Jump to content

Generalna tema


КЈО

Recommended Posts

To jes ali ođe se vidi jedna osobina kod gejmera, doduše više kod hipstera wannabe gejmera. Svi žive u prošlosti.

 

Eto, ja mislim ko se nije borio protiv Shagohoda nije gejmer. Ko nije doveo Tima do princeze. Ko nije sa Jackom Marstonom osvetio oca. Ko nije pucao portal ganom u mjesec.

Ju get d pikčr, ajm ful of šit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo se folira da bi bila prihvaćena.

 

'De, ovde? Sto, kad se to nece desiti? xD

 

Uostalom, k'o da je bitno sta ja ne priznajem... I dan danas uzivam u starim igrama, ne toliko zbog igara samih, koliko zbog tog nekog vremena kog vise nema.

 

Ono kad smo igrali taj D2 u lanu u Exodusu, igraonici na karaburmi, 7 kompova, kad ispadne neki junik ajtem, cujemo se gore do okretnice kako vristimo od srece...

10 godina sam tad imala...

 

Pa mi na pamet jos padaju Jazz JackRabbit, Supaplex i Total Annihilation, a jos pre toga oldskul igre za soni, u fazonu Kresa, Kroka, Spajra, Gran Turizma sa caletom i kasnije FF serijala na svim konzolama (iako ne konzumiram konzole vec dugo, dugo).

 

I naravno, Starcraft era.

 

Naravno, danas ne igram toliko, ne postoji vise taj dijapazon zanrova, igram neke RPGove, i te DotA-like igre, i Point&Clickove, k'o sto rekoh, cekam Guild Wars 2, ne cekam, zeljno iscekujem, i to je to.

 

 

 

And specially for Lou:

Ne znam zasto si toliko istripovao nekog foliranta u meni... Reci sta god hoces za mene, mozda ces biti u pravu... Ali foliranje, laganje, dvolicnost i sliht... Bas nisu moj fazon...

Msm, ne znam da li se zajebavas ili sta, ali mi to jako smeta, a poprilicno cesto to radis u poslednje vreme (:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MV 'Naci ne priznajem ni gejmera ni gejmerku koji nisu imali bar jednog barbosa/nekrosa/sorserku lvl99. Bez shadowmastera.

Nisam ja rekla da je gej igrati h&s (osim u slucaju Bajonete, to treba katapultirati nazad u Japan or whatever) vec da nisi (po definiciji) gejmer ako si samo tih par igrao :D

Sto se mene tice volim da igram sve osim strategija (jel se Oasis racuna? :haha: ) i ne mislim da mi je zato internet penis 20" vec prosto eto volim.

S godinama pocne da ti ide kurac preterana kompetitivnost kod ljudi. Kazes nekome da nesto mnogo volis samo zato sto razmenjujete info a taj se naprzi da te ubedi kako on to voli vise od tebe. Idi bre u kurac :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...