Jump to content

Rukomet


Axeanosilas

Recommended Posts

освајамо лагано

 

неки Норвежанин, што је био стручни консултант на њиховој телевизији, кад смо играли четвртфинале, рекао да ће наше након победе над њима све редом да газе, као добиле самопоуздање, шта ти ја знам, па нико не може да нас заустави

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е јеби га. Мало је фалило. Али и ово је опасан успех с обзиром да ово нико није очекивао од њих. Бориле су се опасно, али пар чудних шутева у којима као да им је испадала лопта су направила разлику.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Усрале су се и биле су под невиђеним притиском. Неколико сулудих грешака, промашаја и брзоплетости су нас коштале бољег резултата. Поново занемарена крила, немоћ при налетима физички много јачих Бразилки и наравно цигани судије, јебени Шпанци, тачно сам знао. Поново наш менталитет - МА ОСВАЈАМО ЗЛАТО, то их је додатно унервозило. Него, да не серем превише, свака им част на борби и добрим играма, ове циганштуре су стварно боље и заслужиле су тозла, остаје жал што нисмо отели светску титулу у Београду, али авај. Надам се да ће на следећем такмичењу доказати да ово није било случајно него да су стварно одлична генерација.

 

И за крај, наравно:

 

Dragana-Cvijic-660x440.jpg

 

<3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Почело је и ово лудило, битно је да играју паметно и да одбрана буде као сад против Пољске и можемо очекивати нешто!

 

И наравно, ја увек пивоте готивим некако, Стојковић је геније, Тоскић ми иде на курац.

 

z8210692Q,Pozuje-Rastko-Stojkovic.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...