Jump to content

Himna Yu Metal Forumu


Guest Razbijač-NAAĆI

Recommended Posts

Guest Razbijač-NAAĆI
Lepo je sto si svoje misli, ljubavi, strahove, zelje pretocio u poeziju :);)

 

Veronikice,da ti rekne nešto ćika Peca, nemoj svoje komplekse i stresove da prebacuješ, jerbo ja kad bih zaista svima ovde prenosio svoje želje, snove i sklononosti kroz svoje peoeme,zamisli kakav bih paćenik bijo.

 

ćinjenica je da gomila vas forum shvaća kao predmet izivljavanja,iskazivanja,dokazivanja,lećenja kompleksa i svih ostalih stvari koje ne merete da primenite u realnom okruženju.

 

ja sam ovde da se zabavim i zabavim,a ne da nekom kažem ''to što si reko nije taćno,jebaću ti mater''...meni devojćice draga,jednostavno CVRĆE DAMU I TARZANĆIĆI za sve ovo što ovi ''pametni'' i ''edukovani'' trtomudi kenjaju ovde.a ima ih pun kurac,od 12-13000 registrovanih bar 9000 su mentalno nedoakani.

 

 

 

VOLELI SMO SE

 

 

Voleli smo se jeseni snene

Njen ljubav, ko planinski potok,

strujila je kroz mene

Pio sam joj oke,

i dlanovima stiskao rumena njedra

Njene kose milovaše mi lice

Njena vlažna usta,puna sokova proleća,

puna svile i meda...

 

Voleli smo se,

na meni je ostavila neizbrisiv trag

nje nema više, i kroz prozor svoje

sobe,gledam sneno,kako noć pada,

sve tamniji mi je grad

 

voleli smo se,

a sada sam sam

lutam,ćeznem pijem,druge ne primećujem

 

voleli smo se,

toga više nema,

voleli smo se,

nje više nema

gubim se u prolazima,

volšeban sam kao sena...

 

voleli smo se na zidu zgrade,u gradskom parku

voleli smo se u haustoru,na galeriji,

u suvarku

voleli smo se.

 

voleli smo se,

davali se jedno drugom,za granice nismo znali

smejali se,prićali,sećali se plaćanja policijskih kazni,

kada su nas panduri uhvatili,

kako na kvarno jedno drugom masturbiramo kraj jednog restorana

sećam se kako si mi ga milovala ispod vojnićke šapke

na poslednjem sedištu tramvaja

sećam se kako smo trćali bosi po kiši,

i u jednoj uđerici kasnije,duvali travu

sećam se kako sam te opijo jedared,i medju moje noge,

gurao ti glavu...

sećam se naše prve prcaćine u jednom motelu

i kako smo razbili wc šolju,

i na krovu ekonomskog fakulteta,

sunćali se goli.

 

voleli smo se,drugaćije nismo znali

voleli smo se,cvetali su dudovi,

voleli smo se,pod nama krckaše kukuruz i šaši...

 

voleli smo se,toga više nema,

otišla si,tvoj lik još uvek stoji predamnom

tvoj krevet u bolnićkoj sobi broj 7, tako je hladan sad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Vjeron'ka oce paznju, a uz to voli i grube, cupave momke (ne mora da je nehigijenski, vec kao neki drvosJeca).... :mhihi: Mlados' je to, a ona ima i volju i zelju i enerdzi da nauci ponesto... :ph34r:;)

:lol:

 

vidim ja,ona voli bezobrazno,prljavo i divlje.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Simptomi i stereotipi su ocigledni... mJeso se mora grindovaT', strpljenja ponestaje! :mhihi::rockdevil: Mislim, pustacemo neki seljacki grind, bitno je da se benguje... hed-benguje... :rockdevil::ph34r: Kada budNem pri sebi vise, napisaT' cu pJesmu o Vjeron'ci, i nadam se da ce biT' svasta!

