Jump to content

Rukomet


Axeanosilas

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

http://www.subotica.com/vesti/rk-spartak-vojput-se-plasirao-u-superligu-id15785.html

RK Spartak Vojput izborio plasman u Superligu . U sustini me rukomet ne zanima , pogotovu klupski , ali firma gde radim je generalni sponzor kluba pa pratim desavanja , ide se na zadnju utakmicu da se jede kao pre 2,3 godine neki tamo vo na raznju :

 

35427_1425777917052_4932155_n.jpg

  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Pa naravno da bi bilo glupo.

Sta god mi pricali,srpski sport ne postoji bez Zvezde i Partizana.Bez njih nas sport je nula.I zbog toga drzava mora uskakati njima u pomoc kada god je to potrebno.Ne mislim samo financijski,vec i organizaciono,lobiranjima,zaobilazenjem pravila i zakona...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa naravno da bi bilo glupo.

Sta god mi pricali,srpski sport ne postoji bez Zvezde i Partizana.Bez njih nas sport je nula.I zbog toga drzava mora uskakati njima u pomoc kada god je to potrebno.Ne mislim samo financijski,vec i organizaciono,lobiranjima,zaobilazenjem pravila i zakona...

 

je l' ti dođe drug Tito nešto?

on je jednom rekao da se neke sudije drže zakona kao pijan plota i da to ne bi trebalo tako da se radi

 

a baš bi bilo kul da, recimo, Agroživu odradiš neko brdo reklama, oni te olade za keš, pa SPS kaže da je Agroživ od značaja za Srbiju i deo Banata u kojem se nalazi, što znači da se mora pomoći zaobilaženjem pravila i zakona i da ti izduvaš za pare zbog nekog izmišljenog višeg interesa

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

je l' ti dođe drug Tito nešto?

on je jednom rekao da se neke sudije drže zakona kao pijan plota i da to ne bi trebalo tako da se radi

 

a baš bi bilo kul da, recimo, Agroživu odradiš neko brdo reklama, oni te olade za keš, pa SPS kaže da je Agroživ od značaja za Srbiju i deo Banata u kojem se nalazi, što znači da se mora pomoći zaobilaženjem pravila i zakona i da ti izduvaš za pare zbog nekog izmišljenog višeg interesa

 

E,ajde ne seri.Poredis babe i zabe.To sto ce se u slucaju pomoci najuticajnijim sportskim kolektivima ponekada zaobici pravila,ne znaci da ce se nekome nesto uciniti nazao.U slucaju koji si naveo ja bih popusio kurac,a u slucaju da se Zvezdi ili Partizanu da neodredjeno vreme sa sredjivanje dugovanja ja ne bih popusio nista.Lupetas gluposti.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...