Jump to content

Generalna tema


КЈО

Recommended Posts

Evo poceo sam da igram Max Paynea, samo je smor sto moras konstantno da budes offline. Danny nadam se da kada ti je instaler poundio da updateujes igru, da si odbio?

 

Inace pazite ovu fotku, totalni oldschool i nostalgija.

tumblr_m6n30eZWrJ1qer56zo1_1280.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo je smor sto moras konstantno da budes offline

 

Ne moras biti offline vec mozes da blokiras .exe fajlove u firewall-u (obicnom windows-ovom, "outbound rules"), dva u folderu igre i jedan u folderu Social Club-a. Garantovano nece praviti probleme...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, kako da na 64-bitnoj windows sedmici rade stare igre, tipa Worms World Party? :D

 

Danas sam je instalirao i nece da je pokrene, "stop working" poruka... Pa sam malo guglao i nalazio neke patcheve ali i dalje ne radi. Pa je'bi mog'o neko da mi kaze sta da radim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj da te laze Jare :D Nije bitno da li imas 64 bit ili 32 bit. Ukoliko igras 32 bit igricu na 64 bit sistemu, maximum Ram memorije koju moze igrica da ti vuce je 3 gb. Ukoliko imas 64 bit igricu za 64 sistem, vuce rama koliko mu dopustis. Jedini su problemi BILI kod 64 bit sistema driveri, ali sada je to sve sredjeno, maltene nema drivera za 32 a da ga nema za 64. S toga, ne verujem da je do OS-a. Moze biti do igrice, do crack-a...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Netbook, ili lap?

 

Ja imam netbook sa winXP-32 bit (wormsi šljakaju perfektno), a drugar isti netbook koji mu je došao sa Win-7.

Ne znam koji mozgovi su stavili win 7 na netbook sa svega 1GB memorije.

Ja bih ti savetovao da na tom lapu ili netbooku instaliraš XP, pogotovo ako imaš malo ram memorije (koju ionako i grafička kartica troši), ne samo zbog Wormsa, nego i zbog ostalih stvari.

 

A probaj i compatibility mod.. ovo što Denny kaže.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ау јеботе, види стварно. :haha: Не знам како сам то превидео.

 

Па добро, где има тих рапидшер линкова? Пошто има маса оних лич сајтова преко којих се РШ линкови скидају пуном брзином.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...