Jump to content

Obuća


Fex

Recommended Posts

Mislim da to zavisi za koje trziste (citaj klasu obuce) nasi nabavljaju. Balkan je vazda bio divlji zapad za to, ovde u istoj radnji nadjes isti model u dva broja, jedan izgleda sjajno, a drugi ko da su ga pravili za indijsku buvlju pijacu (licno videla :haha:). Desava se da neke fabrike prave u odredjenoj kategoriji kvaliteta samo neke brojeve (npr original tj top klas imas u svim brojevima, eventualno i u drugoj kategoriji, al fush, tj treca cetvra i peta kategorija su samo najprodavaniji brojevi). Zato ovim nasim sajtovima ne verujem nista, moram da vidim kako stvarno izgledaju.

 

A ovaj podatak za uvozenje i kategorije patika, skoro je kolega radio istrazivanje za emisiju, pa znam :)

Kao i one fore da kod nas u Uscu recimo do skoro nije moglo da se nadje vecih brojeva odece, jer su pajseri uzeli kntigent za azijsko trziste koji je duplo jeftiniji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeh ove malo pre u Adidas radnji u Uscu... Otisao sam sa namerom da kupim koznu patiku prolece/leto da je sivena a ne lepljena i da izgleda normalno, i nisam nasao nista. Jebo izbor, kako grdnih modela ima, jedva sam i ovo nasao da mi se svidelo.

 

zoom.jpg

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za 8990 dinara... Svesno sam otisao da potrosim do 100 evra koliko sam izdvojio za patike, a nemam obicaj da odvajam toliki novac za patike, i fazon, obisao celo usce, dva modela su mi se svidela, oba u Adidasu, i na kraju se odlucio za ovaj. Znaci ni jedan model nije "normalan". Svi su u fazonu sa nekim fluorescentnim bojama, sljasteci, neki fazoni, boga pitaj, kao da mi trebaju patike za teratanu ili trcanje. Nema klasicnih modela za svakodnevno...

Edited by ShinigаmY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е, то се и мени дешава - што сам дуже за компом, лошије куцам.

 

(И што више учим, неправилније причам... ал' то је друга тема. :haha: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jbg, bedak... Moracu cesce da posecujem te radnje i da se informisem o tim snizenjima

 

@sunce:

 

I kod mene se desava u poslednje vreme da formulisem recenice kao jebeni Yoda iz Star Wars...

Edited by ShinigаmY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...