Jump to content

Destruction


lemmy sixx

Recommended Posts

Само немој да се зајебеш и узмеш тзв. Neo Destruction,шта год друго да узмеш нећеш се зајебати...Sentance Of Death,Release from Agony,Eternal Devastation...све јебе кеву,набројао сам албуме иш 80-их,али и новији су кланица icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

DESTRUCTION have confirmed that they have tapped nne diferent world-renowned metal singers from all different heavy metal styles to make a guest appearance in their track "The Alliance of Hellhoundz", to be included on "Inventor of Evil", due on August 15 via AFM Records. The confirmed guest musicians are as follows:

 

Biff Byford (SAXON)

Doro Pesch

Shagrath (DIMMU BORGIR)

Björn "Speed" Strid (SOILWORK)

Paul Di'Anno (ex-IRON MAIDEN, KILLERS)

Messiah Marcolin (CANDLEMASS)

Mark Osegueda (DEATH ANGEL)

Peter "Peavy" Wagner (RAGE)

Peter Tägtgren (HYPOCRISY, PAIN)

 

Commented DESTRUCTION bassist/vocalist Marcel "Schmier" Schirmer, "The all-star song 'The Alliance of Hellhoundz' will make metal history: from Paul Di'Anno to Messiah, we'll have the best metal singers in ONE fuckin' song!"

 

 

Samo ne znam koj ce im kurac Speed i Shagrath pored ovih legendi...kurchevi od vokala..al dobro..

 

A evo i covera za novi album:

user posted image

 

Cover je icon_rockdevil.gif

 

Najbolji thrash cover josh od "Agent Orange" icon_wink.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osim Infernal Overkilla, koji imam, sta jos da nabavim? da bude na taj fazon naravno.. (ne poznajem diskografiju Destructiona te mi eventualne promene zvuka/orjentacije nisu poznate)

Имаш братац на њином сјату комплетну дискографију и све што је означено са нео-Уништење слободно прескочи, као што је колега Фармацеут (знамо ли се с факса, или је само Бомбардер фан?) рекао. Све остало је препоручљиво.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Samo ne znam koj ce im kurac Speed i Shagrath pored ovih legendi...kurchevi od vokala..al dobro..

 

A evo i covera za novi album:

user posted image

 

Cover je icon_rockdevil.gif

 

Najbolji thrash cover josh od "Agent Orange" icon_wink.gif

Ne bih se slozio,Speed i Shagrath su carevi...ja bih pre izbacio Doro.

 

Cover rula!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Имаш братац на њином сјату комплетну дискографију и све што је означено са нео-Уништење слободно прескочи, као што је колега Фармацеут (знамо ли се с факса, или је само Бомбардер фан?) рекао. Све остало је препоручљиво.

Нисмо колеге,Бомбардер је у питању pivopije.gif

Види се да је доста уложено у албум тако да много очекујем,али да сачекамо август...промотивна турнеја почиње на пролеће,на неки само мени познат и безвезан начин сам пропустио концерт у Софији али следечу турнеју не смем пропустити icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene zanima kako ce ovo s Doro da zvuci. Cudan izbor i ostalih imena.

Inace omot i jeste u nekoj old school tradiciji samo sto su graficke kartice malo napredovale od, hmmm pa recimo, osamdesetih. biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Само немој да се зајебеш и узмеш тзв. Neo Destruction,шта год друго да узмеш нећеш се зајебати...Sentance Of Death,Release from Agony,Eternal Devastation...све јебе кеву,набројао сам албуме иш 80-их,али и новији су кланица icon_rockdevil.gif

Ne bih bio tako neposten pa da kazem da je neo Destruction bezveze. Jeste da Schmier nije bio tu ali je Mike pravio muziku. Techno thrash po fazonu Craked Brain ali dosta nekomercijalnije i progresivnije. Ne kazem da ih treba porediti sa klasicima poput Release From Agony ili Infernal Overkill ali su muzicki izvanredni albumi. Narocito Them Not me Ep...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bucheru nemoj da lupas molim te

 

Ti vazis za legendu i tvoje rijeci imaju posebnu tezinu zato nemoj da neki klinci povjeruju da su vinili proslost jer...

Vinili se vracaju u velikom stilu

Velike major kompanije koje su LP osudile na smrt su se vratili proizvodnji istih(BMG,Virgin,EMI)

Nezavisne kuce nikad nisu ni prestale sa stancanjem

Povecala se prodaja gramofona.

 

Znachi potraznja je tu ljudi iz biznisa reaguju i prave PARE.

 

Mene samo nervira to sto neko kaze da je cd bolji od vinila,pa to je najveca prevara od postanka muzike...

 

I jos nesto sta da radimo sa ovom tvojom HDTV od 30gb???

Da se slikamo jedino... u zadnjih 13 godina od kako je LP povucen iz masovne upotrebe mogu na prste da ti nabrojim albume na kojima su sve pjesme za 10...to nemaju vise ni Mejdeni ni Pristi ni AC/DC,niko

Kratko ali slatko, treba da bude...

Naravno da je vinyl bolji ali i da je proslost, to stoji. Pre par nedelja sam kupio Mad Butcher/Sentence of death picture LP cisto zbog uspomene nista vise icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko je postovao nesto u vezi produkcije i modernizacije. Evo vam recenzije iz Butcherian Vibe #5...

 

Destruction

Eternal Devastation

"Od same svoje pojave, 1983. godine, Destruction je bio bend koji unosi dosta novina u metal muziku. U to vreme dva najekstremnija benda bili su Slayer i Destruction. Dok su Slayer, uglavnom, inspirisali buduce bendove svojom brzinom, Destruction su imali, taj, tako prepoznatljiv zvuk gitare koji niko nikada nije uspeo da skine. Cak i sa ove vremenske distance taj zvuk je za mnoge nedostizan. Kasnije su nadolazeci death metal bendovi unapredili i poboljsali taj zvuk. Glavna razlika izmedju Destruction-a i ostalih thrash metal bendova je i nivo koriscenja tehnike sviranja u muzici, zbog koje su ih neki novinari svrstavali u technical thrash metal. Jos jedan podatak cini ovaj album pravim klasikom a to je cinjenica da je ovo bio prvi album ekstremnog metala koji je sniman u 48-kanalnom studiju. Nakon toga su bendovi i izdavaci poceli sve vise paznje da poklanjaju produkciji koja ce u kasnijim godinama postati, maltene, podjednako vazna kao i muzika koju bend svira. Remaster ovog albuma je uradjen od strane Axe Killer records-a, kuce specijalizovane za re-izdanja kultnih albuma, sto samo potvrdjuje moje reci da je ovo kultni album. Nakon 16 godina, ovaj album nije izgubio nista od svoje snage i jos uvek je aktuelan, sto produkcijski sto muzicki. Pesme poput Curse The Gods, Life Without Sense i Eternal Ban su i dan-danas pravi thrash klasici a jos uvek su uvrsceni u standardan Destruction live set. Da je Destruction kultni bend potvrdjuje i cinjenica da skoro svi ekstremniji bendovi koji danas postoje na metal sceni kao uzore i razlog svog osnivanja navode Destruction a to ne moze biti zanemareno."

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...