Jump to content

Најбољи (најсмешнији, најглупљи) постови свих времена


Axeanosilas

Recommended Posts

Metal celebrities' comments about the closing down of cult SINOD distro:

 

Fenriz (Darkthrone): "Fucking shit, man. Download is the Jesus of Metal"

Eric Adams (Manowar): "Gojko and Sinod was made of steel, deeds of the fallen brother shall not be forgotten... Manowar hails Sinod eternally!"

Amazon.com: "We made statue of Gojko in our headquarters, he was our best customer... truly a shame"

Mordor shop: "Gothca, bitch!"

Nuclear Blast: "All of a sudden, releasing of limited edition CDs became meaningless"

Satyr (Satyricon): "We are recording another rehash of Volcano... oh sorry, our ultimate album, and this shit happened... Who's gonna buy every shit that we release now?"

Ravn (1349): "We were planning to release our new album in limited edition (to 10 copies) format, that version would contain undeleted fart of Tom G Warrior in one of the songs, but without Gojko it is meaningless"

Gaahl (Gorgoroth): "Finally, he was only working, had no time for loving this evil man... his ass is mine again. And satan's. Freedom."

Nifelheim: "Fuck off!!!"

 

 

ovo je genijalno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Са теме Концерт Slipknota :) Мада је и први цитат више него довољан :)

 

Ja se iskreno nadam da će ga biti. Sečem sebi kitu ako otkažu... :/

 

 

drzimo te za rec :D :D :D :D

 

 

drzite me za kitu :D:P

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa teme okupljanja clanova yu mjetala

 

Jeee, stvarno je bilo ok. Promakao mi Uruk, jbg. pivopije.gif

Nisam znao da je i Lunar bio tu?

 

EDIT: Kome dodjem pare za caj? icon_smile.gif

 

 

^ Lunar je sedeo pored tebe. icon_smile.gif

 

A caj ti je platio Liberali_ante_portes valjda... :S

 

xaxaxaxaxaxaxaxaxa

Edited by Killing Hand

Share this post


Link to post
Share on other sites

jer sam ja JA xD Mislim ja mislim da govorim o moralu, pazi, fufa je osoba koja nije vredna, ne? Da. Po meni je tako.

Ma ne znam, mislite sami, necu ja za vas da mislim, i da mislim o svom odgovoru, kad i ja ne znam sta pricam ponekad:D

Dobro, mozda iznam, a vi kazete kako ja ne znam. Raar

 

ma i zasto bi se uopste fufa palila na metalca? Onda ne treba da bude fufa. Sto se fufew ne pale na seljake, a ne na metalce? Sto bi se one uopste i palile na metalce pa me vi sad nesto uporedjujete? Gluposti.. Pamet u glavu.

Fufa je fufa jer voli seljacine, a ja sam ja, jer ih ne volim. Nego volim drugu grupu ljudi. Onako pametni i dobri, dushevno opstali...xD

 

Metal nije za fufe. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To samo oslikava azala.

Koliki je peder.

On je taj koji voli kurac u usta :da:

 

I on,a i onaj drugi peder (Ivan_Creed) vole kurac u usta :da:

 

 

Misle da sad posto su moderatori mogu da karaju druge clanove.

I mene hoce da karaju.

Ali nece moci :violent:

 

 

 

Aazale PEDERCINO i Ivane PEDERCINO,skidajte mi ove warn-ove sto ste mi nepravedno dali,pederi emaski,nabijem vas na kurac :):da::pivopije:

 

:) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja baš zbog tih tačkica odustajem od bilo kog drugog pirsa...

 

inače, imam pirs na nosu već 4 godine... i toliko sam se navikla na isti da ne mogu da se zamislim bez istog... skinula sam nekoliko puta minđušu, ali ne mogu... vratim je nazad posle 2 dana.

 

:)

 

mnogo lepse

Share this post


Link to post
Share on other sites

JEBOTE!

 

Tesho. da li si ti stvaran? I to ne u smislu da li te je neko stvarao, nego jesu li (jesu) ovo tvoji stvarni stavovi?

Odakle si? Gde si? Shta si?

Ako si pravi, moram da te vidim, napijem, kresnem, bilo shta, samo da se uverim da je to pravo....

Razumesh?

