Jump to content

Aerosmith


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Pa makar u Budimpestu da dodju, mada po mojoj proceni mogli bi arenu da napune, ali to im se ne isplati jer oni traze zaista mnogo para.

Aerosmith bi ovde realno napunio pola sajma....Arena za njih ovde je preveliki zalogaj.Nisu oni toliko poznati ovde kod nas...Svi su culi za njih ali niko ne bi isao na koncert...Svi znaju Crazy a oni koji su gledali Armagedon znaju i I Don't Wanna Miss A Thing i to je to dok za pink,Blin Man,Dream On i ostale stvari stvarno retko ko zna....

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je ultra kultni rock bend koji nije bio na turneji 100g sto im samo dize cenu a kad bi dosli kod nas to bi sigurno bio regionalni koncert jer se ne bi oni matorci cimali da prave koncerte svuda okolo.....mrzi ih da naprave uopste nesto vec neko vreme :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aerosmith bi ovde realno napunio pola sajma....Arena za njih ovde je preveliki zalogaj.Nisu oni toliko poznati ovde kod nas...Svi su culi za njih ali niko ne bi isao na koncert...Svi znaju Crazy a oni koji su gledali Armagedon znaju i I Don't Wanna Miss A Thing i to je to dok za pink,Blin Man,Dream On i ostale stvari stvarno retko ko zna....

 

Dream on vecina misli da je eminemova pesma :)

 

Sta reci za raritete iz 70-ih... koje nazalost vise i slabo sviraju...

 

Mama Kin! :da:

 

Hole in my soul :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Dovoljno govori o njima sto retko ko svira njihove pesme, tipa tezgaroskih bendova i to.... Niko ne moze da ih odsvira,a kamoli otpeva, mnogo su zajebani i dobri

 

To mi nikada nece biti jasno... :no: Da li zaista tezgarosi ne mogu da skidaju aerosmith ili prosto nisu toliko popularni za tezge, barem ovde kod nas? :uhoh:

 

Ima vrsnih muzicara koji skidaju sve i svasta, pa di bas Aerosmith da ne mogu da skinu.. pevanje je nesto drugo, to je vec neskidivo :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno je Stiven jedan od najboljih pevača rock muzike, niko ne može da skine njegova vrištanja. Samo probajte da izvedete Draw the line. :)

Ja bih ih rado gledao kada bi bio koncert. Pričalo se o Evropskoj turneji ove godine, i baš sam se bio nadao da ćemo se naći na listi gradova u kojima sviraju, ali ništa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

DEFINITVNO moj omiljeni bend, bend koji je krerao moj ukus u muzici i zivotu. Imam, chini mi se, sve od njih i prosto ih obozavam.

Da se nadovezem na temu... iskreno neznam koliko bi Aerosmith ovde ljudi okupio poshto iskreno ne poznajem bash ljude koji se loze na njih. .

Mada bilo bi super da dodju u komshiluk

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...