Jump to content

Generalna tema


КЈО

Recommended Posts

Inace, zao mi je sto je Team Bondi studio propao, zaista su obecavali. Imali su u najavi Whore Of The Orient igru, ko zna sta ce sad biti s tim. Generalno fali vise ovako osvezavajucih igara u previse predvidivoj gaming industriji danas, pogotovo kad su u pitanju ovako produkcijski bogata ostvarenja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oh, taj Withcer 3 se ceka samo tako, bas sam pre nekih par dana kupio Witcher 2 enhenced edition. Uglavnom jedva cekam dijalog izmedju imperatora Nilfgarda i Gerlata i ponovni susret Geralta i Yenifer. Plus naravno da se objasni sta je Wild Hunt i kako ce monarhije da se ponasaju u samom ratu. Meni je Witcher 2 miljama ispred keca, ako da mi nista nece smetati ako nastave sa putem koji su krenuli u dvojci.

 

Sto se tice LA Noira, meni je ta igra kopija raznih aspekata iz drugih igara, gde osim toga sto nudi sve to u jednom pakovanju, ostavlja utisak igre koja se previse trudi. Ono neka mesavina Heavy Raina, La Confidentala i GTA. Samim tim osim sto postaje predvidljiva igra kako vreme odmice, veoma je dobra i zadovojavajuca igra. Ali nije nam potreban Team Bondi, uz Quantic dream koji zapravo uvek donese nesto novo sa svakim novim izdanjem.

 

 

Inace imamo dva cyberpunk izdanja koja nas ocekuju u blizoj i malo daljoj buducnosti. Cyberpunk fan u meni je presrecan. ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Witcher 2 miljama ispred keca, ako da mi nista nece smetati ako nastave sa putem koji su krenuli u dvojci.

 

Ne kontam zbog cega.Stoji da su prica,likovi i dijalozi mnogo napredniji u odnosu na keca,ali gameplay,misije,igrivost,atmosfera,kombat sistem,duzina igre...sve je neuporedivo losije.A kako je ovo video igra a ne film,jasno je da je dvojka poprilican pad u odnosu na keca.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne bih bash rekao da je bolje, ima loshih stvari, tipa vidik, koji bi mogao malo da se proshiri, pa da mozhesh normalno da igrash ranged kao u svim ostalim dobrim rpgovima, opcija samoner igranja je bezveze, i ona potpuno nepotrebno ogromna mrezha pasivnih skilova je uzhasna, to je moglo mnogo bolje da se odradi. i josh je beta, pa mi se masu puta deshavalo da me izbaci u pola igranja..

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Antichamber preporucujem da probate, zarazna, originalna igra za sve koje vole mozgalice, a verujem da ce biti zanimljiva i onima koji nisu fanovi istih:

Najoriginalnija i najkreativnija igra koju sam u skorije vreme odigrao.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...