 

 

Stvaran je, imam ja sliku sa njim kao dokaz.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elem, ja najviše volim da idem go, ali mi tintilača mnogo landara, a i ljudi me čudno gledaju po ulici, pa sam počeo i bokserice da nosim, međutim, onda mi ispadne kroz šlic pa se tako vuče po zemlji, a to smara jer nekad ima i stakla, pa sam lepo uzNo neke pantalone sa unutrašnjim dežpom, pa presavijem tintilaču na pola i tutnem u džep. Nema više čežnjivih pogleda, a i higijenskije je tako, sva ova sida i to, valja brinuti o sebi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko o čemu princ o princu...

Ko drugome jamu kopa princ u nju upada...

Ko rano rani dva princa grabi...

Ko tebe kamenom ti njega princom...

Oko za oko princ za princa...

Vuk dlaku menja ali princa nikada...

Dobar glas daleko ide a princ još dalje...

Đe nije mačke tu princ kolo vodi...

Konji se mere peđu a ljudi princem...

Lijep princ gvozdena vrata otvara...

Nije princ sve sto sija...

Prvo skoči pa reci princ...

Vatra i voda su dobri gospodari ali Zao Princ!

 

:mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

У јбт, пун форум спасилаца, сви "спашавају" туђе рибе и на крају уместо хвала добијају туки!

Како скапирах развој фабуле, на такве суперхероје свршају (само) ретарди из жбуња.

Ех, какви дани дођоше! :no::D

Богме, тешка нејебица влада! :) :) :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde nazdravje...

e ako ti je Skopje vr' vidjenog, stvarno bez vechih problema mozsh' se ukenjash sebi u chega na svom sopstvenom rodjendanu pored ultra-dobroizgldajuche, ali prefinjene devojke s kojom imash teoretskih izgleda i puno je gotivish.

Onda lepo ozhenish debelu ganfer prostitutku koja nije oprala djanu nekih 20ak meseci i srechno zhivish sa kitom mutiranom od 89og stadijuma hlamidije i decom koja jedinu intelektualnu reakciju imaju na leblebije.

Gubitak bi bio nikakav, jer ochigledno ne posedujesh nit' percepciju nit' sposobnst komparacije.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

(new topic)

 

 

 

morbid god: Otkrio sam ovaj bend, Baxaxaxa, dolaze iz Njemačke i imaju samo jedan demo iz 1992. godine. Inače mi zvuče jako kul, progresivni blek metal (za ono vreme), deklarišu se kao turbo black metal, mješavina Emperora, Igumana, Deathspell Omege, Carpathian Foresta, novijeg Satyricona i ranog Mayhema. Evo linka:

 

www.rapidshare.com/files/666999/baxaxaxa_by_sucksatansgreasycock666.rar.html

 

Pass: Pneumonoultramicroscopicsilicovolcanoconiosis

 

 

 

Morana: Ah, Baxaxaxa... Nekada sam ime ovog benda izgovarala sa poštovanjem...

 

 

 

Josif Visarionovič: Realno, nisi izgovarala, prodali su se pre nego što si ti iz pičke ispala realno

 

 

 

Jaroslav666: Baxaxaxa, uuuuu, kakav bend! Kult!

 

 

 

Goxy: Odličan je demo, u duhu japanskog old-school black metala, čuje se po rifovima da je Kyoto-škola u pitanju.

 

 

 

RNA: Zapravo, nije, distribuciju im je radila jedna izdavačka kuća iz Kobea, posle se taj lik preselio u Slovačku, u Bansku Bistricu, i zaposlio u fabrici piva. To je čovek koji je radio cover za Jagodinsko®.

 

 

 

Morana: Ah, Jagodinsko... Nekada sam ime tog piva izgovarala sa poštovanjem...

 

 

 

Gavrosaurus: Baxaxaxa! Od mogućih 3, dao bih im 22/7! Disonantna lepota sleđenih nemačkih vrhova koja izbija iz "Church Of The Antichrist", pa esencija satanizma i crnog svetla u "Nocturnal Mass And Christ's Damnation", pa samo onaj rif u "The Day When God Falls" na 3:52, veći od scene, veći od muzike, veći od života! Sumorno žitko crnilo koje kao da ulazi kroz svaku poru na telu, obuzima te i vodi u neke druge predele, neke druge dimenzije... Vanvremenski!

 

 

 

SATAN-iz Batajnice: EMO JE GEJ!!!

 

 

 

Morana: Ah, emo... Nekada sam ime tog imidža izgovarala sa poštovanjem...

 

 

 

Grob: Fuck off!!!

