Jump to content

Destruction


lemmy sixx

Recommended Posts

Шта бре кењате за Candlemass,могу да се кладим да ни један од вас,који ћете тако у широком луку заобићи њихов наступ,нема ни појма какву музику свира тај бенд no.gifwallbash.gif Него сте негде видели да свирају DOOM и као то је срање,то слушају девојчице...то што они свирају мени звучи као мрачни Heavy,и звучи сасвим добро.ПОготово ова битанга Warrior icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa to ti i kazem.Terali me da preslusam Candlemass skino sam novi album i nije mi se svideo.Mislim nije to lose al meni ne lezi. Al zato sam posle toga pustio MAd Butcher(Destruction) koji mi je bas dobro lego icon_mrgreen.gif

Kontas,ba? icon_mrgreen.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al gledao neko novi spot?!? Meni je zanimljiv samo da su izbacili one glupe kucke u onom kavezu. One su mi bas pokvarilie utisak.

Стварно су могли да их избаце, ти елемтни више одговарају блекерима и готичарима.

 

Има да се скине 3 спота на њиховом сајту, укључујући и "Alliance Of Hellhoundz".

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Inventor Of Evil" je dugacak i...veoma dosadan album,kao sto je slucaj i sa nekoliko poslednjih.Jednolicne pesme medju kojima ne bih mogao ni jednu da izdvojim i da kazem da je zaista dobra.Steta zbog dobrog covera.Nadam se da ce pesme bolje zvucati uzivo.

Rani radovi ce ih izgleda vecno predstavljati. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

У томе и јесте проблем, нема ниједне која је стварно добра. И претходна три албума су се могла описати на исти начин, али је сваки имао по барем 3 песме које разбијају.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam mogao da postujem ranije, ali evo recenzije iz Butcherian VIbe-a # 10:

"Konacno se i to dogodilo. Destruction je snimio album kojim je uspeo da, ne samo dostigne vec i da stane rame uz rame sa klasicima poput Infernal Overkill ili Release From Agony. Dugo sam se pripremao da napisem ovu recenziju pokusavajuci da zadrzim objektivnost i da se toliko upoznam sa albumom i svakim njegovim delom da bih mogao da ga posteno uporedim sa prethodnim radovima. Ali, ne znam koliko sam u tome uspeo. U svakom slucaju album je fenomenalan. Dakle, Inventor Of Evil donosi pregrst kvalitetnih pesama i, za razliku od prethodna tri albuma uspeo je da donese duh njihovih albuma iz sredine 80-ih. Produkcija je definitivno najbolja do sada, a to je zasluga rada u dva studija i sa dva producenta. Prethodni album Metal Discharge je imao dobru produkciju, ali su bubnjevi zvucali veoma sterilno. To je ovoga puta ispravljeno i oni sada zvuce savrseno. Najbolja pesma na albumu je Soulcollector u kojoj se po prvi put, u istoriji thrash metala nalazi grind ritam! Pesma The Calm Before The Storm kao da je nastala u vreme Release From Agony albuma i njom provejava psihodelicni duh koji se moze cuti samo u toj fazi benda. Dok je The Alliance Of Hellhoundz je prava metal himna u kojoj su ucesce uzeli najbolji vokali danasnjeg metala: Biff Byford (Saxon), Doro Pesch (Warlock, Doro), Sharath (Dimmu Borgir), Bjorn Strid (Soilwork), Paul Di Anno (ex-Iron Maiden), Messiah Marcolin (Candlesmass), Mark Oseguda (Death Angel), Peavy Wagner (Rage) i Peter Tägtgren (Hypocrisy/Pain). I kako rece Schmier: “...Imamo najbolje metal pevace u jednoj jebenoj pesmi!” Jos bih izdvojio i Dealer Of Hostility, koja malo podseca na mesavinu Slayer-a i Headhunter-a, sto nikako ne moze biti lose. Album je objavljen kao regularan CD, Picture disk LP, Limited edition digibook na kome se nalazi spot, We Are The Road Crew (Motorhead obrada, The Alliance of Hellhoundz (na kojoj peva samo Schmier) i wallpaper. Dok se na japanskom izdanju moze naci jos i Eternal Ban (re-recorded) i The Alliance of Hellhoundz (karaoke verzija). Ostaje samo jos da se pripremimo za koncert u decembru."

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Otprilike se slazem sa Goxyjem..

 

Snazan je ovaj novi album, produkcija razbija, dobri riffovi, ali osim "Soul Collector"a i "The Chosen Ones" ostatak neshto i nije za neko posebno izdvajanje. Dobar pokushaj..ali shta znam... ovo ne moze da dobije vishe od 7/10

 

I da..stvarno ima previshe pesama..

 

Vazno da ih gledamo u decembru icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...