Jump to content

Generalna tema


КЈО

Recommended Posts

скинух Darksiders 2. нисам играо први део, али по првих неколико минута другог, може се закључити да је одлична игра у питању.

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da ne zajebu da ne portuju na PC... Samo se toga plasim. Inace ima da je igram, zivot da zapostavim. Kolko mi se 4ka nije svidela, toliko je ova petica jebeno predobro uradjena

Nisu blesavi da ispuste parče tog kolača, da se izrazim američki. Postoji i glasina da uporedo razvijaju PC verziju i da će je pustiti, kao iznenađenje, samo nekoliko dana nakon konzolaških, ne sećam se odakle je to.

 

Inače, slažem se što se tiče četvorke, mene su priča i pojedinosti mehanike igre toliko smorili da je nikada nisam završio. Ako na trenutnoj mašini budem terao peticu kako treba, ima da planiram pljačke kao da pikam Ghost Recon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Ja skinuo Mortal Kombat 9. Prejebeno dobro uradjena. Danas kod ortaka eksterni hard se nosi i udri do jutra.

 

Igram Darksiders 2 i stao sam kod nekog govneta sa kojeg ne mogu sa skocim nigde sem u lavu. Jebem ti igru gde je najveci problem skociti sa nekog kurca i zbog cega batalis igru. :no: Prvi deo sam presao cim je izasao. Ekstra igra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali da znas da jeste.Ovako nesto nije vidjeno do sada.

 

Ako misliš na GTA 5, viđeno je itekako bolje od toga (grafički):

 

http://www.youtube.com/watch?v=gRxkBVrJWuQ

 

http://www.youtube.com/watch?v=EWJD8DMasCU

 

Googlaj i Batlefield 4.

 

Naravno, GTA 5 je puno veća igra (veća površina), pa ovo i nije kritika prema GTA5, samo eto... ako uporediš grafiku.

GTA 5 ima lepih momenata, ali još uvek su neki modeli previše low (na primer, onaj heli), a motion capture je baš loš u poređenju sa navedenim igrama.

 

Ja skinuo Mortal Kombat 9. Prejebeno dobro uradjena. Danas kod ortaka eksterni hard se nosi i udri do jutra.

 

Ček... pričaš o onom Mortal Kombat 2011?

Znam da treba da izađe za PC... da li je već izašlo?

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...