Jump to content

Destruction


lemmy sixx

Recommended Posts

Gledajte samo 4 poslednje pesme sa ove liste...ode glava u kurac,a gde su ostale...moram se stedeti za kraj. icon_smile.gif

 

posebno curse i bestial icon_rockdevil.gif .Mada,verovatni imate njihov live kaoi ja,e pa ja na njemu uopste ne cujem bas icon_smile.gif ,izgleda da je schmier zakazao,da ne bude tako u Bg-u icon_smile.gif

Mada,uvek to kazem,i nikad ne ispunim. icon_rockdevil.gif

 

kazem ja,chovek je lazov icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mada,verovatni imate njihov live kaoi ja,e pa ja na njemu uopste ne cujem bas icon_smile.gif ,izgleda da je schmier zakazao,da ne bude tako u Bg-u

Uh brate tebi nesto nije u redu sa pojacalom ili winampom ili slusalicama, ne znam kako si slusao taj live. Ako mislis na onaj iz 2003, ovaj poslednji koji su izdali na dvd-u, na njemu se bas cuje odlicno i Smir ima odlican zvuk, pravi treserski rendacki, proveri da ti nije treble odvrnut do kraja ili bas na minus, i uzivaj u rendanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh brate tebi nesto nije u redu sa pojacalom ili winampom ili slusalicama, ne znam kako si slusao taj live. Ako mislis na onaj iz 2003, ovaj poslednji koji su izdali na dvd-u, na njemu se bas cuje odlicno i Smir ima odlican zvuk, pravi treserski rendacki, proveri da ti nije treble odvrnut do kraja ili bas na minus, i uzivaj u rendanju.

hahaha laugh.gif ,nemam taj.mislio sam na onaj raniji,valjda na live without sense.a i na tom sam svakako uzivao

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo bi lepo da dodje i Milivoje Petrovic icon_smile.gif .

paz da ne dodje i ventor sa njim icon_smile.gif

 

ovog puta jebes shutke iako stalno ulazim u njih.Hocu da vidim Schmier-a i Mike-a.Zato tjemo mi lepo dotji u 3 sata ispred SKC-a

haha videmo se u pola tri ispred SKCa icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

koncert je bio keva mozda su neki vec procitali report.

Inace Shmier je car!!!Znaci do jaja opusten covek.Bas i ono za pricu bio rasplozen i jos mi se ispotpisivao na jendo 200 stvari i dao mi trzalice i ti fazoni...

Znaci ubedljivo jedna od najboljih koncerata u Srbiji ikad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam u Skopju pre dva dana da ih gledam ponovo. Ono sto mogu reci da je ovde bilo jedno 2x bolje, atmosfera,fanovi, zvuk. Do duse tamo je bilo malo zajebano zato sto je na sajmu pa malo gadno da se ozvuci. Ali su mi drugari neki rekli kada je svirao Kreator sa manje ozvucenja da je zvuk bio bolji. Inace set ista je bilo slicna kao nasa, dodali su Antichrist/Release from Agony.

Edited by Frubi666

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam isto uzeo trzalicu,potpise mna kartu i poster...bilo je do jaja,ali ja ipak nisam previse zadovoljan kako je zvucalo.Jednostavno,skoro da se ni jedan jedini riff nije lepo i jasno cuo,sve vreme je samo cepala dupla(vazi za Deathchain,Perzonal War i Destruction),dok sam ipak mcuo jasno rifove na Kaandlmassu,sto je i razumljivo zbog strukture pesama i sl...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam koncert gledao pozadi i sve je bilo na mestu, sve sam cuo, a ako si bio u prvom redu onda verovatno nisu cuo jbg.

Ne bash u prvom, vise nesto kao drugi-treci, a variralo je i do petog icon_smile.gif. Pa znas kako, ne moze svako gore na galeriju,tamo samo mogu mamini i tatini sinovi...icon_smile.gif

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

NARODE UPRAVO MI SE SRCE NAPUNILO :

 

Schmier "A summary of the Alliance of Doom and Thrash tour ...."

But hey, all in all, it was a fatastic tour that had their top shows in Greece, Finland, Italy, Holland, GB and Serbia!

 

http://www.destruction.de/phpBB2/viewtopic.php?t=4539

 

 

musik19.gifmusik19.gifmusik19.gifmusik19.gifmusik19.gifmusik19.gifmusik19.gifmusik19.gifmusik19.gifmusik19.gifmusik19.gifmusik19.gifmusik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...