Jump to content

Rukomet


Axeanosilas

Recommended Posts

Zasluzeno su Danci pobedili. Hansen i Landin su nas unistili, previse smo sterilni bili u napadu.

 

Svaka cast nasima na srebru.

 

Stvarno, realno nije se od njih očekivalo zlato, a možda ni medalja. Uspeh je veliki i nadajmo se da se sada neće micati sa vrha, i da će malo rukomet opet da zaživi kao sport u ovoj kanti od države.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Целу утакмицу играмо исти напад и исту одбрану. Па јебем му матер, ако не иде, промени! Јесте онај Хансен нереалан, али смо морали боље. А и судије су нас убиле у првом полувремену. Чуј, ставили Норвежане да суде Данцима. И то исте оне који су нас сјебали против Немаца.

 

А оној мајмунчини што је погодио Шешума желим да га неко ухвати, ископа му оба ока и откине обе руке и ноге. Пичка ли му материна мртва!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja vise ne mogu da gledam...emotivno sam ispraznjen,stresiram se ceo dan danas,cuka ce mi puci,u glavi mi pritisak,samo cekam da se slogiram...par minuta u setnju napolje,bez jase,malo da me vetar produva...

 

 

To su "oni" Danci o kojima sam ti govorio.

 

Svaka čast momcima, zasluženo su među tri najbolja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

To su "oni" Danci o kojima sam ti govorio.

 

Svaka čast momcima, zasluženo su među tri najbolja!

 

o kakvim si mi ti to dancima govorio?

 

 

 

 

 

dobro je,moglo je i bolje,odbrana dobra,oni preko jednog igraca igrali,napad nam bio los...da su igrali kako znaju ilici i vujin,ne bi ovako bilo...nije ni ovo lose...s'obzirom da se nije mnogo ocekivalo...

Edited by Footog Qpoos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napad nam je zakazao i to je to.Bezidejno i lose,tu smo izgubili.Ilic i Vujin se videli nisu napred.Nikcevic isto neprimetan na krilu.No,sve u svemu,ovo je fantastican uspeh.I realno,iznad nasih mogucnosti tako da trebamo biti prezadovoljni.

 

to...nisu oni bili toliko dobri u odbrani koliko smo mi bili losi u napadu...odbana nam je bila dobra,jedan igrac ne moze da te pobedi bez ostalih,al u napadu smo bili losi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igramo spor rukomet zato i nismo mogli da stvorimo visak na krilu. Jbg. celo prvenstvo smo silovali u napadu. Samo sto je Ilic imao odlican sut, pa i ostali, uz dobru odbranu bilo je dovoljno za finale. Sve u svemu glupo je sad pricati, uzeli smo srebro i mozemo biti zadovoljni.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igramo spor rukomet zato i nismo mogli da stvorimo visak na krilu. Jbg. celo prvenstvo smo silovali u napadu. Samo sto je Ilic imao odlican sut, pa i ostali, uz dobru odbranu bilo je dovoljno za finale. Sve u svemu glupo je sad pricati, uzeli smo srebro i mozemo biti zadovoljni.

 

 

Igramo mnogo spor rukomet. Ali, i nemamo igrače za brži. Ilić i Vujin su šuteri, a ne trkači. Samo što se pokazalo da Vujin ne sme da odapne kad je gusto. Nenadić bi mogao da uleti na nekom narednom takmičenju. Ima srce dečko. I što kaže Steva - najebem se majke onom ko unakazi Šešuma. Trebao nam je on.

Dobro, Danci su, objektivno, najbolja reprezentacija, uz Francuze (koji su me razočarali) i onaj gol u poslednjoj sekundi protiv Makedonije je odlučio prvenstvo. Da ga nisu postigli, išli bi na neke Nemce/Špance u finale i verovatno pobedili. Ovako, ostaje nam da slavimo i ovo srebro jer se ni to nije očekivalo pre prvenstva.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...