Jump to content

µTorrent


lemmy sixx

Recommended Posts

O daaaaa

Dzaba i restovanje rutera i reconnect opcija kada protok nije full i kada ide sa zadrskama :mrgreen:

Megauplad je nesto bolji jer se ne ceka 15 min i koliko sam primetio prva dva fajla skida full a druga dva sa smanjenim protokom(doduse bez zadrske)pa tako u krug

Inace koliko sam primetio full protok na rapidu je radnim danima od negde 1 pola 2 uvece pa negde do 4 sata popodne u toku sledeceg dana a vikendom je nazalost koliko sam video 24h obogaljen protok-tako da napunite Jdownloader linkovima i ostavite ga da sisa preko noci :mrgreen:

 

Vikendom je non-stop los protok.

Sto se tice megaupload-a,ja nemam takve probleme kao ti.Meni konstantno radi odlicno.Sem u jednom periodu posle 21.00h.Tada trokira.Pa do ponoci otprilike.

Netload je sjajan.Tamo pila non-stop.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Naravno da ne. Mozda moze da ti pomogne Tracker Add.

Nadjes torrent koji te zanima, otvoris torrentz.eu, pronadjes isti torrent ovde i imas plavim slovima - µTorrent compatible list here - kliknes i iskopiras trackere u program za taj odredjeni torrent. Nekad pomogne, nekad ne.

Edited by Mare^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

postoji li koji program za uvecavanje brzine torrenta?

 

 

mislim da je veca brzina downloada

 

 

Postoji, zovu se Uplati Brži Net v1.1 i Nađi Privatne Trackere 0.2 beta.

Edited by BaalBehrit
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...

Uveo sam kablovski net u NS-u i ne znam da namestim uTorrent da mi radi. Popizdeo sam.

 

Imam Scientific Atalanta 2100 modem i konekciju od 256 kbps. Jel moze neko da mi pomogne oko podesavanja? Hvala.

 

Haha, evo radi, ali mi sija crveni uzvicnik............. I pored njega mi za DHT pise Waiting to log in.

Edited by Morphy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je nebitan taj uzvicnik, neka me ispravi neko ako gresim. I ja sam imao taj problem kad sam promenio provajdera - vremenom se normalizovalo. Neces imati problema sa downloadom ako je torrent koji skidas dobro seedovan.

Edited by Mare^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Bitan je ako hoces da ti torenti pice punom brzinom :zeleni:

Moraces da forwardujes port,nije preterano komplikovano :da:

 

portforward.com

 

Je'o mamu, tek sad sam provalio i namestio taj znak uzvika!!! Sad mi je pozelenelo i piše

 

Network OK

Your connection is working as it should

 

Fala za portforward :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...