Jump to content

Generalna tema


КЈО

Recommended Posts

Šta bre "ok razbibriga", 2K11 je ubjedljivo najbolja sportska simulacija ikad i biće vjerovatno do 4. oktobra, kad izlazi 2K12. EA-ove košarke su smiješne tamo neđe od 2005.

ovo. :da:

 

samo pes 6 i 10 mogu da se porede s njom i mozda nhl 2004 (sad ga igram patchovanog sa novim rosterima, bruka igra).

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam igrao samo nhl 08 pre ovoga i izgleda mnogo loshije od ovoga. ne samo po grafici, nego i po gejmpleju. teshko mi je bilo da poverujem da je igra stara 8 godina.

 

ako hocesh, mogu ti dignuti ai settings koji sam ja podeshavao, meni puno vishe odgovara od onoga koji je radio ovaj pecher.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma dizajnere ocigledno boli kurac za pc, vidi se da samo forsiraju konzole jbg, jedino 2k vredno radi za pc i hajde da kazem ovo sto ea sad poboljsava fifu postepeno.najvise mi zao sto su sa nfl-om prestali, a pricalo se nesto da rade "retooling" pa bi mogli da izbace ove ili sledece godine. mada cisto sumnjam posto dobro zaradjuju na konzolama.

 

aj' baci taj ai, mozda mi i njihov bude odgovarao, uporedicu pa cu videti. nego, jel postoji mozda all in one patch da ne moram sve ovo pojedinacno?

Edited by Geralt of Rivia

Share this post


Link to post
Share on other sites

imash tamo poseban sticky topic za auto installer, ali on nije apdejtovan chini mi se, pa bi neke stvari posle morao pojedinachno da skidash. ja sam skidao i ubacivao jedno po jedno za svaki sluchaj.

 

evo ti moj ai, pa ga modifikuj kako ti odgovara. promeni podeshavanja za penalties ako hocesh chistiju igru, ja volim sa malo vishe krljanja i akcije.

http://www.mediafire.com/?o5sc4fthh0yfauc

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jbg, stvarno ti ne bih znao, ali u životu ne bi kupio arcade xbox360, ako hoćeš da traje i to zbog jednog razloga. Laseri na starim xboxovima su očajni i jedini način da se produži njegov vijek je instaliranje igara na HDD, koji on nema. Da ne pričam o rješavanju problema buke drajva koji se isto samo tako rješava.

Flešovanje (xbox se flešuje, ne čipuje) ti je 30€ u srbiju.

Mada, 100€ je stvarno jeftino, možeš kupit ali je kocka.

 

Imam Xbox već dugo pa znam o čemu pričam, nemoj mislit da pametujem, ja to iz najbolje namjere. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

fora sa tim xboxom iz oglasa je sto kada platis flesovanje,kupis hdd i jos jedan kontroler izadje te preko 200e,a po oglasima imas polovnih koji to sve imaju za oko 200-220e,a naleti i po koji za 160 i kusur eura.

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

solomonovo rjesenje,burazeru rek'o ovo sto napisaste,dao oglas za ps3 do 150 e(na koji sumnjam da ce se ikad iko javit') i potjerao sve u picku materinu. :mrgreen:

 

edit:hvala svima na odgovorima.

Edited by BLAGOJE

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedini način da se produži njegov vijek je instaliranje igara na HDD, koji on nema.

Pa kolega kako ne znate za flesh memoriju... formatiras dva komada, zabodes u usbove i imas do 16Gb prostora. Tako da mozes da drzis 2 igre (ili 2 diska) paralelno. Fora je stara bar godinu dana.

Inace kupovina xboxa (makar dok se ne vidi kako sljaka LT 2.0 i novi softver za rezanje) je ne-mudra u ovom trenutku.

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde da vas vidim, omiljeni boss fight u igri?

 

Evo ja bez razmisljanja kazem, Naked Snake vs. The Boss - Metal Gear Solid 3.

45084-162110-800pxFieldsofwhiteflowersMGS3jpg-620x.jpg

 

Life's end... Isn't it beautiful? It's almost tragic. When life ends, it gives off a final lingering aroma. Light is but a farewell gift from the darkness to those on their way to die. I've been waiting, Snake, for a long time. Waiting for your birth, your growth, and the finality of today.

 

http://www.youtube.com/watch?v=4HeIPsBvZLI&feature=related

 

Što me dovodi da kažem, želim ovo više nego leba da jedem. http://www.amazon.co.uk/Metal-Gear-Solid-HD-Collection/dp/B0058H1YOG/ref=sr_1_sc_1?ie=UTF8&qid=1317857214&sr=8-1-spell

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...