Jump to content

Pollution


Red Viper

Recommended Posts

Dokle ce ljudi da pisu TRASH?! Muka mi je vise! Zar je toliko tesko nauciti pravilno spelovati zanr muzike?!

 

Pollution nece svirati u Dangubi 9.11 iz istog razloga...

Izvinjavamo se drugarima iz ''Scream Org-a'' ,ali ne mozemo da predjemo preko toga! Svaki bend zasluzuje da se pravilno ispise ime muzike koju svira! Pollution svira Thrash Metal,a ne Djubre Metal.

Mozda je ovo radikalan potez,ali jbg...

 

SAMO KEC!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veoma radikalan potez, veoma zanimljiv potez... Možda ste bili malo prestrogi, ali dobro, podržavam odluku, posebno što nama stalno pišu Metallica tribute, iako nismo svirali nijednu pesmu Metallice već više od godinu dana, ne računajući veče posvećeno Cliff Burtonu... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Искрено, крајње беспотребан потез, мада га разумем... донекле. Огуглаћете временом на такве ствари.

 

Pazi,da plakati nisu odstampani,trazili bi da se ispravi. Tako ne bi bilo frke da sviramo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma bre koga briga za to... to vam kao bendu nista nece naskoditi, sigurno niko ne bi pomislio "kakvi su ovi Pollution seljaci, ne znaju ni kako se pise muzika koju sviraju"... nemoj to da shvatas licno... vecina nece ni primetiti, jer niko ne zagleda plakat bas detaljno, a i oni koji primete ce da se malo iznerviraju sto je tamo neko nepismen ili sta vec, i to je to... ja mis'im da si prenaglio, samo ces tako da napravis stetu svom bendu... mada, mozda postanete i poznati po tome, pa na kraju ispadne i dobar marketinski potez :)...

na kraju krajeva, meni i inace nije jasno sto se ljudi toliko busaju za to H, i zasto to shvataju licno... jbg, neko je slabije pismen (da ne kazem nepismen), neko se nekad zajebe pri kucanju, neko pise sh umesto $ pa kad napise po srpski ispadne tresh...

da sam ja tako otkazivao svaku svirku kada je na plakatu pisalo striCke back, pola svirki bih otkazao :)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma bre koga briga za to... to vam kao bendu nista nece naskoditi, sigurno niko ne bi pomislio "kakvi su ovi Pollution seljaci, ne znaju ni kako se pise muzika koju sviraju"... nemoj to da shvatas licno... vecina nece ni primetiti, jer niko ne zagleda plakat bas detaljno, a i oni koji primete ce da se malo iznerviraju sto je tamo neko nepismen ili sta vec, i to je to... ja mis'im da si prenaglio, samo ces tako da napravis stetu svom bendu... mada, mozda postanete i poznati po tome, pa na kraju ispadne i dobar marketinski potez :)...

na kraju krajeva, meni i inace nije jasno sto se ljudi toliko busaju za to H, i zasto to shvataju licno... jbg, neko je slabije pismen (da ne kazem nepismen), neko se nekad zajebe pri kucanju, neko pise sh umesto $ pa kad napise po srpski ispadne tresh...

da sam ja tako otkazivao svaku svirku kada je na plakatu pisalo striCke back, pola svirki bih otkazao :)...

 

 

Ne zelimo da postanemo poznati po tome,jednostavno to je nas stav,koji zelimo da se postuje... Nije nam ni na kraj pameti bilo kakav ''marketinski potez'' ! Nasu muziku promovisemo na pravi nacin. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Clanak o nama na rockserbia...

 

http://www.rockserbia.net/aktuelno/aktivno...-pollution.html

 

Bend Pollution. Oni su mladi, oni su odlučni i oni imaju jasnu beskompromisnu nameru da sviraju originalni thrash metal. Bend je nastao 2007. godine i za jako kratko vreme uspeli su da snime demo, što je neverovatan progres kada se uzme u obzir sadašnje stanje metal scene u Srbiji.

