samo cepajte! :pivopije:

 

Drago mi je da ti se svidja! :pivopije:

 

Preslusah demo i moram reci da sam prijatno iznenadjen. Pravi old school thrash metal. Gitare su fenomenalne, svaka cast momci, vokal odlican .... sve u svemu veoma, veoma dobar materijal..... produkcija je odlicna!

 

 

:pivopije::pivopije::pivopije:

 

 

Hvala Vlado! Ko bi rekao? Klinci iz Nove Pazove koji nemaju ni svoje instrumente... Grubi uzela bass likusa od koje je pozajmio,aj mu daj svoj bass! :lol: Tuga! Mozemo da otvorimo ziro racuna ''Ulepsajte zivot Pipiju,prilozite za gitaru'' :udri:

Edited by NW Red Viper

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Samo da obavestim...

 

Zbog nesuglasica u bendu,odluceno je da je promena na mestu basiste neophodna! Na mesto basiste Grubu je zamenio Dusan Miletic ''Frenki'' (Metal Slug) ... Grubi zelimo sve najbolje u daljem radu i zahvaljujemo se za sve sto je ucinio i doprineo bendu! Pollution ce da gleda da bude sto aktivniji u zimskom periodu,sa sto vise nastupa! T.T.D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...