Jump to content

Generalna tema


КЈО

Recommended Posts

Mass Effect 2 su kompresovali filmove...i tu se bas osetno videla razlika u kvalitetu.Ali jebiga,igra na kraju ispala 4,5GB.Iako,nisam siguran da su to odradili oni,mozda je neko drugi.

U FC3 nema nikakvih kompresija,samo izbacivanje jezika...ova verzija sto sam ja skinuo ima negde oko 5GB.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebote,mogu kupiti bazuku a ne mogu jebeni novcanik?I sta,postoje novcanici u koje stane 1000 ali ne i 2000 dinara?Budalastina.

mozhesh da kraftujesh novchanik, ja sad imam novchanik u koji mozhe da stane 6 soma, a napravicju gde mozhe da stane 10.

 

celokupan utisak igre,koja je definitivno jedna od najboljih igara koje su izasle u prethodnih nekoliko godina.

predobra igra, nenormalno bolja od fc2 koji me je brzo smorio i izbrisao sam ga a da nisam ni otvorio drugi deo mape, mada je meni drugi bio gori i od prvog, ali jes trojka odlichna, sve su odlichno odradili i uklopili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se u pocetku trudio da ih sve poubiam bez ispaljenog metka ali sam se posle smorio kad su dosli na red oni oklopnjaci... ugl. posle osvojis skill da i njih mozes nozem, pa onda opet mozes da se vratis stealthu :D

A lov obozavam, najjace je kad udjes duboko u pecinu a medo iza tebe rikne....

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, ti sa oklopom me jebu, moracju da uzmem taj skil, poshto nisam kraftovao ono da nosim vishe bombi/ molotova.

 

sad sam preshao misiju, idesh sa flejmtroverom i palish polja gandzhe a u pozadini ide

 

http://www.youtube.com/watch?v=5HsvitdKRW4

 

x)

Edited by рогозуб

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozhesh da kraftujesh novchanik, ja sad imam novchanik u koji mozhe da stane 6 soma, a napravicju gde mozhe da stane 10.

 

Ajde citaj sta sam napisao.O tome sam i pricao da mi je smetalo.

 

Lakse ubiti oklopnjace nozem nego puskom :no:

 

Pa dobro,to je nekako i logicno.Oklop sprecava metke,ovako mu pridjes kurvanjski i prekoljes ga.A na kraju krajeva,jebes i klanje i puce,uzmes lepo bazuku i jebes mu kevu.

 

Moci ces u 2 navrata da da opalis Citru, stim sto se drugi put ne zavrsava bas lepo.

 

Pretpostavljam da se ne zavrsava lepo ako se na kraju odlucis da se pridruzis njoj.Ja sam spasio ekipu,ko jebe te nafiksane umpalumpa cobane.Ali pogledacu na tjubu kako izgleda drugi kraj.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ja znam,ja sam slabije stealth koristio.Nekoliko outposta sam ocistio u stealth fazonu,ali uglavnom sam upadao direkt sa dzipom medju njih i krenuo sa pokoljem.Neke zajebanije sam u pocetku kurvanjski odradjivao,iskljucim im alarm,popnem se na neku stencugu i rokam ih snajperom.Tagovanje je odlicna stvar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je gust da takedown-ovima ocistim celu bazu, ali je to realno izvodljivo na fazon trecini baza.

negde sam pred kraj igre (dosao sam do dela kad undercover radim za hoyta), pa gustiram sto je vise moguce ove zadnje delove mape.

jel zna neko sta se dobija kad se sakupe svi oni relici i japanska pisma?

Share this post


Link to post
Share on other sites

m93 crna strela, a u igri pishe Z93. kazhe opis: "The Z93 is the perfect weapon for when you really want to kill someone. This Yugoslavian bolt-action rifle is chambered in .50BMG, which is a bullet large enough to kill a T-Rex or explode a watermelon in Russia on webcam"

 

inache, gledao sam malo oko ubijanja oklopnika pored onog skila za takedown, pomenuli ste bazuku, bombe. strelom mu treba 5 komada, mozhe da se ubije jednim metkom (ja sam iz snajpera) u glavu s ledja, i isto dovoljna je jedna signalna raketa u njega.

 

inache, prilikom oslobadjanja jednog autposta, kao pojachanje im je stigao jebeni helikopter, kreno me resheta miniganom i uspeo sam da sjebem helikopter jebenim flare-gun-om, od sad stalno nosim to sa sobom, a mozhe da zapali stvari isto kao i molotovljev, odlichna stvar..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...