Jump to content

Gubitak Inspiracije


Leshina

Recommended Posts

Praznina u meni izjeda parcice onoga sto nekad zvao sam dusa.U ogledalu vidim obrise necega sto nekad sobom zvao sam.

Ko sam ja?Gde se to nalazim?

Dani mi prolaze u nabrajanju razloga koji ne postoje...

Da li postoji pitanje?

A zasto ne postoji?

Tada,smisao odlazi u nepoznatom pravcu....

Tako ogoljen sedim u svom svetu i igram igru koja se zove zivot...

Povremeno se vratim u realnost.Cisto da se podsetim da ne postoji.Nistavilo....

Mozda gledam u pogresnom pravcu....Ma sigurno je to!

Voleo bih da mogu da se okrenem.Plasim se jos veceg nicega.

Ponekad osetim na ledjima topao osmeh sunca...Da li da mu verujem?

Zasto mi je svaki pravac kretanja suprotan?

 

Jedina svetla tacka je nada da postoji jedno mesto daleko od svake pomisli o najdaljem,

Gde misli moje sarenim krilima boje vazduh obilazeci cvetove prepune socnih secanja.

Hrane se njima.

A ja njihovim izmetom!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

hehehe

 

Za opustanje - prvo Prometheus od Emperor, pa 15 minuta pauza, pa onda Misli Mene Gone od Sunshine i sve je u redu :)

 

Meni bar uvek radi :D

 

e, da, ako se ne rasplaces negde na The Tongue of Fire, racunaj da nije uspelo ;)

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

U mom slućaju,ako se treba trsim sa nekom koja me ne privlaći,prvo prićamo,opupšćena priča,šta ima i to.posle malo popijemo štogod,ondak je cimam da mi puši,posle krećem da navaljujem da se malo primim,a ako u toku karanja osetim da mi pada,odmaram,zapalim dzok,mesim sise,pa ondak kad osetim da je to,to.oznojim se ko zver,i odradim poso.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad ja treba da se trsim sa nekom koja me ne privlaci, onda joj prvo omirisem picetnjak. Ako ne mirise na trulez, onda pocinjem da lizem, cokcem, sisam, lokcem, uzdisem (pretvaram, naravno) i onda kazem, ajde sad ti pusi, ja sam tebi lizao. Eh zene, ko zene sentimentalne i pravicne, pa nasednu.... ostalo manje vise isto, da ne kazem slicno. Kad ocu neku da karam u bulju, ja u toku (onog 'normalnog' sexa), kazem zabij mi prst u guzu. Mahom sve poslusaju i ja dobijam kredit da pocnem sa prstom i zavrsim sa mojom kitom, tj Nikitom, posto je mali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mom slućaju,ako se treba trsim sa nekom koja me ne privlaći,prvo prićamo,opupšćena priča,šta ima i to.posle malo popijemo štogod,ondak je cimam da mi puši,posle krećem da navaljujem da se malo primim,a ako u toku karanja osetim da mi pada,odmaram,zapalim dzok,mesim sise,pa ondak kad osetim da je to,to.oznojim se ko zver,i odradim poso.

 

Kad ja treba da se trsim sa nekom koja me ne privlaci, onda joj prvo omirisem picetnjak. Ako ne mirise na trulez, onda pocinjem da lizem, cokcem, sisam, lokcem, uzdisem (pretvaram, naravno) i onda kazem, ajde sad ti pusi, ja sam tebi lizao. Eh zene, ko zene sentimentalne i pravicne, pa nasednu.... ostalo manje vise isto, da ne kazem slicno. Kad ocu neku da karam u bulju, ja u toku (onog 'normalnog' sexa), kazem zabij mi prst u guzu. Mahom sve poslusaju i ja dobijam kredit da pocnem sa prstom i zavrsim sa mojom kitom, tj Nikitom, posto je mali.

 

 

 

 

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaa!

uuuuuuuuuuuuuuuuuzasssssssssssssssssssssssss!

odvratni ste!treba Vam zabraniti pristup!

 

Praznina u meni izjeda parcice onoga sto nekad zvao sam dusa.U ogledalu vidim obrise necega sto nekad sobom zvao sam.

Ko sam ja?Gde se to nalazim?

Dani mi prolaze u nabrajanju razloga koji ne postoje...

Da li postoji pitanje?

A zasto ne postoji?

Tada,smisao odlazi u nepoznatom pravcu....

Tako ogoljen sedim u svom svetu i igram igru koja se zove zivot...

Povremeno se vratim u realnost.Cisto da se podsetim da ne postoji.Nistavilo....

Mozda gledam u pogresnom pravcu....Ma sigurno je to!

Voleo bih da mogu da se okrenem.Plasim se jos veceg nicega.

Ponekad osetim na ledjima topao osmeh sunca...Da li da mu verujem?

Zasto mi je svaki pravac kretanja suprotan?

 

Jedina svetla tacka je nada da postoji jedno mesto daleko od svake pomisli o najdaljem,

Gde misli moje sarenim krilima boje vazduh obilazeci cvetove prepune socnih secanja.

Hrane se njima.

A ja njihovim izmetom!!!!

 

 

meni se svidja 'vo... ;)

samo si ga na kraju...izmetom :) proradi na tome... ;)

dont worry-be happy- :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaa!

uuuuuuuuuuuuuuuuuzasssssssssssssssssssssssss!

odvratni ste!treba Vam zabraniti pristup!

