Jump to content

µTorrent


lemmy sixx

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
i sta, kao tu necu moci da izmuzem pat stotina gb pre nego me otkriju?

 

Tek sad videh ovo kad sam listao temu... Nećeš moći, posle 20 minuta će te otkriti i banovati. Ozbiljan tracker, ne kao neki pilićarski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar je µTorrent. Što se tiče podešavanja, ja sam izguglao neko fino uputstvo sa benchmark foruma, mrzi me da tražim sad tačnu adresu, kucajte u Googleu nešto tipa "tutorial za torente benchmark forum".

 

Oko šifri za hakovanje rutera radi forvardovanja, takođe svemoćni Google sasvim fino radi pos'o. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jok. Izvalio sam nacin da premostim problem, naprosto restartujem program i pokrenem download ponovo, ali posle nekog vremena(totalno nasumicni intervali nekad 15 min, nekad 3 sata) opet izbaci onu poruku. Mozes zamisliti koliko to smara, kada odes negde i ostavis nesto na download, i vidis kad se vratis da skinulo 3% i zabagovalo

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ili se manes sugavog torenta u globalu,skines Crypt Load i svlacis sa megauploada ili netloada ko blesav.

 

:da:

 

 

+ stari dobri repidšer. On još uvek nije za bacanje i pored povremenog petnaestominutnog zastajkivanja.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

O daaaaa

Dzaba i restovanje rutera i reconnect opcija kada protok nije full i kada ide sa zadrskama :mrgreen:

Megauplad je nesto bolji jer se ne ceka 15 min i koliko sam primetio prva dva fajla skida full a druga dva sa smanjenim protokom(doduse bez zadrske)pa tako u krug

Inace koliko sam primetio full protok na rapidu je radnim danima od negde 1 pola 2 uvece pa negde do 4 sata popodne u toku sledeceg dana a vikendom je nazalost koliko sam video 24h obogaljen protok-tako da napunite Jdownloader linkovima i ostavite ga da sisa preko noci :mrgreen:

Zato cu ja lepo sa burazerom da uplatim po pola premium za godinu dana(60e)i da skidam ki covek,smara me vise ovo ciganisanje,trte i mrte :pivopije:

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato cu ja lepo sa burazerom da uplatim po pola premium za godinu dana(60e)i da skidam ki covek,smara me vise ovo ciganisanje,trte i mrte :pivopije:

i onda cete vas dvojica zajedno moci da skinete 2,5GB dnevno... ja sad vise skidam kao free nego kao premium

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...