Jump to content

µTorrent


lemmy sixx

Recommended Posts

Par stotina?

 

waffles.jpg

 

Ne bih baš rekao. ;)

 

 

i sta, kao tu necu moci da izmuzem pat stotina gb pre nego me otkriju?

 

Zato što su Wireless provajderi teški pilićari! ;) Jbg, prešaltuj se na alternativne izvore, ja se već dve godine patim sa ovim mojim provajderom...

 

 

jesu vala. ja sam prosle godine koristio par meseci wireless.

jeste da sam 24h skidao, al bio je rapid, dakle nista p2p, imao sam 128k (!!!) flat kod provadjera, i opet me zvali da mi kazu da smanjim download...

docekao sam adsl januara ko ozebo sunce, a wirelessu :evotigana:

 

sad preko uTorrenta dnevno pomuzem oko 10ak gb...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesu vala. ja sam prosle godine koristio par meseci wireless

jeste da sam 24h skidao, al bio je rapid, dakle nista p2p, imao sam 128k (!!!) flat kod provadjera, i opet me zvali da mi kazu da smanjim download...

docekao sam adsl januara ko ozebo sunce, a wirelessu :evotigana:

 

ZVALI SU TE DA SMANJIS DOWNLOAD? :confused: Ne bih ga ni ja koristio, ali mi je to jedina opcija trenutno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm... Ovo je cudno. Cak i bez forwardovanog porta download ide do ogranicenih 100kbps.

Jos jedna stvar mi nije jasna, zasto se ogranicava upload netLimiterom? Meni je npr. upload ogranicen na 15, i toliko salje-pritom ne vidim da je download ogranicen. :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ZVALI SU TE DA SMANJIS DOWNLOAD? :confused: Ne bih ga ni ja koristio, ali mi je to jedina opcija trenutno.

 

da, rekli da muzem kao dve igraonice.

sad je dobro, adsl, niko ne zvoca.

za sad...

 

 

 

 

 

Hm... Ovo je cudno. Cak i bez forwardovanog porta download ide do ogranicenih 100kbps.

Jos jedna stvar mi nije jasna, zasto se ogranicava upload netLimiterom? Meni je npr. upload ogranicen na 15, i toliko salje-pritom ne vidim da je download ogranicen. :confused:

 

 

 

ogranican na 15 gde? interno, u utorrent?

ogranici na 1, pa pogledaj download... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ogranican na 15 gde? interno, u utorrent?

ogranici na 1, pa pogledaj download... :)

 

Pa da, u uTorrentu. Koliko ogranicim, toliko salje. Znam da se download ogranicava kad se upload spusti na manje od 7 cini mi se.

Jos uvek ne mogu da forwardujem port, tako da se brzina ne podize iznad 50kbps. Lopovi. :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogami ja sam bio dosta skeptican oko toga kako ce da mi rade torenti, sto zbog iskustva kod ortaka, gde je utorrent zestoko opterecivao vezu uz slabe rezultate, sto zbog prica o sbb-u i nat-u and whatnot.

 

Pre neki dan sam ga podesio i sad sljaka kao zmaj :wub:

Upload ogranicen na 9kb/s btw.

utorrent.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma vidio sam sliku nego me interesuje jer se to svaki put tako postavi ili ?

 

U to vec ne verujem. Sve zavisi da li je torrent zdrav. Stavise, ovaj sa slike nije nesto posebno, a opet cepa na 112. Hocu ja. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ogranicavam upload na 2 i nikad nemam problema, tj. brz je download, ako je ok torrent. Ajde probacu i ja sa povecanjem uploada, ali sutra. pa ako se setim javljam rezultate

Edited by Angrist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ogranicavam upload na 2 i nikad nemam problema, tj. brz je download, ako je ok torrent. Ajde probacu i ja sa povecanjem uploada, ali sutra. pa ako se setim javljam rezultate

 

Znam da, kada se upload smanji na manje od 6kbps, download ogranicava.

Edited by black donkey

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je isto stavio ga na 3 ili na 7

 

Ne znam. Cim ga smanjim na manje od 6kbps pojavi mi se DOWNLOAD LIMITED u status bar-u.

Promenio sam provajdera, sad upload nocu otvaram na 20-25, ali mi zato provajder zakida na downloadu, ne mogu da fw portove. :cry:

Edited by black donkey

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam pojma, ja sam samo u speed guide-u izabrao xx/128 (jer mi je veza 1024/128), on je po defaultu izabrao upload 9kb/s i sljaka mi bez problema..

 

Mada i to sa seederima je sve relativno, mozes da imas 10 careva sa 20mbit vezama, ili pak 10 jadnika sa uploadom poput naseg :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ogranicavam upload na 2 i nikad nemam problema, tj. brz je download, ako je ok torrent. Ajde probacu i ja sa povecanjem uploada, ali sutra. pa ako se setim javljam rezultate

Ista stvar. Sve zavisi od torenta i seed-era, ja mogu staviti upload na 2kpb/s a download ce opet da pichi na maksimum

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam kreten za ve stvari pa sad moram ovde da priupitam,dakle do pre dva dana DL bio super,oko 40kb,i odjednom, netje da se makne od 10kb (a u pitanju je isti torrent)

da li neko mozhe da pripomogne :S

To zavisi od broja seed-ova, tj ljudi koji dijele sadržaj torrent-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...