Ne treba da nam persiras da te obojica srtpamo. Samo pokazi dobru volju za taj cin, ostalo je na nama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
imet necu da menjam...

predstavlja sustinu inspiracije...

@emo tres dijate-trenutna faza u kojoj se nalazim nije ni nalik uobicajnoj...

 

 

leba ti sinovac,šta si zguto kad si ono piso?ja se radim,ali nemam ovake kome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad se jednom zapitash sve TO..,posle ne moze da bude isto. Bez obzira u kojoj si fazi. Nekako se uvuce u podsvest.

Mislim da je pesma...sve rekla. Zbunjenost? Mislis kao... ti se hranis nadom, iako izgleda besmisleno, ali je ipak -mozda-. Jer nemoguce da nema. Mslm..ja se bar tako nekako osecam. Cudno da nikad nisam pisala tako o tome, ali svidja mi se to sto si napisao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

dećko,ti kaže čika peca...ti da se zaista osećaš tako kako si se prosro ovde,ne bi tražio komentare ljudi po forumu,što je i više nego bolesno.ili se mnogo foliraš ili bi da skreneš pažnju na se ovim bakanalijama. ćovek kad se sjebe emotivno ili drugačije bilo kako,obićno se zavuće u neki njemu samo znan kutak,i preispitiva se,a ovo što ti radiš je čisto jedenje govana.i onda nemoj se da ćudiš što dobivaš neozbiljne komentare.samo budala za svoj daun trazi savete od drugih...pogotovo što niko ovde ne može da skonta nešto što tebe jebe u potiljak.po rećima ispisanim niko ne može da skonta da se ti tako zaista osećaš.folirantu nijedan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

lepo receno,priznajem...

ali ljudski rod ponekad ima takvu potrebu...da iskaze gomiletini ljudi deo sebe kako ne bi eksplodirao od pritiska i kolicine emocija.

jednostavno receno RASTERECENJE!!!

 

a sad ti si komentar malo obojio sitnim pljuvuckanjem i licnim unutrasnjim ili ti skrivenim stresom.sto je opet razumljivo,jer pljuvacina po forumima predstavlja rakodje i izbacivanje negativne energije!!!!

 

ali si vecinom u pravu!!!

:pivopije:

 

 

ps:time sto si rekao da sam ja folirant,taj pridev je automatski poleteo ka:

srednjevekovnim svestenicima koji su pisali svoje jade (iz tmine pojanje)

Disu

i mnogim drugim koji su pisali o svojim najcrnjim momentima zivota

 

za to i sluzi pisanje...

RASTERECENJE!!!!

 

 

i sem toga stvarcica koju sam postavio je krajnje optimisticna!!!

predstavlja nadu!!!

 

 

au majku mu kolki post skriptum...

 

ajmo sad jos malko pljuvacine....

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad se jednom zapitash sve TO..,posle ne moze da bude isto. Bez obzira u kojoj si fazi. Nekako se uvuce u podsvest.

Mislim da je pesma...sve rekla. Zbunjenost? Mislis kao... ti se hranis nadom, iako izgleda besmisleno, ali je ipak -mozda-. Jer nemoguce da nema. Mslm..ja se bar tako nekako osecam. Cudno da nikad nisam pisala tako o tome, ali svidja mi se to sto si napisao.

hvala na komentaru!!!

shvatila si maltene u potpunosti sustinu!!!

samo sto se ne hranim nadom nego bukvalno izmetom leptira-misli koja se hrane sokom emocija sa cvetova secanja!!!

Najsustiji momenat inspiracije iskazan metaforicno!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

ti si se to osetio kanda prozvanim...ljubi tebe čika Peca tako kreativnog,a i ti njega,znaš de.

 

manje alkohola i droge više žena i pičetine jedre,derane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemaš poentu.

Seo si i napisao nešto, što samo prividno izgleda depresivno, a kad čovek zagrebe ispod toga, ne može ništa da nađe. Čitaj Disa ako si u takvom raspoloženju (i uči se i divi se kako se piše).

 

Dokle više ono "Ko sam ja?Gde se to nalazim?".

Zar dozvoljavaš sebi da zvučiš patetično kao mnogi domaći (rock) bendovi.

 

I ne piše se pesma ili priča ili knjiga tako što kažeš: "E, saću napišem pesmu". Nego čekaj da ti padne nešto zanimljivo u glavi (dok čekaš u redu za 'leb, dok se truckaš gsp-om, dok pijan koračaš ulicom...), pa kad tu jednu zanimljivu ideju uhvatiš u glavi, ona ti je suština, pa od nje razvijaš priču i ideš ka početku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

ono kad piše ko sam ja de sam ja,

ja stićem utisak da sedi go na obodu kade,da ga drka zatvorenih oćiju,slaže neke grimase,i misli se,ko sam ja,di sam ja,

u tom otac se dere s druge strane vrata:ajde mrcino manijacka,izlazi napolje,kenja mi se!

I kako ćovek na kraju da ne izgubi inspiraciju?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ono kad piše ko sam ja de sam ja,

ja stićem utisak da sedi go na obodu kade,da ga drka zatvorenih oćiju,slaže neke grimase,i misli se,ko sam ja,di sam ja,

u tom otac se dere s druge strane vrata:ajde mrcino manijacka,izlazi napolje,kenja mi se!

I kako ćovek na kraju da ne izgubi inspiraciju?

 

 

IDIOTE!!! :evil:

:udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...