Bend čine Branko Zorić Bane - sirov i agresivan vokal, Petar Piperin Pippy - gitara, Dušan Miletić Frenki - bas ukrašen etiketom Jelen piva i Miloš Golubović Golub - bubnjevi. Iako podržani pretežno od fanova thrash/speed zvuka i zanemareni od strane novinara koji izveštavaju o vestima sa domaće scene, Pollution je napredovao i sada krči put ka evropskom tržištu. Split Deadly Pollution, koji rade sa bendom Deadly Mosh iz Kragujevca u produkciji Terror Blast Production, trebalo bi da se nadje u prodaji već od sledeće nedelje i na njemu će se naći po četiri pesme oba benda.

 

Još jedna svirka u okviru promocije demo albuma održaće se 8. novembra u SKC Kragujevac, a već početkom sledeće godine bend planira da počne sa radom na albumu koji je planiran za proleće. Dok čekate da udju u studio i plasiraju nove stvari, možete ih naći na svirkama širom Srbije kako promovišu novi talas starog zvuka i naravno na www.myspace.com/pollution1 gde možete čuti pesme sa njihovog demoa.

 

 

 

Edited by NW Red Viper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bane brate stvarno ti je radikalan potez...Ja podrzavam ja sve to shto ti kazesh ali opet sa druge strane kad pogledash broj ljudi koji stvarno voli i podrzava Thrash/Speed/Death/Black/Crossover i ostale pravce(izvinjavam se ako sam neki preskochio)shvatish da je to shachica ljudi...U sushtini uopshte ti se ne isplati da svirash i da pucash iz svog dzepa kintu...Medjutim svi ljudi sa Yumetala koji imaju bend rade to zato shto stvarno vole metal a ne zbog kinte ili jebem li ga zbog chega drugog.Verujem da ima ljudi koji bi voleli da vas chuju uzivo i definitivno medju tim ljudima ima mnogih koji se nerviraju zbog tog TRASH ispada(nepismenosti),ali opet mislim da biste trebali da odradite svirku upravo zbog tih ljudi koji zele da vas chuju.Svirao sam sa Sarcophagom i Deadly Moshom bar jedno 10 puta sve ukupno u Kragujevcu i verovao ili ne nijednom nije pisalo tHrash!Uvek je pisalo TRASH!Sem kad smo mi radili plakate shto je bilo prilichno retko....Uglavnom je to bio posao organizatora...U Kraljevu kad smo svirali nismo ni imali plakate!Ali jbg opet upravo zbog tih nekih ljudi koji vole taj zvuk predjesh preko toga....

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dobro kazhe krchulj to je marketinshki trik da se privuche shto vishe publike :) eto tako smo i mi za prvu svirku kao necemo svirati nije nam pevach doshao i kao na kraju ocemo..kad smo izasli svih devetoro ili desetoro ljudi shto su dosli da nas gledaju su odlepili :) :)

Edited by dimmu_

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dobro kazhe krchulj to je marketinshki trik da se privuche shto vishe publike :) eto tako smo i mi za prvu svirku kao necemo svirati nije nam pevach doshao i kao na kraju ocemo..kad smo izasli svih devetoro ili desetoro ljudi shto su dosli da nas gledaju su odlepili :) :)

 

 

:rolleyes:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncerti

2008-11-04

7 i 8, u petak i subotu KG Square Fest

 

Line up po danima: Petak, 7. novembar:

 

Stillborn (Deathrash, Jagodina)

Sarcophag (Thrash Metal, Kragujevac)

Mask OF The Red Death (Rock, Kragujevac)

The Others (Tribute to Metallica i autorske, Kragujevac)

Wasted (Rock, Kragujevac)

 

 

Subota, 8. novembar:

 

Space Eater (Thrash Metal, Beograd)

Pollution (Thrash Metal, Nova Pazova/Beograd)

Deadly Mosh (Thrash Metal, Kragujevac)

R.U.M.-Rapidno Unishtenje Mozga (Thrash/Crossover, Kragujevac)

Krizni Shtab (Rock/Metal, Kragujevac)

 

Verovao ili ne ovo sam skinuo sa sajta SKC-a iz Kragujevca....Hahahahahah sve su pogodili josh su znali da napishu i za R.U.M. da su Crossover,a da ne spominjem ovo DEATHRASH!Ovo se dogadja jednom u 5 godina,zato uzivaj u ovim retkim trenucima pismenosti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...