Jump to content

Generalna tema


КЈО

Recommended Posts

A vala preterase ga. Daleko od toga da je Dead Space losa igra ili nesto, meni se licno igre dopadaju. Ali sva tri dela igraju na istu loptu i ne donose nista novo sto original nije doneo. Na primer trojka je samo prosla kroz moj sistem i otisla u zaborav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja bas danas sa ortakom u co-op. Presli smo dva chaptera sa Leonom, a ima tri playable charactera sa pet chaptera. Meni je za sada veoma dobar, ima dosta bezanja, dosta dobrih trenutaka, i potreban je dobar team work i pametna igra, posto ima dosta zombija a malo malo municije.

 

Ali to je utisak posle samo dva predjena chaptera, kazu mi ljudi da se sve tri kampanje skroz razlikuju tako da... ali ako mozete obavezno zovite drtustvo i u Co-opu igrajte mnogo je zabavno igrati sa nekim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio dobar nekada... oni su odavno ugaseni, samo to oni sami nisu jos bili svesni do danas.

 

Inace ne mogu vam opisati kolko je zabavan Resident Evil 6 u co-opu. Ne mogu da ocenim zapravo kakvog je kvaliteta igra, ali veoma te igra angazuje konstanto tokom igranja, dosta brzih i teskih situacija, konstantno zavisite jedan od drugog, delite jako malo municije, konstantno se zezate i nervirate i brzo prodje vreme. Inace igra je podeljena u tri kampanje koji se dosta razlikuju. Chrisova je akciona kampanja, koja se igra ko da je neka ratna igra, gde se najvise puca i bori. Leonova kampanja je survival horror, gde ima mnogo zombija, a veoma malo municije pa veoma cesto ce te samo trcati i bezati. I poslednja Weskerova kampanja je dosta akrobatcka sa dosta platforma i quick time eventova.

 

Sve u svemu preporucujem ljudima u co opu da igraju.

Mi smo igrali tamo sto smo prikljucili joystick od sony 3ke na kompjuter i sve je radilo super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda je tako u co-opu, ali sve u svemu igra je krs, isto kao i petica. Cetvorka je bila ok, stavise i dosta dobra, i bez obzira na to sto je postala akciona igra ipak je imala atmosferu horor igrice, za razliku od potonja dva nastavka. Sve u svemu, od novijih Resident Evil igara nema sumnje da je najbolji rimejk keca na GC-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...