Jump to content

Generalna tema


КЈО

Recommended Posts

Haha sada sam i ja skinuo ovaj Tekken 3 i pokrenuo ga na kompu. Joj samo kad se setim kako sam nekad sa Hwoarang razbijao i harao. :D I proverio sam trebao bi ovo bez problema sa nekim mount programom da srezes na diks i da pikas na soniju.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja bi ti preporucio jednu od mojih favorita, a to je Gabriel Knight Sins of our Fathers. To je kult, ali ne verujem da si igrao. A sto se tice novijih bilo sta od tell a talea, ali najbolje je da prvo skines Hector: Badge of Carnage.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Рећи да нисам играо GK је као да си рекао да никада нисам слушао Мејдене. :D

 

Оверићу Хектора. А ја бих, ако некога још занимају такве игре, препоручио Alter Ego. Мислим да се чак негде и помињала на форуму.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opa, pa vidi ti Jareta.... nije lose.... nije lose, nisam to ocekivao od tebe, prijatno si mi iznenadio. :D Mada nemoj da se ljutis na moju predpostavku da nisi igrao GK, dosta ljudi koje znam nisu ni culi za igru, a kamoli igrali.

Probaj Hectora, kratka ali veoma zabavna avanturica. Kasnije ako oces skini remake Sam and Maxa od iste firme.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Опа, нисам ни знао да се ради римејк. Онда ће се оверити. А, кад смо код тих Telltale Games, шта се десило са оном Back to the Future? Изашле су само две епизоде, а ваљда је требала још једна.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sam and Max su izasle prve dve sezone po 6 epiozda. Sto se tice Back to Future, izasle su 5 epizoda kolko ja znam, ali ja nisam igrao, igrao je moj brat i mislim da je tu kraj sezone. Ali najverovatnije nece nastavljati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Setila sam se pre par dana najbolje igre svih vremena

 

http://www.gamespot.com/zombies-ate-my-neighbors/

 

Ako je neko eager da nadje ovo za PC bila bih mu vecno zahvalna :D

Ima jedno 15 godina kako sam igrala ovo poslednji put, secam se da je bilo pakleno tesko (tad), tako da bih se oprobala opet ^^

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...