Jump to content

Generalna tema


КЈО

Recommended Posts

m93 crna strela, a u igri pishe Z93. kazhe opis: "The Z93 is the perfect weapon for when you really want to kill someone. This Yugoslavian bolt-action rifle is chambered in .50BMG, which is a bullet large enough to kill a T-Rex or explode a watermelon in Russia on webcam"

 

inache, gledao sam malo oko ubijanja oklopnika pored onog skila za takedown, pomenuli ste bazuku, bombe. strelom mu treba 5 komada, mozhe da se ubije jednim metkom (ja sam iz snajpera) u glavu s ledja, i isto dovoljna je jedna signalna raketa u njega.

 

inache, prilikom oslobadjanja jednog autposta, kao pojachanje im je stigao jebeni helikopter, kreno me resheta miniganom i uspeo sam da sjebem helikopter jebenim flare-gun-om, od sad stalno nosim to sa sobom, a mozhe da zapali stvari isto kao i molotovljev, odlichna stvar..

 

meni za helikoptere glavna stvar bili oni LMG mitraljezi.

oklopnjaci se mogu ubiti i strelama bez problema ako se gadja u potiljak, mada su takedown-ovi najsigurnija varijanta.

ako nemas otvoren skill da ih ubijes nozem, pobijes ih sa death from above bez problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://games.benchmark.rs/games_vesti/dankan_dzhon_rezhira_world_of_warcraft_film?fb_source=ticker&fb_action_ids=286878704772079&fb_action_types=og.likes

 

blizard je vec odbio da proda prava za snimanje filma po wow-u..doduse onom retardu..ne mogu da mu se setid imena. moguce da je fransiza na umiranju pa da iskoriste maximalno. zivo me zanima kako ce koncipirati celu stvar jer je prica koja prati wow dosta komplikovana i obimna.

 

Nakon sto su skoro upropastili francizu sa WoW-om, nadam se makar solidnom filmu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa na te sam i mislio, taj Black Ops i to, oni raniji, narocito kec i dvojka su vrhunski.

 

Ja sam mislio konkretno na Modern Warfare 2 i Black Ops 2.Bukvalno svi ostali su do jaja.I World At War,i Black Ops kec,MW3...sve bre valja sem navedena dva.

 

Naravno,COD2 je neprevazidjen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene novi Dante veoma nervira. Ponasa se ko neki klinacki white trash sa mentalitetm though guya 90ih. Ali ako mozete to da preskocite, igra nije duga, a pruza sate i sate zabave i imaju nekih par podosta kul trenutaka. Fluidna je borba, ima dosta nacina na koji mozete da pristupuite borbi, nivoi su interesantni.

Inace ovo je reboot serijala, tako da se ne nastavlja na nista vec je ovo prvi deo price koja tek treba da sledi.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igrala ja.

Baš je dobra, a nisam to očekivala. Mislila sam da se sve vreme pucalo na te momente prenosa glume pravih glumaca u igru, a da je zanemarena priča. Međutim, priča baš vozi. Igra je poput nekog filma, a vreme u koje je smeštena radnja (1947.) skroz daje na šarmu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...