Jump to content

Jdownloader


Defunctus

Recommended Posts

I mislio sam da ce biti malo teze. Ranije smo se ortak i ja menjali, pa se on prebacio kod drugog provajdera. Bilo mi je banja, ali se sad ubacio jos neko, ko ne gasi jDownloader uopste. :(

 

EDIT: Sad sam zvao provajdera, za javnu ip adresu mi traze 400din mesecno + pretplata. To nije mnogo, pretpostavljam?

Edited by Mare^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Meni kad skidam CryptLoad izbacuje obavestenje da ima virus tako da sam batalio pokusaje da ga skinem.

u tome sto ne moze, za razliku od ovog drugog, da paralelno skida sa,recimo, rapidshare-a i megaupload-a.

 

*Moze

 

Najbolje sto postoji. Ako ne racunamo interfacebagove. Bar ih ima kod mene. Npr, kliknes maximise, i ono kurac... nece. Pa moras da ga stavis u pozdinski rad, pa tek onda da maximizujes. e onda oce.

Edited by Elitista u Povoju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mali problem sa RSom. Brzina ide max, pa se spusti da 25kB/s, pa opet max (120-130kB/s). To se ranije desavalo samo kada nabijem onaj limit od 2Gb, dok Megaupload pici max bez problema. Desava li se to jos nekome?

 

111wp.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mali problem sa RSom. Brzina ide max, pa se spusti da 25kB/s, pa opet max (120-130kB/s). To se ranije desavalo samo kada nabijem onaj limit od 2Gb, dok Megaupload pici max bez problema. Desava li se to jos nekome?

da i to duže vreme, radnim danima posle ~17h a vikendom već od podneva pa do kasno u noć... tj, u periodu kad se većina vrati sa posla, faxa, škole i krene masovno da downloaduje pa rapid ne mož sve da nas opsluži i ispoštuje kako valja i dolikuje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može li mi neko pomoći - htio bih da, ako je ikako moguće, podesim jdownloader da se diskonektuje i konektuje sam (jer mi se tako mijenja IP adresa) umjesto što čeka za novu IP adresu posle svakog skinutog fajla 15 minuta. Ili to ili bilo kakvo podešavanje koje će brže promijeniti IP?

Share this post


Link to post
Share on other sites

da i to duže vreme, radnim danima posle ~17h a vikendom već od podneva pa do kasno u noć... tj, u periodu kad se većina vrati sa posla, faxa, škole i krene masovno da downloaduje pa rapid ne mož sve da nas opsluži i ispoštuje kako valja i dolikuje...

Meni se dešava to cijelo vrijeme, to sa brzinom. Zato općenito tražim MU linkove. Btw. brzina je do RS-a, probajte skinuti sa browserom, doći će do istih varijacija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da i to duže vreme, radnim danima posle ~17h a vikendom već od podneva pa do kasno u noć... tj, u periodu kad se većina vrati sa posla, faxa, škole i krene masovno da downloaduje pa rapid ne mož sve da nas opsluži i ispoštuje kako valja i dolikuje...

Cisto da proverim da li si igde uracunao razlike u vremenskim zonama tu? Posto kad se Ameri vrate sa posla i masovno skidaju, kod nas nije 17h

 

meni Rapidshare radi normalno, stalno skidam 350-400kb/s

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rapidshare ogranicava protok-to traje svakim radnim danom od 17h pa sve do 1 uvece i tako u krug-van toga je full protok

Za vikend je 24h ogranicen protok

Zasto je to tako pitajte Rapidshare,ima osnove prica o opterecenju a ne znam da li je tako i kada se koristi Premium nalog posto ga nisam koristio pa na taj nacin ogranicavaju free korisnike(bice da je verovatno to u pitanju jer znam da ima perioda kada download pici full brzinom,to je tzv happy hour koji traje par nedelja tipa na svakih par meseci more or less :meshuggah:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja primetim kako mi pichi maximalno 50-60 kb/s a imam 1.5 mbit paket. Nisam znao da su to poceli da rade , djubrad.

 

JDownloader je sranje zivo. Em sto puno memorije zauzima , em sto mi se zapucava , nikada nece da krene download ukoliko ne uradim retry ili force download.

 

Ostavim 50 zipova preko noci , probudim se , ono i dalje stoji na 2. , popizdeh!

 

Zato sam juce instalirao USD i radi savrsheno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je sinoc jdownloader posle par sati otkako je updateovan poceo da zajebava.pokrenem download i pise connecting.. i tako zna i po sat vremena da stoji jer ukljucim download i odem da radim nesto drugo.pogledam jdownloader i dalje stoji connecting i nista nije skinuo.ide mi na kurac vise i rapid i megaupload.rapid narocito zbog onog ogranicenja premium acc-a,ako to ikada budu vratili na unlimited uplacivacu i na godinu dana ako treba,a megaupload je poceo da zajebava pa skidam sa 20-30kbps.sinoc sam pustio par torenata i milina.vala cim poskidam sve ovo sto stoji u jdownloaderu prelazim ja ponovo na torente..

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni JD radi super :/ Nznm sta je sa vasim verzijama, meni skida super, preko dana normalno (nie full brzina, pa pokusavam i da ne skidam preko dana), a nocu je u full-u. Jbem li ga, samo me neki put 7-ica zajebe i ode u hibernate, pa mora ga dizem iz mrtvi :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...