 

Ko ne slusa Menovar i Satirikon, taj ne zna sta je muz'ka! :zeleni:

 

Vjeron'ka, javi se, ba! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Milanće Radosavljević neverovatno paše, kad jebavaš neku seljanćicu,pa joj samo zapevaš ''Andjelija,andjelija''

 

doduše,Veroniki bik to prepevo u Veronika, Veronika... :)

 

 

 

 

 

Od Valjeva do Loznice

nema lepse krcmarice

od Drvosećine Veronike

samo ona u nocima

kad je ceznja u grudima

lek za srce nadje

 

Refren

Veronika, Veronika

ti si srcu najmilija, ljubavi jedina

dacu njive i livade i sazrele vinograde

da mi rodis sina

 

Na sazrelu tamjaniku

i livade na Rudniku

mirisu joj grudi

kad zanjise sa bedrima

kao zito na poljima

strast u srcu budi

 

Refren

Veronika, Veronika

ti si srcu najmilija, ljubavi jedina

dacu njive i livade i sazrele vinograde

da mi rodis sina

 

Sve krcme bih ostavio

neimare sakupio

dvore da sagradim

ko grozd bih je milovao

sve po puce otkidao

dusu da zasladim

 

Refren

Veronika, Veronika

ti si srcu najmilija, ljubavi jedina

dacu njive i livade i sazrele vinograde

da mi rodis sina

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) :) :)

 

Nisam mogao da se setim pesme, ali je najmocniji stih 'da mi rodis sina'!!! :rockdevil::) :) :zeleni: Sasvim, mislim, sasvim neocekivano, aman! :lol: Inace mislio sam poeziju ala moni i ostala ekipa (sto je ovde nekada davno obitovala) i pisali... modernu neku vrstu 'liberano-mirovnjacke-spiritualne' poezije.. :lol: Vjeron'ka u nasim srcima, ba... barem za pocetak! :rockdevil:

 

 

:ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
:) :) :)

 

Nisam mogao da se setim pesme, ali je najmocniji stih 'da mi rodis sina'!!! :rockdevil::) :) :zeleni: Sasvim, mislim, sasvim neocekivano, aman! :lol: Inace mislio sam poeziju ala moni i ostala ekipa (sto je ovde nekada davno obitovala) i pisali... modernu neku vrstu 'liberano-mirovnjacke-spiritualne' poezije.. :lol: Vjeron'ka u nasim srcima, ba... barem za pocetak! :rockdevil:

 

 

:ph34r:

 

ako mi dadne pravu sliku,drzacu je u prednjem djepu mi pantola...i misliti kako jednog dana,da mi rodi sina.:):pivopije:

 

ta zna ona da se mi ovo sve šalevamo,zar ne...Viki?:)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest YaMa again

Јао предивна песма, да сам на Вероникином месту баш бих била поласкана! :da:

 

Ко из топа си је написао, мислим да би ти Марина Туцаковић позавидела на брзини и раскошном таленту.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To Varze, secas se! :rockdevil: Blacksunray je rulovao, ali nema ni njega vise niti one ekipe koju smo proganjali... :lol: Setih se sad i Alite.... :sad: Nema nam kreativnih ribizla... :cry:

 

Mislim da nam je Viki izlogovala, dnevne rutine su to - do salona kozmetickog, lickanje, kupovina, setnja gradom, do apoteke, ode do biJoskopa Partizan da odgleda film, onda u zavodjenje mladica tog naseg velegrada! :zeleni::mhihi: No, ko ce znati, mozda je ljuta a mozda se odma uputila u bioskop Partizan.... :uhoh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Јао предивна песма, да сам на Вероникином месту баш бих била поласкана! :da:

 

Ко из топа си је написао, мислим да би ти Марина Туцаковић позавидела на брзини и раскошном таленту.

 

Nije to moja stvar.to je kultni hit ''Andjelija'' samo sam je ja preimenovo u ''Veronika'',pošto smo ivanće krid i ja neštio prićali na tu temu.

