Jump to content

Generalna tema


КЈО

Recommended Posts

Kartica jeste crnogorska al' nema to veze, u BG mi stižu stvari. Stalno kupujem direktno od amazona jer oni šalju u Srbiju, ali sad nije bilo od amazona pa uzeh od nekih koji su bili prvi na listi, i za divno čudo šalju ovamo. Nadam se da će stići na vrijeme.

Evo odakle naručih - pa ako kome zatreba, čini mi se da su povoljni: http://www.amazon.co.uk/s/qid=1314462305/ref=sr_pg_1?ie=UTF8&me=AZSR40NZ6UYCN&rh=&page=1

Share this post


Link to post
Share on other sites

I tako nešto razmišljam od svih igara koje sam igrao, MGS4 je jedina igra kojoj ne mogu naći zameruku. I onda ja upalim youtube kucam MGS4 i iskoči mi ova scena. Auh, jbt. kakva scena, kolko emocija u samo tri minuta videa.

 

http://www.youtube.com/watch?v=WCytmtk6Sxg&feature=related

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakva crna zamerka kad su uspeli da naprave pravo remek delo.

nego, sta se desava sa Rising-om? Konami ne pusti ni glasa na ovogodisnjem E3-u.

 

Mnogo se nešto vuče taj Rising, možda zato što treba da izadje i za konzole i za PC, pa sto godina optimuju. No, nemam neka velika očekivanja od toga ipak je to prvi MGS na kome neće raditi Kojima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li neko slucajno zna kako se zove igrica, mislim da je samo za PC izasla, survival horror, radjena je slicniom engineom kao i Nocturne, radnja se desava u nekom dvorcu koji je stejdz za reality show u kojem su ucesnici osudjenici na razne zlocine, celu igricu vas prati kamerman kojeg trebate stititi od monstera, potpuno je sizofrena, jel ikome zvone zvona??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suffering, je sličan opisu, ali nema kamermana. Ali ima jedna scena slična ovoj što si ti opisao u Blair Witch Volume 1: Rustin Parr, inače to je ista kompanija koja je napravila Nocturne. Inače taj Blair Witch mi je jedna od ubedljivo najstrašnijih igara koje sam ja igrao ikad.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...