 

 

 

Mita: axaxaxaxaxaxa

xaxaxaxaaaxxa

xaxaxaxaxa

 

xaxaxa

xa

 

 

 

Kuruz Simerijanac: Video sam u Lajpcigu ovaj demo za sitne pare, ali mi je na kraju bilo žao da ga kupim, pa sam otišao prekoputa i kupio Adidas gaće

 

 

 

Azaralena: Jaooo, Baxaxaxa :wub: :wub: :wub:

 

 

 

Lunar: Baš sam sinoć pustoi ovaj demo, deluje mi kao vrlo kvalitetan blakc metla za jedan demo. U usštini nije loše za oprvenac, jedino mi malo smetaju grišćanski textovi

 

 

 

Rogozub: Da, "hrišćanski" :rolleyes:

 

 

 

Gojko: Gde si ti pobogu video ovde hrišćanstvo u textovima?!

 

 

 

Rogozub: Da, "hrišćanstvo" :rolleyes:

 

 

 

Lunar: Pa nije abš da su hriošćanski, ali vidiš i sma kako benigno pričaku o hristijanizaciji Germana.

 

 

 

Rogozub: Da, "hristijanizaciji" :rolleyes:

 

 

 

Prince of Darkness: Ne znam šta im znači to turbo black metal. Svaki metal je turbo, ako pod njim podrazumevamo black. Inače, nema razlike između turba, blacka i metala.

 

 

 

Sisus: Baxaxaxa je death metal.

 

 

 

azal: Hahahaha, Akseanosilas se upravo ulogovao na forum, NALJUTILI STE MODERATORA, SAD STE GA NAJEBALI, HIPICI PRLJAVI!!!

 

 

 

stivi1: Evo ga ovaj azal što je peder i voli da puši kurac u usta.

 

AZALE PUŠI MI KURAC!

 

I on i onaj Ivan_Creed, obožavaju da puše kurac. I jedan drugome. U usta.

 

Azale PEDERU i Ivane PEDERU pušite KURAC i skidajte mi ove WARNOVE NABIJEM VAM PRKNO NA BUDŽU!

 

 

 

Razbijač-SAMO BI DA JEBEM: Vid ga ovaj što odma uskaće, sav se napalijo, ki mlada pred prvu braćnu noć. Da ti kažem ja nešto sinko, to što ti tako ushićeno prićaš kako su oni gej samo znaći da te je tata jebao dok si bio mali i da ti treba neko da ti malo glavićem izmasira prostatu! Jebo bik ti ja mater samo da te vidim negde. Pederćiću jedan mali.

 

 

 

Jabba The Hut: Kad god čujem Baxaxaxa, javlja mi se ona slika u glavi kako mali razbija terijera, a jadno kuče cvili li cvili.

 

 

 

Teša Tešanović: Vidim da se ovde pominje reč "kult". Meni često kažu da sam kult. E pa ja nisam kult ja sam kurac. Naravno da je svakome nekad došlo da sadžgava terijera, ja to često radim, ali mislim da je to grozno i da treba da se kažnjava smrću. Naročito je nekulturno i nepristojno taslačiti terijera neobrijane kite, to rade samo prostaci. Posle njega to golica i počne da se meškolji. Meni je jednom neka devojka prišla dok sam to radio u fazonu "gospode bože", a ja sam joj rekao "a šta se ti tu foliraš, kao da ti ovo niko nikad nije radio" a ona počela da se krsti. Kao bože sačuvaj, a ja je video iza kafane u Borči dok je Vanesa Šokčić nastupala. Sad sam baš otvorio temu o njoj na podforumu za nemetal muziku, a mislim da bi definitivno trebalo da Vanesa dobije svoj podforum, učlanila bi joj se cela rodbina na yumetal. Vanesin disk je inače treći original koji sam kupio u životu, prva dva su Voja Gajdaš i moja omiljena grupa Legende. Uzeo sam ga preko Rock Express-a za 120 dinara, neki neobjavljeni demo snimci. Sad mi je žao užasno što sam dao 250 dinara za Legende, kad sam za te pare mogao da kupim dva cd-a Vanese i slušam njene pesme dvaput duže. I stvarno ne znam koji moj ja visim ovde kad mogu da slušam butanski folk, koji je to kvalitet. Mrzim ovaj glupi forum i glupe teme na njemu, ali isto tako SVE VOLIM!!! Aj pa se vidimo na Duginom Poselu

 

 

 

Akseanosilas: Doviđenja.

 

 

 

(topic locked)

 

Rusite forum. to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...