 

Milaće Radosavljević je legenda srpske narodne muzike i kafana!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao, secam se te Alite :) jel on stvarno bio nalozen na nju ili..? :)

 

Ja mislim da jeste, ali ne znam dal ga se secas, on je sav bio u nekom (sexualno), nihilistickom fazonu.... nikad nije hteo da prizna, ko zna, a mozda nas je i sve zajebavao... :) :) :) Ondak se posle obelodanilo da Alitica voli devojacko meso... :ph34r: pssst.....

Enivejz, volemo ove pJesme, umm.... da..! :ph34r: Nema nam i dalje Vjeron'ke! :zeleni::sad: Samo da nas ne vidi mod i... kazni....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Ja mislim da jeste, ali ne znam dal ga se secas, on je sav bio u nekom (sexualno), nihilistickom fazonu.... nikad nije hteo da prizna, ko zna, a mozda nas je i sve zajebavao... :) :) :) Ondak se posle obelodanilo da Alitica voli devojacko meso... :ph34r: pssst.....

Enivejz, volemo ove pJesme, umm.... da..! :ph34r: Nema nam i dalje Vjeron'ke! :zeleni::sad: Samo da nas ne vidi mod i... kazni....

 

 

pa ti si mod baća! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polaskana sam majke mi , ismejala sam se , simpaticni ste skroz tako u duetu ;)

Hvala vam sto znate vise o mom zivotu nego ja sama , to se odnosi na Ivana :)

U to ime kad odvojim malkice vremena napisacu pesmu o Ivanu i Razbijacu ;)

No, vi hladni racionalisti :P

 

Enviej, sta lupetas za Alitu i devojacko meso majke ti?

Inace, mislim da sam bleksanraja videla na stanici relativno skoro, ili sam se istripovala .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vidim nikakvu dojku i nikakav dekolte.

A jedina nagrada koju mozes da dobijes od mene je osmeh ;)

A poslednja stvar koja mi je potrebna je sazaljenje i da te hvata tuga zbog mene :)

Kako si se ti sprdao, tako sam i ja.

Ali ocito da cak i kad celu tu pricu oko 'sprdanja' 'kvltkuracpalac zajebavanja' itd prihvatim onako kako vi plasirate, opet neko mora d abude krajnje bezobrazan.

 

Jebiga, jeste ovo sve glupost, sranje i forum, ali mi i dalje ne ide u glavu (znam da ovim dajem jos materijala kako sam slaba itd) zasto uvek neko ima potrebu nesto da popljuje po meni..

U principu me boli kurac, ali krajnje je banalno sto sam krajnje iskrena na ovoj temi :), ali ipak me negde dotice, jer sam takva osoba.

 

NIje mi jasan taj princip zasto neko ima potrebu da seje zlobu i takvo zajebavanje na taj nacin(da, razumem, ovo je drkavi forum, itd itd...ali i dalje mi nije jasno) a posebno sto apsolutno nikoga nisam uzela prva da popljujem.

Cak i ako je neko opleo po meni ko da sam najgore govno, opet nisam odgovorila na ruzan, bezobrazan nacin.

 

Ma nije ni bitno, dok ne moram sa takvim ljudima da opstim privatno, ovo je ipak samo forum, kao sto ce biti odgovor ko god mi odgovori ;)

 

Sad mi je lakse :)

Ovaj ispad zaboravite :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dosta pakleno pisanije i u pravu si za sve sem za dojku !

hocesh mi reci da ta dojka u dekolteu na avataru ti je proshla neprimeceno u ovoj jazbini razvrata i bluda tj veseloj skupini headbangera.

varash se verka , varash se mnogo !

 

pa zar kad me vidish na ulici cesh smeti da me pogledash u ochi posle ovoga ?

josh te ja i zalim i kukam kako si jadnica , bednica , kako ti treba sazaljenja , kakva sam budala bio , konj i idiot !

 

zaboravi na to verka , dzast forget abautit bejbi

 

 

 

 

:)

Edited by Rle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...