Jump to content

Deadly Mosh


Thrashformers

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Poslusah vas na myspace-u...valja ovo itekako. :da: "Straight To Hell" mi se ne svidja,nekako mi bezveze,ali "Fuck Holy War" i "Deadly Mosh" su super.Ova druga ima odlican refren.Pevanje je odlicno,ali zaista odlicno,i to mi se i najvise svidelo.

Sto se tice negativnih kritika,one bi uglavnom isle na solaze,koje su monotone i dosta lose odsvirane.

U globalu,valja ovo,super za pocetak.Samo napred!

што се солажа тиче, једна ствар: шта ћеш, Андра, соло гитариста, је човек који воли мало да попије! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

е овако, да ја обавестим, кад већ ове барабе неће! сплит је завршен, и ових дана треба да крене на пропутовање по универзуму. Дедли Мош ће наредну свирку (после КГ Сквер феста) имати на планети ДФГРАЕТ-666/111! :lol:

 

у сваком случају, видимо се следећег викенда у КГу! и Столе, реци Ани да сам опет почео да пијем, и да ми ипак донесе ту ракију што је хтела!

 

П.С.: мени хеланке ипак најбоље стоје! :P ко не верује, видеће на свирци! :bigblue:

 

ево, може и на слици да се види, мада сам се мало зајебао што сам обукао боскерице испод! следећи пут нећу обући гаће уопште. тако ће и цурице имати мање посла! :P

Edited by Јарослав666

Share this post


Link to post
Share on other sites

E barabo pijana,spremio sam ti jedan poklon!Andra je manijak jedan pijani...Videcemo shta cemo da radimo Andra ima mnogo obaveza na faksu,ako ne bude mogao da stigne moracemo da trazimo novog gitaristu jer u decembru krecemo sa snimanjem albuma,posle svirke 29-og u Kragujevcu malo cemo da smanjimo svirke jer treba da zavrshavamo nashe stvari za album....Za sad se zna za nekoliko pesama koje ce se naci na albumu 2000 years of decay,Pedofilija(jedina na srpskom),Good Citizen,Speed Metal Sprig,See no Evil Hear No Evil....Videcemo da li cemo staviti i pesme sa EP-a na album...

Jaroslave zavrshicu ti i neku rakiju ne brini se!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na podrsci...Ma pesma pricha o sveshteniku pedofilu...Onako uradjena u Heller fazonu,verovatno ce biti neki bonus,poshto je bukvalno zajebancija od pesme...

Odradili smo josh jednu Crossover stvar See No Evil Hear No Evil malo je duza od suck my balls i za divn ochudo ima solazu....

Mislili smo nju da sviramo sad u subotu ali necemo stici jbg...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa mislili smo da odsviramo uzvio i See No Evil Hear No Evil i 2000 Years Of Decay ali necemo stici jbg...Svirka Deadly Mosha je u subotu mi krecemo negde oko 11,ne verujem da cemo ranije....

 

Cu da dodjem.Ajd' vidi da dovedes i Nadimac neki put u kg

Edited by M-16

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Preksinoc je bilo do jaja,Pollution je super odsvirao,Stillborn takodje...Od lokalnih bendova Deadly Mosh i Sarcophag su super proshli,zvuk nije bio losh mada je tonac mogao malo vishe da se potrudi ali dobro...Sarcophag i Stillborn su sinoc svirali u Jaogdini u klubu DNK i zelim da se zahvalim svim ljudima koji su doshli jer je atmosfera bila bolaj nego u Kragujevcu preksinoc...Sarcophag je trenutno u fazi spremanja novih stvari a Deadly Mosh vec u januaru snima josh 4 pesme pa ce sigurno biti nekih svirki u bliskoj buducnosti.....

THRASH ' TILL DEATH!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ovo je prva liga .Domaca thrash scena je sve jaca - zahvaljujuci i vama. Odlicna svirka , na trenutak pomislim da je neki strani bend. A vokal je sjajan , i mnogi bi kod nas trebali da se zapitaju zasto pevaju - metal uopste, pored vaseg ovakvog vokala.Kako tako mlad znas tako dobro da pevas? Sve najboolje u

daljem radu .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na podrshci i pozitivnoj kritici,snimamo josh 5 pesama u januaru,nadam se da ce vam se svideti ka o i ove 4 shto smo snimili u oktobru...Pevam ja vec,5 godina,to jest 3 godine aktivno i u nekom ozbiljnom bendu,prvo u Sarcophagu sad u Deadly Moshu...

Thrash 'Till Death!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...